СЕПТЕМВРИ - '09 - 29

  • 12 049
  • 300
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
 vesita007 много хубава тема!Аз имам такава черта от самото начало!

# 16
  • Мнения: 118
Привет момичета,днес имам рожден ден!
Заповядаите- Wine Glass и наздраве  cheers

# 17
  • Мнения: 53
mim4eto007 , ЧРД - много здраве, щастие и късмет, а през септември най-прекрасния подарък!

# 18
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
mim4eto007, Честит празник, с пожелание за здраве, любов и скоро майка на  трима послушни юнака  Hug


 

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
mim4eto007,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Много усмивки и щастливи дни!


# 20
  • Мнения: 14
mim4eto007 Честит Рожден ден!!!!!!!Много здраве,щастие и любов! newsm59  party023  ura dazzler1 Tada

# 21
  • Мнения: 138
 newsm59 Мимчето. Бъди здрава, обичана и силна съпруга и майка на трима прекрасни сина! Весита страхотна си! Аз заминавам на гости в Трявна и няма да мога да ви следя там. Ще се прибера към 20 и дотогава всички да стискате, че мен нещо все ме наболява корема и все се страхувам да не започна да раждам. Може ли да ми пратите паролата за албума Embarassed

# 22
  • Мнения: 14
newi не се притеснявай,има време да родим.То и мен ме наболява,но мисля че ще устискаме до септември! PeaceПриятно изкарване!
Neky,как сте с Манос?

# 23
  • Мнения: 68
Да се запиша и аз в новата тема... Hug Аз все още съм си на пазарджик и все още чакам в софия да завърши ремонта за да се прибера. Не че ми е  потрябвала тая лудница там , ама поне мъжа мн ми липсва та за тва. От друаг старана тука си е екстра щото всичко е мн близо. Излезеш разходиш се и за 10 мин се прибереш, а в София гониш маршрутка, трамвай , то от прибирането се уморяваш повече от колкото от разходката. Горкичкия м и съпруг е капнха - снощи лепили тапети до 2 презноща- ooooh! Сега 1 седмица ще реанимира Joy
За линията на корема- имам и аз още от 4-ти месец ми ссе появи и става все по ярка. На всякаде пише че след раждането изчезва. Thinking

# 24
  • Мнения: 493
Здравейте Simple Smile
До къде стигнахте с покупките? Simple Smile Ако някои иска може да си направим албумче с покупките за бубите, да споделим малко снимки. За линията по коремчето, нямам такава Simple Smile

# 25
  • Мнения: 68
Идеята не е лоша, ама тези които не са купили нищо може да снимат това което са им подарили Joy. Ние нищо не сме взели и искам да си намеря списък с истинските неща които ще ми трябват за началото , а не с такива които са за след 3 месеца. Има мн списъци ,ама в тях има и неща които не са найстина необходими????

# 26
  • Мнения: 34
 happy bd Kissing Heart    Честит рожден ден!!! smile3525  на
 МИМЧЕТО

# 27
  • Мнения: 19
Дунди то такъв списък не знам дали ще си намериш много е относително, щото някои мами карат наистина с най необходимите неща, други предпочитат и как да ги кажа '' глезотии ''. Зависи и как ще ви тръгне кърменето също та така.

Аз да ви се оплача още съм болна. Гърлото адски ме боли и от тоз синузит всички мизерии ми се събират там. Смуча тук някви хапчета, ама ефект особен няма. Правих гаргари с преварена кола, пих лимони със сол... дрън дрън и нищо. Ся съм си сложила компрес с ракия да видим кво ще стане, че от 2-3 дена чак не мога да спя от болки и съм направила и едни кръгове под очите не е истина. А вчера пък даже и малко температура вдигнах. Да идва вече понеделник, та поне детенце да иде на ясла, да не ми вика и то на главата ( чесно главобол ми докарва ). Сори че пак ви се оплаквам, но мъжо хич не ме разбира и си ме затрупва в последния момент с работа ( днес се очертава пак по нощите да правим вестника  #Cussing out) , баща ми и тои не гледа Адко, абе изобщо на мен чакат всички. Та така.

Дунди сигурна съм че мъжо ти прекрасно ще направи апартамента, после да ни пуснеш и снимчици да видим.

Мимчето честит ти рожден ден и от мен. Бъди най обичаната жена и най щастлива майка. Всичко най най и веселко изкарване довечера   bouquet.

BebEshOnDeL аз нищо не съм взимала, но моя братовчедка ми даде 2 чанти с бебешки дрешки съвсем новички само ще ги изпера и от баткото ще ползвам.
Шишенца трябва да си купя нови май и евентуално количка ( пак не е задължително ) и подвижно легло.
Иначе ми пратиха помпата на авент, абе да ви кажа нещо май не прави баш вакум като хората или поне на мен така ми се струва ще видим. Мацката реши да си спести някои неща от обявените, а цената си остана същата, ама здраве да е ( поне ще знам да не поръчвам повече от продавалника ).

# 28
  • Мнения: 66
   Мимчето  nbirthday baloni newsm51 Много здраве и любов,а през септември да си гушкаш двойния подарък !

  Клара желая ти бързо оздравяване  Peace

 И аз нямам линия негра този път.
   

# 29
  • Мнения: 631
mim4eto007  честит рожден ден желая ти само много здраве и спокойна бременност.

Относно покупките аз лично още нищо не съм купила и май ще е така до края.

Общи условия

Активация на акаунт