Споделете 112

  • 22 481
  • 742
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 4 572
Ако абсолютно всички българи бяха отишли да гласуват, опашките щяха да се вият до 24ч.
Да се надяваме, че за следващите избори електронното гласуване ще разтовари още секциите.

# 166
  • Мнения: 1 616
Аз също се редих на опашка, за да гласувам, което е радостно, но резултатите хич не ме хвърлят във възторг...

# 167
  • Paradise
  • Мнения: 3 104
Днес е ден за кръщенета, явно Heart Eyes
И ние току що се връщаме от Пловдив, от кръщене. Уморена съм много, но пък имахме прекрасен ден.

За изборите не искам да говоря - народът си заслужава управниците!

# 168
  • Мнения: 2 070
Аз пък отидох в 18:10 и нямаше никой пред мен, а малко по-късно в училището, където гласува мъжа ми беше фраш и трябваше да висим
Не че нещо, да гракна и аз в общия хор

Споделям, че много бебета рожденици и много ядене на корем!

# 169
  • Мнения: 4 299
Ставам все по различна и все по уплашена, уви. Хеле в ден  за избори.

# 170
  • Мнения: 5 462
Ей сега ще видим кон боб яде ли ...  Joy Joy Joy
СИга бат Бойко ши нъ опрай ..

# 171
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 584
Гласувахме. Яка ни дУша, и още по-яка гърбина.
Саня - честит празник!

# 172
  • Мнения: 4 572
Ей сега ще видим кон боб яде ли ...  Joy Joy Joy
СИга бат Бойко ши нъ опрай ..

С големия пожарникарски шланг.
http://www.boschsecuritysystems.com/videos/MIC400_vs_firehose_650x240.htm

# 173
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Това ми прилича на деня след като Хитлер печели изборите с 98 %, всеки казвал, че не е гласувал за него и е от онези 2 %.

Писна ми от разни херои с напращели мускули, които идват отнякъде и обират вота на любимите ми сънародници. Това е най-либералната държава, и на магаре ще дадем шанса, ако има харизма...
Добрата новина е НДСВ и ДПС  Mr. Green Mr. Green
Но се опасявам, че пак ще имаме БСП във властта.

# 174
  • Мнения: 5 462
Даже и харизма няма в него ... Rolling Eyes ooooh!
Като гледам тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=407576.255;topicseen
ми става ясно , че повечето май са гласували не с разума си , ами /да не казвам с кво../ ooooh!
Тъй че Франзела не се чуди.  Confused

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 21:55 от Markrit

# 175
  • Мнения: 7 089
Знаток  Hug

Марадона ме разсмя. И ме наведе на мисълта, че и метълите някога порастват и носят костюми Thinking
И ние бяхме в Пловдив днес, гласувах.
Като гледам резултатите обаче, май ще впрягам смешното си сиви по чужбинските сайтове.
Пък и вече нали съм висшист, мое приритат някъде за мен  Joy

# 176
  • Мнения: 4 572
Ео има вишу. Mr. Green

# 177
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Честит рожден ден Знаток  Hug! Люсил и на теб, на патерица  Heart Eyes!
Споделям наздраве с бял мавруд, ново двуетажно легло/ прясно сглобено и вече с един обитател на втория етаж/ и потрес/предвидим/ от изборните резултати. Няма да политиканствам, защото за първи път от четиринадесет години за евро и парламентарните избори се пребоядисах, но така ги чувствам нещата.

# 178
  • Мнения: 7 089
Това ще си го сложа в подписа  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 274
Видях двойника на Марадона/Селинджър/ тук във Варна. Crazy Grinning Whistling

Аз нямам двойник, Маркрит. В жестока заблуда си.

Общи условия

Активация на акаунт