90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №61

  • 20 796
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Еми,ще пиинем значи.Благодаря за кафенцето :0

# 16
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Щом си успяла да го сервираш ние ще се включим в пиенето.

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен момичета!
Записвам се да ви чета!
Лек и успешен ден на всички!

# 18
  • Мнения: 102
Здравейте мили фиданки, знам че Ви липсвам много  Joy
Само на бързо, Жабче честита ти радост в къщи, порадвай им се че после ти ще им липсваш като отидеш при Краси – старши   bouquet
Виржи честито размърдване на кантара  Heart Eyes
Гали успех с работата  Hug
kelly m6, с разделното ги свалих повечето кг., а с ружима тук се стегнах и оформих и днес дори  получих комплимент че изглеждам на 56 кг. мацка, нейси да е така ама не е де.
Комп нямам в нас, незнам дано тази вечер го оправят или утре на работа да го донеса.
Постите свършиха, вече съм си на режимчето. Чакам утре въглехидратния, че ме чака един сметанов сладолед с ягодова заливка и топинг шоколад.
Мисля да направя скоро рецептата на Пети – апропо честит празник на всички мацки празнуващи вчера и на наш Петко. Та относно рецептата става на въпрос за пресните картофки и тиквичките, че имаме достатъчно от тия продукти в нас.
Имам доста работа, в неделя отново цял ден съм в училище заради изборите и другото което ме изнервя е, че вече седми ден ми закъснява.
Мерси на Жани за темичката, и честито ти размърдване и на теб. Явно режимчето действа. Аз чакам Дари да каже дали действа при нея режима който и дадох за 6 дни да спазва.
Отивам да правя договор за почистващи и перилни препарати. Ако мога ще пиша до края на работния ден, ако не утре от работа.
Силни  Hug на всички, споменати и неспоменати  Heart Eyes
Е Поли мерси за кафенцето  Peace
коко здравей от мен, мислиш да ни спазваш режимчето след време ли? Питай ако нещо не ти е ясно  Peace
Краси  Hug ще го размърдаш скоро кантара.
Нати вече си пече дупето, дано хване хубаво време  Peace

# 19
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Коко привет и от мен.

# 20
  • Мнения: 0
Здравейте, дами, аз докато изчета старата тема и то какво стана  newsm53
Честита нова тема с пожелание да я напълним с много минуси   bouquet
Успешен, ползотворен и усмихнат ден на всички  smile3525

# 21
  • Мнения: 484
Да се запиша и аз в новата тема.Жани, Hug

Аз съм си вкъщи,чи ми слагат дограма и разни други екстри и после,ме чака яко чистене  ooooh!

# 22
  • Мнения: 102
Хайде на ароматното кафе  Hug

# 23
  • Мнения: 52
Здравейте Момичета, Благодаря за кафенцето. Аз съм на плодов ден ... за сега нямам минуси от началото на диетата.

Исках да попитам днес съм на Диня, какво е количеството което мога да поема? 1кг? (то аз мога и повече от 1 кг) Laughing

# 24
  • Мнения: 616
Здравейте фиданки
Жани благодаоря за новата темичка да е пълна с минусчета.
Жабче добре са ти дошли гостенчетата.
Днес съм на месце и салатка  Blush .Да се похваля преди да почна режима ходих при една приятелка в магазина и пробвах един панталон ама нц не можах да го закопчея трябваше ми цял пръст ,а днес го закопчах и си го купих нищо че още малко ми стиска newsm44.
Хайде прегръдки на всички  Hugотивам да приспивам дребния вредител че пак прави бели.

# 25
  • Мнения: 164
О Ели е сервирала кафенце, сипвам си и почвам да работя, напълних си тумбачето с бобец и сега се залавям.
Добре дошли на новите и аз съм нова, но се чувствам като сред свои, страхотни сте момичета. Hug
е Кирова браво, др път да си купиш още по-малък панталон.

# 26
  • Мнения: 389
Мерси за кафенцето  Hug Имам нужда,4е така ми спи цял ден. Сега хапнах малко рибка,4е така или ина4е прецаках лунуването,поне да съм режимна.  Grinning
Елинор,стискам палци да ти дойде Wink Пък  и да не дойде те 4ака радост .

# 27
  • София
  • Мнения: 300
Бъдете много внимателни след диетата защото кг. се възстановяват много бързо.
Не отпуснете края и не се храните по-старо му.
Успех на всички

# 28
  • Мнения: 112
И,аз ще се възползавам от кафенцето Simple Smile
Остава ми още един час до края на лунуването,но да ви кажа не издържам вече.Едва се минава това време Sad

# 29
  • Мнения: 99
Хайде и аз да намина за кафенце и да си поема въздух, че от сутринта зверчето като е станало не е спряло да мрънка Tired ooooh!
Сега най-после си пренесох вда домата със сирене да хапна нещо...макар, че съм толкова изморена от дългите часове плачене на малкия, че нищо не ми се яде.
Ели закъснението вероятно е от притесненията напоследък Hug
Кирова честито панталонче и скоро да го стесняваш Hug
Иринка радвам се да те видя Hug Вярно, че ще има чистене но после ще е много хубаво Peace
RamEli аз си мисля, че няма ограничения в количеството. Може да си хапнеш докато ти се иска. Пък и динята си е като водица. Хапвай си Hug
коко2005 заповядай при нас и да пишеш Hug
tutupif хайде заповядай и ти освен сред четящите и сред пишещите. Няма страшно Hug

Общи условия

Активация на акаунт