Случайна засечка с Другата жена в интернет

  • 7 943
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 619
Аз се "вра" с разрешението на една от засегнатите страни. Интересно ми е колко ли още мацки лъже господина?
А как ще разберете!?  newsm78

# 16
Не знам,освен да го изтипосат в цялата му прелест и да чакат обаждания Joy
Всъщност много поучителна история, на моята приятелка й подейства като студен душ. Май наистина ще спечели приятелка за компенсация, че губи мъж.

# 17
  • Мнения: 15 619
Не знам,освен да го изтипосат в цялата му прелест и да чакат обаждания Joy

smile3508  Само да не се обади съпругата отнейде! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 641
Ами не е луд този , който "Яде баницата". Явно му минава номера на човека

# 19
  • Мнения: 92
пленена,бас държа,че едната "прецакана" мацка си ти!!!Всъщност,никой никого не е прецакал-сама си се излъгала,това е.Възползвай се от получилата се ситуация за в бъдеще и следващия път,когато си хванеш някой любовник,се постарай да не се оплиташ толкова дълбоко в мрежите му,ако държиш на семейството си.Ти не знаеше ли,че всички мъже,които НЕ търсят сериозни връзки,предпочитат да чукат семейни дами? ooooh!

# 20
Тя сигурно си го знае, щом се е развела. Нали има един такъв тип мъже, за които се казва-той не е за една жена. Ама ако ти си му законната, колко може да траеш?

# 21
  • Мнения: 55
Темата е пързалка, няма шанс да се засечът по този начин обажданията в Скайп. Още повече пък и да и изпише с кой говори. Или мацката му е набарала паролата или нещо  куца в сценария  Laughing

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
И на мен ми се е случвало,така че със сигурност може.
Колкото до историята, за съжаление и двете дами са прецакани, само господина печели от цялата работа.
Според мен той е комплексар, нещо си доказва с това, че може да върти няколко жени едновременно.  Ако е мъж на място, за какво му е? Не знам, винеги съм казвала,че за мен мъжете са непознати същества.

# 23
  • Мнения: 2 011
Темата може и да не е пързалка .... newsm78 Не се учудвам на нищо ! Всеки  е свободен да си прави каквото си иска , както и ако се почувства  унижен да се защити !  Peace
Интересно ми е какъв ще  е "планът" newsm78 Mr. Green

# 24
  • Мнения: 15 619
Темата може и да не е пързалка .... newsm78 Не се учудвам на нищо ! Всеки  е свободен да си прави каквото си иска , както и ако се почувства  унижен да се защити !  Peace
Интересно ми какъв ще им е "планът" newsm78 Mr. Green
Аз очаквах да пуснат данните, ама нъцки. Mr. Green Инак как ще го познаят останалите ужилени!?  Whistling

# 25
  • София
  • Мнения: 71
Мацка, предлагам верно да му пуснеш данните тук.

Ще го атакуваме всички съфорумки вкупом.

После няма и да смее да помисли за жена дълго време. Mr. Green  Crazy

# 26
  • Мнения: 55
Не искам да споря ама такъв филм няма по скайп. Трябва бая да се е бъгосал и то точно когато трябва  Laughing

# 27
  • Мнения: 55
А относно ситуацията, ако е истинска.
На приятелката трябва да и е пределно ясно, че щом този сърфрумец я е свалил  по интернет, не е единствената  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 839
Мацка, предлагам верно да му пуснеш данните тук.

Ще го атакуваме всички съфорумки вкупом.

После няма и да смее да помисли за жена дълго време. Mr. Green  Crazy
Ти представяш ли си за какво ще става въпрос - не е истина какво чудо ще му дойде на главата с мацките от форума  CrazyАве, добре че не са си оскубали косите тези двечките, викам аз.

# 29
  • Мнения: 60
Тук ми намирисва на скорошна 3-ка  Joy

Общи условия

Активация на акаунт