Страхотна Диета,Страхотни Тела /Режим на доц.Байкова/ - 24

  • 39 399
  • 440
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, Страхотни момичета! Hug

Разписвам се само с по кафе

Браво на всички с минуси  smile3501 smile3501 smile3501

Замислям се да направя за известно време някоя друга диета, но ще влизам при вас, защото тук ми е най-страхотната компания  Hug

Ще поразгледам тези дни, за да хвана нещо от понеделник  Peace

Страхотен ден на всички! Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 0
Лиде аз от доста време чета във форума за 90 дневната диета и момичетата там споделят за много добри резултати, мисля да се включа след известно време, по разнообразна е.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=409606.msg11739677#msg11739677

# 62
  • Мнения: 13
Здравейте Страхотни!
При нас е невероятна жега sweating днес съм на мляко и диня ,и нямам никакъв апетит,което е от жегата предполагам newsm78
Размекнал ми се е мозака hahaha,не ми се мисли,
Приятна вечер момичета Hug

# 63
  • Мнения: 62
аз днес прегреших. хапнах малко месо в млечен ден. Но продължавам напред!   bouquet

# 64
  • Мнения: 62
днес вече минусчето е цял килограм, бързам да го отбележа на тикерчето, макар да знам, че вероятно се дължи на водата!
4 ден, - 1 кг  Hug

# 65
  • Мнения: 188
Здравейте, аз да ви се оплача напоследък не съм от най стриктните Sick! Позволявам си по повече риба  и вместо зеленчуци съм на плодове.Но от утре смятам да съм стриктна!Вие къде се губите?

KKKЧестито ти минус че Hug!

kook2005 След морето около 1 август и аз ще се присъединя към Вас с  Лидето! Сестра ми сега я кара и е много доволна!

# 66
  • BG
  • Мнения: 2 217
Здравейте мили Страхотни момичета!   bouquet

Ykk, честито минусче и благодаря за пожеланията!  Peace

lideto70 , успех с новата диета!

nadqsf, при такова време най-лесно се отслабва!  Wink

Вчера се премерих и се оказа, че съм половин килограм по-малко - отбелязах го на тикер-а ... Понеже нещо диетата в момента не ми се получава и се надявам поне да не напълнея.  Confused

# 67
  • Мнения: 13
здравей те и от мен,бързам да се похваля вече съм с 3 кг.надолу. newsm44.Бавно,но славно. Peace




# 68
  • София
  • Мнения: 6 798
Ох, момиета, зациклих много здраво на едни и същи грамчета даже, вече цяла седмица и почвам да се побърквам.
Дайте идея!

Последна редакция: пт, 03 юли 2009, 11:02 от Klemy

# 69
  • Мнения: 1 819
Ох, момиета, зациклих много здраво на едни и същи грамета даже, вее цяла седмица и почвам да се побърквам.
Дайте идея!
По-добре смени режима временно поне,а после можеш отново да се върнеш на този.

# 70
  • Мнения: 5
Здравейте момичета! Hug

Да се похваля и аз-за 3 дни - 3кг. Simple Smile
Вчера малко се поизложих с режима ,защото изпих 3 чаши вино.Сега се очертават 2  рождени дни и се надявам да не прегрешавам много Rolling Eyes
mamaili, антицелулитният ми гел е този: http://www.evroskip.bg/index.php?show=browse&prodid=198
Ще споделя резултатите,но мисля че засега има някакво подобрение.Не знам обаче дали е заради гела,режима или малкото спорт всеки ден.

Хубав ден Страхотни!  bouquet

 

# 71
  • Мнения: 13
Здравейте Страхотни!
Аз имам едно въпросче:В дните на въглехидрати и протеини зеленчуците могат ли да са 2-3 например домат+краставица+маруля?
Иначе съм си режимна и се чувствам идеално,за първи път ми допада толкова една диета,при всички други усещах един вълчи глад...ужас
Днес съм на черешки и мляко, за утре още не съм решила,а сме и на рожден ден вечерта newsm78
Приятен следобед на всички

# 72
  • Мнения: 355
Момичета, и аз да се отчета - замръзнах си на моите килограми и напоследък (особено вечер) прегрешавам  Embarassed За щастие не съм качила много - не се меря, да не се отчая от себе си. Вие сте ми стимула да продължа. Досега съм пазила диетата 3 пъти, но за първи път съм по-сериозна и задържам постигнатото. Иска ми се да удържа битката със себе си още два месеца. Така ще задържа теглото и ще се превъзпитам като начин на хранене. Намислям си вечер като се прибера да си почина 15 мин., да поиграя с детето, да направя нещо за себе си - например да си оправя маникюра или да си направя маска на лицето и след това ще започна първо със вода, после със салата и накрая ако чак толкова ми е зор може малко леко месце. Но на този етап вече съм преодоляла първата вълна на освирепяването (не, че съм гладна, просто ми омръзна да ям едно и също и да се удържам да не ям боклуци) и е по-лесно да се контролирам. Въпроса е да се отложи първоначалния тласък на лакомията. Ама как се самонавивам, а  Wink Смейте ми се колкото искате - за смях съм вече  Crazy

# 73
  • Мнения: 13
Здравейте ,Страхотни! Hug
Да се отчета и аз ,за една седмица съм -3 килограма! newsm44 newsm68
Повече от доволна съм! Сега ще спра да свалям защото съм пред МЦ,затова и няма да се меря! Разликата е видима.Нямам никакви прегрешения,нооо тази вечер предстоят -ще почерпя за празника и ще гледам да се огранича само до една чаша вино! smile3506
Мишанка,съчувствам ти ,защото ако някой около мен си хапва вкусотии вероятно ще ми е много трудно да удържа! newsm11
 nadqsf   аз си смесвам зеленчуците,знам ,че един е основен ,а другите са "овкусители".
 Anlita ,Jenia79, Stephy ,Ykk ,[smilie=smile3501.gif]
Klemy,ако имаш възможност включи малко кардио,пътека или вело,мисля ще даде резултат thumbsup
lideto70 успех с новата диета! Hug ,включвай се ,за да споделяш! Не ни изоставяй!

# 74
  • София
  • Мнения: 6 798
 Hug
Направих 25 минути на кростренажора, утре повече. Дано задвижи нещата.
Спокоен уикенд на всички! Peace

Общи условия

Активация на акаунт