Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 39 398
  • 440
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте мами,
искам да споделя с вас успеха си и да окуража оези, които не са убеде, че искат да започнат диетата. Започнах я преди повече от месец, след първия период бях свалила около 1,5 кг (бях 54,6, когато започнах и исках да стана 49кг минимум) и разбира се тези килограм и половина просмо ме обекъражиха. Но знаейки от опита, че трябва да има някакво захранване, аз реших да изкарамм втория етап като захранване и да приключа. През втория етап бях в МС и бях подуа като балон и въобще не разбирах отслабвам или не...така или иначе след като той приключи и приключиха всичките ми прмени в организма аз установих, че съм 52,3 кг, но...не мога да ви опиша как ми стоят всичките дрехи. Панталони, които бяха плътно по мен сега висят,а всичките тениски, с които се чувствах неудобно заради малките "етажи" отстрани сега са ми свободни. Свалила съм максимум 3 кг по кантар, но на сантиметри съм отслабнала драстично. За пръв път, откакто отслабвам (мъча се вече 9 години с какви ли не диети) аз не загубих вода, а мазнини!! Трети етап нямах, защото отидох на почивка и там ме храниха на корем 3 дена и сладко и какво ли не...което не се отрази на фитгурата ми. Мисля, че идеята е че отслабваш бавно, но тайно...Доволна съм. За един месец, аз влязох във форма и сега всичките ми летни дрехи, ми стоят чудестно.
Мисля да премина на разделно хранене, за да задържа и подобря ефекта, а след няколко месеца, есента например, да повторя диетата.

Ако нямате резултати, не се отчайвайте. По време на диетата ми ннапрваиха пълна кръвна картина, оказа се, че имам много рядка кръвна група и специфични показатели, които отговарят за разграждането на мазнини и че генетично ми е заложено по-трудно разграждане, т.е. трудно отслабвам. И въпреки това аз постигнах теиз резутати с прегрешения и отчаяния на моменти.

Диетата е страхотна! Успех!!

# 31
  • Мнения: 13
Добро утро момичета  food010
avr1lka  smile3501 за успеха,мисля че точно от това се нуждаем от време на време...малко стимулче да продължим колкото и трудно да е. Благодаря  bouquet
Stephi няма какво да се чудиш,сигурна съм че ще има резултат(каквото и да решиш) Hug
На мен днес ми е 3 ден и съм на таратор и водичка цял ден,и от днес в МЦ което е хубаво защото съм в началото на диетата newsm78
Успех на всички,не се отказвайте момичета(днес е една от фазите на луната,така,че ще има доста свалени кг.)
Приятен ден Hug

# 32
  • Мнения: 472
Здравейте момичета   bouquet
Надявам се да ме приемете във вашия отбор ....
Все почвам някаква диета,все от днес,все от утре,но днес е денят  Grinning
Дано има много минусчета за мен,за вас  Hug
Насъбрах доста килца,преди и по време на бременността...След раждането се върнах с доста по-малко отколкото съм сега,ноо...
Хубав ден  Flutter на всичкиии

# 33
  • BG
  • Мнения: 2 217
Добро утро и от мен!   bouquet

nadqsfHug и аз ще съм на таратор днес. След като прочетох поста ти и реших окончателно! Напоследък хич ме няма в мотивацията  Confused Много се радвам, че свалих 7 кг, но имам още по-амбициозна цел и без усилия няма да постигна желаният резултат. Връщам се към диета 1, а после ще видим. Очертава се пътуване до Германия за една седмица, а там ще ми е трудно с диетуването.  Rolling Eyes

Данитка, добре дошла сред нас!  Peace Пожелавам ти много минусчета (в което не се съмнявам)!  Wink

Да почерпя и аз с едно ароматно кафе:



# 34
  • Мнения: 62
Stephy, да не би да идваш насам? Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 188
avr1lka даваш страхотен стимул Hug!
Stephy защо не изкараш 1 етап сега за 10 дни примерно?
Да Ви се похваля и аз днес съм - 1кг, и - 1 дупка от колана Laughing!
Добре дошли на новите Страхотни и успех на всички Peace!

# 36
  • BG
  • Мнения: 2 217
Stephy, да не би да идваш насам? Rolling Eyes

Мда, идвам за малко до Мюнхен и после до Фрайбург  Peace

mamaili, натам отиват нещата да ти кажа ...  Wink   Браво за резултата!!! smile3501

Аз обаче сама да се издам (без бой  Embarassed) - хапнах малко ядки на обяд!  Confused

# 37
  • Мнения: 13
mamaili браво за резултата newsm10
Аз приключих за днес–3 литра таратор и 1.5 литра вода,уау,сега като го написах ми се струва много newsm78, а за утре съм си направила един ориз с    праз лук smile3508
Вие как сте,как ви мина деня?
Приятна вечер  Hug

# 38
  • Мнения: 188
Добро утро момичета, как върви диетката?
На мен днес ми е последен ден от първия етап Laughing!
Вчера бях на кисело мляко с кисели  кайсии и това мога да кажа че е лоша комбинация!
Малко съм притеснена, защото снощи разбрах че вместо на 25,07 ще заминем на 15 на море и не съм сигурна дали ще съумея да си сваля това което бях запланувала Sick!
Вчера гледах Байкова при Гала и тя отхвърли хапчетата за отслабване! А в някои вестници се пише че тя препоръчва Вита Слим newsm78!!

# 39
  • Мнения: 13
Добро утро ,Страхотни!
Днес да почерпя ,защото съм рожденичка,но нещо не съм щастлива от този факт-остарявам! Sad
Не зная как се слагат снимки ,затова си представете най-хрупкавата диня на света-ей с нея ви черпя! Simple Smile Да сме режимни все пак!
Аз съм мнооого доволна от диетката ,този път стартирах с високобелтъчен режим,защото май съм резистентна към отключващата и не свалям от нея!
Прекрасен ден на всички ви и мнооого свалени резултати!

# 40
  • Мнения: 5
Здравейте момичета!  Hug
От днес и аз се записвам в отбора на Страхотните   Simple Smile
Вече избърсах прахта от кростренажорчето и навъртях 3 км като за начало на него.Направих и една голяма купа таратор и се започна с режима ми.Начален старт-53кг/169см.Крайна цел-заветните 49 кг  Rolling Eyes Rolling Eyes
Стискам палци на всички и се надявам като диетуваме заедно,режима да ни се стори по-лек на всички.
Успешен,усмихнат и приятен режимен ден на всички smile3525

# 41
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен страхотни момичета!

Честит рожден ден bubolina_17! Пожелавам ти много здраве и късмет и много минусчета.  newsm59   ura
Аз да си призная без бой много ме е срам   Embarassed Embarassed Embarassed, но вчера бях в голяма издънка  newsm45 вместо да си изкарам и втория ден на ориз, ядох пилешко на обяд, а вечерта цацка с пържени картофи и шопска салата. Смятам днес да изкарам на печено пиле, тъй като мразя телешко, а утре на таратор , следващия ден на плод и да приключа втория етап пък да видим какво ще стане. Weary Вие какво ще кажете?

# 42
  • Мнения: 62
bubolina_17, Честит рожден ден! Пожелавам ти много здраве и щастливи моменти!  bouquet

Аз съм трети ден стриктна и има минусче Grinning надявам се да не се отпускам повече. Blush

Stephy, пожелавам ти да си изкарате много добре на баварска територия и да случите хубаво време!  bouquet
(напоследък хубавото време почти го няма, чак не ми се струва реално, когато някой от БГ ми говори как ще ходи на плаж и как вече има тен Crossing Arms)

# 43
  • София
  • Мнения: 6 798
bubolina_17 , честит рожден ден!!! Много щастие, любов и усмивки!  bouquet

Anlita, ти сериозно ли на този ръст искаш да си 49кг? Shocked

# 44
  • Мнения: 5
Klemy,ами искам,защото тялото ми не изглежда добре.В смисъл-паласки,мазнинки по корема и т.н
Не са ми много килограмите,но са ми много мазнинките.Трябва да си върна фигурата,защото знам,че 49 кг е идеалното тегло за моето тяло. Simple Smile
Цял ден не чувствам никакъв глад  и съм се заинатила докато не стана 49 да не спирам с режима и лекия спорт.

bubolina_17,честит рожден ден и от мен!Здраве,късмет,любов и спиращи дъха мигове в живота ти!  newsm59

Общи условия

Активация на акаунт