Гаденето отминава, ДЕКЕМВРИЙСКОТО тумбаче натежава!

  • 11 432
  • 290
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 98

Тези които са от варна бих искала да попитам къде правят ФМ (виждам споменавате Давидков) и как става записването...



Аз лично бих препоръчала Давидков. Записване и инфо на телефоните от сайта му: http://www.drmariodavidkov.com/.



Благодаря ти ета!!!!  А каква е  цената за ФМ че идея си нямам  newsm78

portman дано бременеенето стане по леко занапред, но и това което си замислила за след декември никак не е лошо като идея  Wink

stuffinka честит рожденник!! жив и здрав да ти е!

tinitka и аз понякога имам такива пробождания като теб но питах на ЖК и доки ми каза че няма нищо обеспокоително като ходиш питай и и ти!
Иначе и аз съм с контракции като гледам доста от нас са така  Confused а с такива контракции проблем ли е ходенето на плаж!? знам че е хубаво да "събираме" слъце за зимата, но все още не съм се престрашила че като знам как обичам да се препечам като гущер ще трябва да съм доста по внимателна

А и още нещо някой от вас има ли домашен любимец вкъщи и какво мислите да го правите с наближаването на декември!?!?! аз имам куче (ако въобще може да се нарече така, защото е колкото половин котка  Laughing) и из форумите ета че доста хора си ги оставят вкъщи и си ги гледат заедно с  baby_neutral то милото наистина е и мъничко и чистичко но с това лаене... мисля че то е проблема при кучетата
Ще се радвам някой да сподели мнение!

# 76
  • Мнения: 98
еее нещо съм объркала и всичко ми се появи като цитат  smile3538 извинете но .... руса главица какво да се прави  smile3503 следващият път ще се постарая повече!

лек и приятен ден на всички ви!!!!

# 77
  • Мнения: 7
голямо спане в това време..  Grinning то и аз си наваксвам през съботата и неделята понеже си ходя на работа, че и за вкъщи съм си взела, явно си имам работохолик в корема Simple Smile.. така че удаде ли ми се възможност си спя блаженно..

исках да ви питам за ходенето на плаж.. . следата на юли се очертава едно ходене на море, и не знам доколко е удачно да се къпем.. сигурно морските мами ще ми се смеят, ама аз много рядко ходя на море и хич не съм наясно кое е полезно кое не..
иначе за усещанията - аз хем че съм с първа бременост (17г.с) пак си го усещам мъника, особено като хапна нещо по солено или лютичко и вземе че се пораздвижи, пощипване едно, а иначе като отидем на преглед винаги спи, за жалост!  Confused

мисля че си имаме момиче, понеже едно женско име много натрапчиво ми е влязло в главата още преди да забременея, а и имам едни сънища с момиченче на около 3г. 
Аз поначало много исках момче, но.. следващия път, надяваме се Simple Smile


# 78
  • Мнения: 1 250
evita83, ние имахме котка. Като забременях я подарихме на майка. Пак си я виждаме, но не е в къщи. Аз съм на мнение, че не е хубаво да има на едно място бебе и животно, но има много семейства, които ги съчетават. Имаш време, ще намериш решение.
walia78, домакинската работа изцяло е поета от мъжа ми. Не ми дава нищо да правя. Снощи го издебнах, докато го нямаше, че свърших малко работа. Но като цяло гледай да не се преуморяваш много, тя няма да избяга работата. А и днес щом те боли кръста, по-добре почивай.
portman, важен е крайния резултат Hug. Догодина ще влезеш в крачка.
Aluin, стига самата теб да не те е страх, спокойно може да се къпеш. Като влизането във водата трябва да е постепенно, и да сие намокриш тялото, преди да се потопиш изцяло.
Аз нямам усещане какво ще е бебето. Веднъж сънувах момиченце, веднъж момченце. Но нямам търпение да разбера.

# 79
  • Мнения: 344
особено като хапна нещо по солено или лютичко и вземе че се пораздвижи, пощипване едно, а иначе като отидем на преглед винаги спи, за жалост!  Confused
Ами хапвай си лютичко и преди преглед  Party
Относно предчувствията за пол - аз също имам.. но няма да кажа - ако излезе вярно, тогава  Hug

# 80
  • Мнения: 1 186
Здравейте момичета
Днес дадох кръв и урина и дано всичко е нормално.....сега мисля да направим и един плаж
По този повод,Aluin ние от както сме в морска държава и плажа ни е до нас,ходим с малката всеки ден по 2 часа на морето,но аз не влизам почти във водата.....мажа се с плажното олио,покривам корема и се пека Wink
Мисля че нямаш повод за притеснение Peace
Чудни снимки момичета и пресрасни коремчета има в албума ни Heart Eyes
Лек ден и от мен...

# 81
  • Мнения: 685
evita83 аз имам котка и не мисля да я давам на когото и да е.
Това е личен избор разбира се.
Няма да има контакт с бебето, докато не отрасне малко и хигиената винаги трябва да е на 6.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Момичета притеснявам се че спрях да усештам бебо!!!Преди 4 седмици го усештах,а сега не!!! newsm78Вие усештате ли го?
И аз така. Усещах как ме гъделичка като легна, а сега нищо. Много се моля всичко да е наред Praynig

# 83
  • Мнения: 38
Здравейте момичета,
колко много сте написали в новата тема. Grinning #Crazy
Аз съм добре. Чувствам бебчо тези дни много да рита. Ще съм на преглед на 3 юли,тогава и ще пиша повече.
Иначе всекидневието ми е изпълнено с много задачи-тази седмица се местим и стягам багажа.
Вече съм с панталон за бременни,не влизам в нищо друго. Wink
Поздрави от мен.

# 84
  • Мнения: 38
Бих искала и аз да се вкюча към албума,моля дайте ми паролата на лични. Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 2 768
Мангалия се оказа много соц, блях. Бетонен град без зеленина, без заведения. Иначе плаж има.
То за това имаше опашка на границата посока България, в Румъния е скъпо и тъпо (както каза приятелка)  Simple Smile

Прекарахме обеда в едно прекрасно местенце на Дуранкулашкото езеро хапвайки, беше чудно!

Имам въпрос към момичетата, които са летели по време на бременност.
До коя седмица може или по-скоро след коя седмица не е препоръчително? Четох изискванията на авиокомпаниите за бременни, но повече ме интересува от гледна точка за безопасност на бебето има ли пречки да летя 30г.с., примерно?

# 86
  • Мнения: 363
Здравейте и от мен.
Аз усещам някакви движения, но все още не мога да определя дали е бебето или не. Все си мисля, че не са от него. Миналата бременност първия осезаем ритник получих в 18 седмица, а сега колкото по-се ослушвам  и толкова по-малко си мисля че е то.
 walia78  мен също ме боли много кръста. А домакинството съм го оставила на заден план. Добре, че и милото отвреме навреме помага, като ме гледа как не се справям от болежки и гадене. Все съм седнала или легнала.

# 87
  • Мнения: 518
ей, rush , бравос ! я как се е опретнал твоя мъж - можело значи  Laughing!
Choosy , а ние се дебнем кой по-малко работа да свърши Mr. Green!

памиво , има време когато наистина е нужно да следиш движенията на бебока и ако усетиш дълго затишие да проверяваш тоновете , нещо което може-би ни спаси живота на мен и Васето , но още е рано за такива тревоги , спроред мен .
ще разбера дали съм добър пример , когато мина ФМ  идващата седмица - аз по същия начин , първо усещах , а отпреди около 2 седмици сякаш нищо ! засега не се втелясвам , пък дано всичко се окаже наред !

портман , и аз така в началото се питах какво ще правя , като разбирам и ме вълнуват само женски парцалки , особено при положение , че ми е и специалност по образование , но се оказа ,че с истинско удоволствие си кипря хлапето като кукла и откривам чудни мочешки дрешки по магазините . даже тази вечер срещнах хора , които ми припомниха , колко много са харесали Васето като бебе ,и решили , че ако си имат момченце изобщо няма да е зле ! е , вече си имат и те чудно момченце Grinning!
разгледах новите снимки !всички сте супер! ама ще ви изкоментирам друг път  Wink, че идва ред за приспиванеее !

# 88
  • Мнения: 318
Здравейте Simple Smile
Аз отново ще поискам паролка за албумчето
Ета, на мен в 29-та седмица ми отказаха да ме качат на полет от 4 авиокомпании, което разбира се не означава, че не можеш да летиш, ако им спестиш истинската седмица Wink искат и бележка от лекар. Аз обаче, от суеверие, че щом отказват - значи не  е случайно - не се качих на самолет, не съжалявам. Наваксахме си бързо -  на 40 дни Иван вече беше на виенското колело на Пратера във Виена Simple Smile А в следващите няколко месеца направо стана гражданин на света....
Чистенето у нас винаги си е било на мъжа ми привилегия Simple Smile Аз съм от готварска планета и всеки ден се въртя около печката - и двамата с дреби са ми много благодарни, всеки си има  отделно меню
Вие как сте с кг ......Аз първата бременност забременях 43 кг и докато стана закръглена и родих Simple Smile макар че качих 20 кг ....Сега обаче стартирах от 52кг, хормони, повечко хапване от нерви и като мина покрай огледалото нещо не съм в хармония със себе си Wink И въпреки това в момента пак набивам - да сложа тапа на двучасовата вечеря в ресторанта Simple Smile Но - това да са ми драмите, както се казва
Лекичка и сладки на всички мами и бебета в коремчета!

# 89
  • Мнения: 1 541
Добро ранно утро  Simple Smile някой се оплакваше от безсъние  Twisted Evil

ета, аз бая си полетях с Яна в коремчето. Препоръчва до 25 седмица най- много да се правят тези упражнения, но аз бях малко по- напред, когато си летях от лятната почивка в БГ за Острова. Изфабрикувахме една бележка с докторката ми тук, че съм здрава като бик и не се очертава да родя в самолета, но дори и с нея много криво ме гледаха всички там. Риск си е,но аз нямах избор. В 30 седмица обаче ми се струва доста смело такова начинание, а трудно ще ги накараш и с бележка да те качат по мое мнение. Виж, ако крайно наложително- тогава може да се мисли нещо с добро предварително подсигуряване с доктори и самата авиокомпания. Иначе по време на самия полет мен поне дъщеря ми ме спукваше от шутове- друго не съм имала като проблеми. Удрях едно но- шпа за отскок и така  Peace

полина13, стресът си казва думата за папкането, мила. И аз много не прощавах на храна до скоро, макар да ми е абсолютно забранено такова охолство, защото после този г...з пак мен ме чака, а аз като кърмя се подувам като мишелинка, ама на....Хапвай си, но поне подбирай по- леки неща  Peace

портман, добре си си решила и даже идеално правиш, че от сега търсиш детегледачка, защото после има реален шанс да ти се провалят всички планове заради неквалифицираната пасмина от такива кадри у нас! Аз съм с поредната изгонена като мръсно куче от нас и сега съм си сама на фронта- никак не ми е зле даже, но пък е толкова абсурдна цялата история с тези детегледачки, че ако не беше трагично щеше да е смешно  Tired А за сега си пази леглото, мрънкай си на воля- поне това ти се полага и няма нужда да ограничаваш и си живей с мечтите за декември, когато ще се скъсаш от разходки и пътешествия!

Пропускам сигурно 100 неща, но май има бегъл шанс да заспя и отивам да си пробвам късмета със Сънчо /неговата кожа- ако изобщо дойде ми пръска от скофтеното мляко и само кошмари сънувам..../...

Успешен и усмихнат ден желая на всички ви утре, с повече ритници и никакви контракции

Общи условия

Активация на акаунт