
По цяла нощ не спи, но пък и глас не му се чува, само се върти насам-натам и гледка в тавана
Дано си остане такъв кротичък

Дано си остане такъв кротичък

От началото на седмицата съм смъкнала 5 кг. Таткото постои 1-2 часа при нас и си отиде да спи в другата стая на долния етаж. 
Кога спират бебетат да ядат по сто пъти през нощта





за Кимова
Цяла нощ се върти насам натам, а през деня спи като пън и все е гладен 
Облечен е с боди, ританки, блузка и чорапи даже....завит с пелена
Като се опитам малко да го развия веднага му става носа леден
Гледам снимки на други бебета голи ходят, а мойто все измръзнало
Незнам ако се беше родил през зимата как щеше да е 
Не реве освен като е гладен или нацапан, ама мрънка почти постоянно като не спи. Дано не му се появят, че тогава съвсем ще го закъсам
ЗА това утре ще ходя на Рударци да бездействам за последно, а във вторник трябва да си купя малко дрешки