Кой отива и се връща от море, СЕПТЕМВРИйска мама тук чете ...

  • 12 264
  • 291
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 506
Нели,благодаря ти!   bouquet Аз като тръгна да го купувам,задължително ще взема и малкия да го пробваме на място  Peace Но просто исках да разгледам тук повече модели и да си набележа някои  Wink Нашата кошница не е от най-малките и още му става,но само докато спи-реши ли да става да гледа и му е адски неудобно.Пътуваме често с него,а той вече все по-рядко спи и искам да може удобно да си седне и да си гледка,да си се занимава с нещо.Но искам новото столче да е с регулираща облегалка и да има някакво полегнало положение,за да може да си спинка спокойно.Основно това е-искам да може и да си спи и да си седи удобно в него  Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 413
penolopi ето немския сай ето и инфото на български в сайта на магазина от който го купихме. И аз като Нели ще ти препоръчам, като се спрете на 2-3-4 модела, отивате с бебо-дребо да ги "мери" ! За да прецените окончателно кой е "Неговия" стол!  Peace Аз съм супер доволна от столчето! Асе душа благодаря ти!!!  Hug
 А ето го и Тео в новото столче




Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 20:53 от little_sweet_didka™

# 47
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Дидке, и ние го имаме тоя октопод  Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 262
Здравейте, милички!
Вики, прекрсани снимки! Малката е страхотна! И винаги е облечена толкова елегантно! Има страхотни роклички и шапки. Аз вчера купих на Ели една рокличка с Мечо Пух - за 10лв на "Дисни". Много хубава материя. Има намаление в целия магазин на първия етаж в МОЛ-а Кореком Принцес. Има ликвидация и всички тоалети на "Дисни" са по 7-8-9-10лв  Peace
Пенелопи, ние с мъжа ми се спряхме на модела на Кангаро "Джърней", за жалост обаче изтървахме промоцията в Хиполенд. Беше 147лв, а сега е 182лв  ooooh! Столчето за тези пари предлага доста екстри и материята му е много хубава и незапарваща. Като го видях "на живо" направо се влюбих в него. Като цвят жълтото ми допадна най-много и нямам търпение да го вземем на Ели.
Днес с нея гласувахме. Беше истинска навалица. Заведохме и баба ми. Само мъжът ми не можа да гласува, понеже е с регистрация в Пловдив. За жалост аз лично не съм доволна от изборния резултат и дано не съм лош пророк, но това което очаквам е г-жа Фандъкова да стане министър на образованието  #2gunfire (тя допринесе до голяма степен да е такова положението с недостига по яслите и ОДЗ-тата), а продажникът Божидар Димитров (който малко преди изборите напусна потъващия кораб на БСП) да стане министър на културата. Дано това не стане, защото с негова помощ окончателно ще се застрои както Созопол, така и цялото ни черноморие  #2gunfire
Ох, спирам дотук, че направо съм така  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out

Стеф, честита девета месечинка на прекрасния Васко! Да ти е жив и здрав!



Диде, настръхнах като прочетох, че сте били в Пирогов. Добре, че е било малкият дявол. И аз на твое място щях да заведа бебка. А тортата е прекрасна  Hug

# 49
  • Мнения: 14
Здравейте майчета!

Днес ми беше много натоварен ден. За капак малкия се превъзбуди много и доста трудно го приспах. И аз като Флу не съм доволна от изборния резултат, но това е нашият избор.

Дидка, гушки за премеждията. Децата ни стават все по-палави. И Калоян ги мъдри едни. Той пък се задави с найлон от едно пакетче носни кърпички. Направо ми призля. Добре че освестих навреме и му бръкнах в устата да извадя откъснатото парче. Луда работа! Ама аз откога повтарям да не му се дават кърпичките за игра.

Лека вечер от мен!

# 50
  • Мнения: 770
Бързо записче и от нас.

# 51
  • Мнения: 193
Черпя ви едно моренце и една яхтичика и едни мечтиииииииииииии .......

# 52
  • Мнения: 11 329
Дзак! Да не ме забравите!
Утре повече, че едвам гледам ooooh!

# 53
  • Мнения: 133
Ето и малко снимчици от Бяло море : http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=13358976  Simple Smile Ваканцията ни беше страхотна. За една седмица навъртяхме близо 1500 км. Мисля, че не остана плаж на първия и втория ръкав, който да не изръчкаме  Blush С таверните положението беше почти същото  hahaha Вече три дни съм на нашето черноморие и започвам да си припомням защо нямаме развит туризъм  Confused
Имаме си вече и четвърто зъбче (отново морско Wink) и положението със спането е като при повечето от вас, като гледам  newsm78
Разгледах много хубави снимки в предната, а и в тази тема  Simple Smile Ех, как си растат бебочествата  Crazy Нямам търпение да направим пак срещичка и да си поиграят бебоците Simple Smile
Иринче, утре ще ходя до Бургас и мислех да ти звъня за кафенце, но сега прочетох, че сте си вече в София  Hug Големи премеждия сте имали  ooooh! Дано са зад гърба ти  Hug
Дидка, неприятна случка с Тео  Confused Да го нацелуваш малкия бонбон и дано не ви се налага повече да посещавате Пирогов  Hug

Видях, че в предната тема сте обсъждали възпитанието на децата. Вчера свеки допринесе за един от най-ужасните дни през последния месец. Става дума за следното: Александър от известно време крещи като луд. И преди си викаше, но сега е постоянно. Прави го обаче докато се смее и очевидно се забавлява с това. Аз не му правя забележка, защото не плащам данък "обществено мнение" и не ме интересува кой какво ще си каже за това, че детето ми е просто по-емоционално. Според свеки обаче детето ми е "Лигльо и манипулатор" и аз съм виновна, защото не съм го оставяла въобще самичък, а непрекъснато съм го ангажирала с нещо (има предвид, че Алексче не си играе самичък на килима, а иска да има някой, който да седи до него, да му приказва и т.н.). Много съм го била глезела и съм му бдяла над главата (това по повод на реакцията ми, че го тъпче с хляб цяла вечер на масата в ресторанта, само и само да мълчи и че искаше да му дава пъпеш с мед, защото на децата "едно време нищо не им е ставало" #Cussing out). Може би трябва да взема една тояга и да го налагам та да миряса, знам ли  #Cussing out Ох, споделих си и ми олекна  Whistling

# 54
  • Мнения: 29
Сонче, отстоявай си мнението. Как на децата едно време нищо не им е ставало от това или онова и аз често слушам  Crossing Arms . Нас пък свеки ни обвини, че не си гледаме добре детето и така сме го разболяли Rolling Eyes (по повод влизането ни в болница) и оттогава мъжа ми не си говори с нея. Запънал се е да чака извинение. Аз лично мълчаливо го подкрепям. Да видим къде ще му излезе края...

Инче, честито ви зъбче  tooth .  И другите така неусетно да се появят  Peace .

# 55
  • София
  • Мнения: 7 673
Сонче,  Hug
Твоята свеки ме уби просто.  Twisted Evil  Да нарече ЛИГЛЬО и МАНИПУЛАТОР 10-месечно бебе????
Моята пък е в другата крайност. Все й се вижда малко това, което правим за децата. Не ги забавляваме достатъчно (изобщо не е вярно!), не сме ги прибирали навреме (а в 14 часа на обяд и съответно в 20 часа вечерта са по леглата и двамата) и т.н...Ами че тя до скоро налиташе да храни Павел в устата и да го облича.  ooooh!
Цвети, а твоята наистина много гадно се е изцепила. Не стига че ти е било тежко и мъчно, пък тя така да реагира!  Crossing Arms
Инче, честито ви зъбче.  Hug
Флу, нашето столче е такова. Ама ако ти кажа, че Радослав не се поти, ще те излъжа. Вир-вода става.  Cry Но ние нямаме климатик и вероятно това е причината. Сонче, Алексче поти ли се? Мари, а Линка?
А в МОЛ- а имаше ли и дрешки на Дисни за по-големи дечица (като за Павел) или не си обърнала внимание?
Дидка, гушки и от нас. Hug
Бора, драго ми е.  Hug

# 56
  • жителство на место
  • Мнения: 81
 55

# 57
  • Мнения: 506
Диди,благодаря ти много   bouquet  bouquet  bouquet
Флу,и аз точно тези столчета на Кенгуро гледах и се чудех,ама бях без бебчо и не можах да меря(стори ми се,че ще му е голямо).
Иринка,и Гого се поти много,ама мисля,че е нормално-в тези жеги  Whistling На Ради удобно ли му е в столчето-облегалката регулира ли се,т.е. спи ли си удобно в него?
Сонче,само да имаш здрави нерви с твоята свеки и да не и обръщаш внимание  Naughty И Гого вика така,ама не ми пука-да си крещи  Peace И аз също не го оставям сам да си играе-не защото не ми се иска,а защото той не може сам да се заиграе.....Чак пък да са манипулатори.......  Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 7 673
Пенелопи, аз лично съм много доволна иначе от столчето. Удобно е, широко е, има си степени. Спинка си, гледка си без проблем Ради.  Heart Eyes Но с детето трябва да се види. Ето Дидка писа, че Тео бил смачкан в такова столче.

# 59
  • София
  • Мнения: 413
Флу, в Пигис Хаус мисля че все още е 147лв. Звънни им по телефона ги попитай!

Общи условия

Активация на акаунт