Кой отива и се връща от море, СЕПТЕМВРИйска мама тук чете ...

  • 12 265
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 226
Инкааа   bouquet Heart Eyes

И вместо запис

# 16
  • Мнения: 63
Juliko, Lanvinka, Stell, много сте готини... едни такива сияещи  Heart Eyes А бебоцитеее ...  Hug
Струват ли ви се големи? Щот' наш'та мома както и да я погледна, все много голяма ми се вижда, макар че не е наддала кой знае какво (другата седмица ще я консултират).
Станала е една самостоятелна, сама си избира развлеченията, решава къде ще ходи - най-често на баба си в стаята и ако е затворена ватата й, започва да чука и да вика  hahaha
Не иска да яде нищо, освен ...  ако не си го слага сама  в устата. Една хапка изяде, 4 разпилее, но с такъв апетит, че само й допълвам чинийката  hahaha Като свърши с яденето ми идваше да пусна котките, да се наядат под столчето й  Joy
Да ви я похваля, вече ходи като я държа само за една ръчичка, къде по-стабилно, къде по-страхливо, но ходи  Party
Мона, за ластика  ooooh! дано не се повтаря  Praynig аз ластици и фиби слагам само навън, вкъщи ми се струват опасни.
За гърнето- в началото ревеше и се гърчеше, докато не се измъкне от него. После дебнех да почнат "напъните" и тогава я слагах и... къде ще ходи - върши си работата. Напоследък обаче, се буди рано и само пищи като тръгна към WC-то, затова я вземам с мен и я слагам на гърнето (срещу мен). Е, гледаме се така 10-15мин докато се усети какво да прави, но вече трета сутрин имаме резултати  Peace

# 17
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
и аз тук...  Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 9
Цоп и аз в новата темичка. Инче   bouquet
Днес бяхме на плаж и няма такъв кеф. За втори път ни е че първия път Ясен орева плажа и аз от тогава не смеех да повторя. Но днес беше коренна разлика. Разковничето май е басейна с вода в която да се плицика на воля. И във моренцето го топнах, ех... олекна ми на душичката, че детенце и то обича морето като мама  Heart Eyes
Прекалих със снимки напоследък ама немога да се стърпя да не споделя и тази  


# 19
  • Мнения: 14
Дзак Simple Smile Хубава разходка си направихме днес в Пловдив. Кали намаза ленен гащеризон с от Премама, тати бермуди от Oviesse, а мама си остана само с хубавите емоции Simple Smile Е, нищо, другия път.

Я, Стел, отсъствието е извинено. Ма много яка снимка, мотористката на мама!

Петка, и аз като Асето ще кажа, че ако можех не два ами три гласа щях да дам. А пък за буденето сутрин - не знам. И Калоян е така 7-7.30 е буден това е. Вече взех да свиквам.

Ланвинка, кофти за яйцето наистина. И да знаеш снимки чакаме от РД Simple Smile

Стефинка, хайде да му се види края на ремонта вече.  Hug за Васето.

Хе хе, Ясен е мноооого щастлив в басейна Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 7 673
Аз тъкмо се чудех защо я няма септеврийската тема в нови отговори на моите публикации, а то защото не съм правила публикация в нея.  hahaha
Инче мило,  Hug
Е, много е щастлив Ясенчо, личи си.  Heart Eyes
Стефина,  Sad
Аз между другото наистина мислех да питам по този повод мамите, които спят с децата - как ги опазвате да не паднат?  newsm78 Моето гардже обикаля надлъж и нашир леглото въртейки се, пълзейки и изправяйки се около 96 пъти сигурно, преди да заспи. Абсурд би било да заспи на спалня, камо ли да си остане там през нощта, че и сутринта.  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 413
Минавам само да се запиша в новата тема и утре ще ви разказвам какви случки ни се случиха на нас!  ooooh!

Веч, точно този уикенд (25.07.-26.07) мъжот иска да отидем на  newsm41 за два дни....ама ще се борш със зъби нокти, ако не ще му кажа да ни доведе на гости в Ст. Загора, много ми се иска да се запознаем "на живо" и да нагушкам Елиас  Hug

А да исках да напиша на Мимолетка да се обади на Господари на ефира- ВЕДНАГА! Ще откликнат и ще я сложат на мястото тази .... фльорца ....да не кажа някоя друга по-нецензурна дума!!!!!  #Cussing out

Последна редакция: сб, 04 юли 2009, 23:38 от little_sweet_didka™

# 22
  • Мнения: 166
Ирина Яна като спи я слагам между нас. И  слагам на леглото само кто ние сме там. Иначе преди това си спи на нейното до първо пробуждане. После не иска да я върна и  вземам при нас, че не ми се чака докато заспи дълбоко и ми даде да я върн в леглото е.
Е и при нас имаше едно падане и то точно преднта неделя, защото я бях сложила от външнта страна, за да я накърмя и докато се усетя и се врътна и тупна. Слава богу, но нищо и нямаше.

Но само никога не я оставям на леглото. Тя в момента, в който се разбуди е на 4ри крака и почва да пълзи и да се изправя.

Джул супер сладка снимка. И предните бяха много хубави.

Стел големи сте сладурани. Карате ли мотора двечките?

# 23
  • София
  • Мнения: 7 673
А не ви ли прескачат, не ви ли заобикалят?  newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 191
Добра вечер, момичета!
Малко снимки от морето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=396531&pid=13338844
Утре ще гласувам, разбира се. Как няма да си упражня основно конституционно право! След като гласуваме, отпрашвам с децата за  Прованса /Дупница/, където смятаме да прекараме трайно лятото, с кратки завръщания до София и после обратно. Някак ми е по лесно лятоска на родната къща с двор, на две крачки до градския парк, пък и майка ми е там, а и доста дошли за кратко емигрирали приятели с децата. Само нета ще ми липсва, но ще намеря някакъв начин да се включвам от време на време.
За срещата пишете много удебелено, за видя като чета набързо в кварталното клубче и да планирам нещо!
Хайде със здраве, и дано тези избори са дори малка, но някаква крачка към по добро за България и българите Praynig

# 25
  • Мнения: 29
Ина, благодарско за тамата   bouquet .

Ирина,  добре дошла отново в софЕто  Hug . По питането за спането с бебе... страната откоято тя спи е барикадирана със столове. От другата й страна спя аз. Няма как да ме прескочи, не и като спи   Wink . На морето пък спа между нас, пак става. В нейното легло абсурд да заспи, сложа ли я моментално става и се изправя. Заспива или на гърда, или гушната в мен. Друг начин засега няма  Rolling Eyes .

Бора, много сладки снимки. Това църквата в Царево ли е?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 191
Да, Цвети - църквата в Царево, много е стара, на над двеста години, добре подържана и около нея. По скоро се пада над Василико - много приятно кварталче, спретнато, подредено, спокойно - хареса ми. Има малко каменисто плажче под църквата плюс плажа на къмпинг Нестинарка /много застроен този къмпинг- с огромни хотели, но плажа си го бива/. Хапнах страхотен паламуд в едно ресторантче Морска звезда...  Иначе скокнахме и до Ахтопол, но там ни заклещи адски порой и се крихме в кухничката на едно заведение на кея...щото под навеса не остана сухо място...

# 27
  • Мнения: 166
А не ви ли прескачат, не ви ли заобикалят?  newsm78

Е няма как да ни прескочи. Тя като се събуди и аз веднага я усещам.

При нас поне заспиването последно време не е на гърда и тти може и той да я преспива, но след първото и пробуждане връщането в леглото е невъзможно, веднага се разбужда и скача да вилнее, ако я сложа до нас си спи, все едно нищо не е било. НЕ знам как ще процедираме по-нататък с това спане

# 28
  • София
  • Мнения: 7 673
Цвети, Петка.  Hug Дано не е прозвучало като упрек.  Praynig Аз попитах, защото един път Ради беше изпаднал в нощна истерия (имаше хрема и не можеше да спи) и го взех между нас. Всички бяхме заспали и по едно време го видях как се завъртял с крака към нашите глави, беше излазил до края на краката ми. Видях го в последния момент, преди да падне надолу с главата. Ами не го бяхме усетили въобще. Аз за себе си реших никога вече (всмисъл, ако има нужда, ще го взема при нас, но не и аз да заспивам така). Въпросът ми беше продиктуван от чисто любопитство.  Peace Но лично предполагам, че е до навик да ги усещате при всяко опасно положение.  newsm78

# 29
  • София
  • Мнения: 3 124
Аз тъкмо се чудех защо я няма септеврийската тема в нови отговори на моите публикации, а то защото не съм правила публикация в нея.  hahaha

И аз така!  Joy

Инче, благодаря за чудно свежата темичка!  bouquet

Стелче, Джулс, Бора- много хубави снимки!
Джулс, много ми хареса басейнчето ви! Има си и палмичка да пази от слънцето. Wink

Gardenia, браво на прохождащото момиче, ние сме още далеч от такива постижения! Hug

Забравила съм етапа с пропълзяването при по-големите деца и сега тепърва се чудя как да пренаредя хола. newsm78
Малката буба лази все по-уверено. Естествено, най-много напира към всичко, което не бива да пипа! Joy Имат вграден GPS тия бебоци! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт