Кой отива и се връща от море, СЕПТЕМВРИйска мама тук чете ...

  • 12 263
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 29
Бора,  питам защото ми се стори много позната Wink .Ние точно по време на дъжда миналата събота станахме кръстници на едни наши приятели в църквата в Царево. А на това китно плажче попа чете молитва, освети водата и ги потопи направо в морето  Grinning , гледката беше възхитителна  Heart Eyes . Невероятно добра идея. Ето - http://www.youtube.com/watch?v=ZvNEhHrgzmM . Дъждът спря колкото да мине кръщението и пак заваля  Heart Eyes .

Ирина,  Hug

# 31
  • Мнения: 4
Здравейте маминки .....  лелеле само от колко време не съм чела и писала , но това не значи че съм ви забравила...  Heart Eyes
Само колко много снимки от море от партита Simple Smile  ..... всички сте страхотни  Heart Eyes
Надявам се че всички сте в страхотно настроение и положение  Hug
Аз си имах малко повече ядове но е казано " Всяко зло за добро" Надявамсе да е така
Много гушки от нас,  ние сме добре  Wink

# 32
  • Мнения: 26
Еи Добро утро на всички!!!
Аз се затрих малко ама чета всичко да знаете!!!
Страхотни бебета и майки по плажа виждам!!! Hug
Нямам време да пиша ,защото вики е супер криво сополиво бебе.
Но си имаме вече 8 зъбчета!
Ето някоя друга снимка и от нас !!!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=342239&pid=13341966

Последна редакция: нд, 05 юли 2009, 09:17 от viki_86

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Здравейте,сядам да ви видя,че се започва офанзивата,по приготвянето на багажа за морето  newsm44  newsm08 дано да има нет там,че да не ви изпусна.
Цвети много ми хареса морското кръщене,супер вълнуващо преживяване е било и за вас,сигурно.
Бора,Джулс,Вики,Ирина ,морските снимки на мъниците са страхотни,децата толкова са пораснали и разхубавили.Стели малкатоа рокерка е много доволна на мотора,а?! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Пуснете някой друг тел.на пребиваващите по морето,на лични.ние обичаме да си правим разходки до Варна,Бургас,Приморско и Созопол и може да се видим с някой.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 9
Цвети, много яко това кръщене в морето. Ако не бях вече кръстена, щях да искам да стане по този начин  Peace
Бора, много хубави снимки от морето с малката сладурка. Най-ми хареса където сте я вързали със слинджито за стола  Laughing Много добра идея  Mr. Green
Вики, и вашите снимки са страхотни. Аз така и не ти се обадих докато бях в Бургас, но покрай тая кола... Надявам се следващия път да успеем да се видим  Peace
Иринка, Ради какъв рус сладур е станал  Heart Eyes Относно спането и нощните похождения на младежите из леглото и при нас е на дневен ред. Както беше писала - сърцето спи, а дупето се надига  ooooh! Напоследък не успявам да го оставя да спи в неговото легло защото в момента в който го поставя се събужда и започваме процедурата по заспиването от начало. По-лесно  ми е на спалнята с цица и после лекинко да се измъкна  Blush От едната страна на спалнята е прилепена неговата кошара и там слагам една възглавница да го ограничава иначе го намирам паднал между спалнята и кошарата. От другата страна съм аз или докато легна слагам още една възглавница да му спира въртенето. Не винаги е успешно, а през нощта го намирам редовно завъртян в различни посоки с крака или дупе в лицето ми.  Crazy Иначе ако започне да се мърда много - се разбуждам и го вардя  #Crazy

# 35
  • София
  • Мнения: 413
Bora много сте свежи на морето!  Heart Eyes И ние купихме същия басейн за Тео!



Вики страхотни сте! ТАЗИ ми е любима! Това таткото ли е?

Така сега да ви разкажа за нашето първо ходене до спешното детско отделение на Пирогов.  ooooh! В петък вечерта Тео замези с едно пакетче Вобще незнам как и защо се е докопал до него, от къде се е взело и прочие...факт е обаче че извадих от устата му половината сдъвкана опаковка и 3-4 зрънца... След поредица от "любезности" от мъжът ми как аз съм виновна, и колко немърлива съм била, и отказ да дойде с нас до Пирогов, как щели да му правят промивка за няма нищо, само да го мъчели, при положение че щял да го изака, отидохме с майка ми в токсикологията и СЛАВА БОГУ, се оказа че не е толкова страшно. Дадоха му активен въглен да пине и една свещичка за сутринта и с това се разминахме.  Praynig Та си пожелах ако се налага пак да търсим помощ там, все за такива дреболии да е.

Иначе ходим няколко пъти успешно на гърнето.



И понеже вече е неделно обедно време, ето десерта от мен! Вчера свекър ми имаше РД, и направих едно торте със съзвездието Голяма мечка по случая!

# 36
  • Мнения: 506
ЗДравейте и от нас!  Grinning
Страхотни снимки разгледах!!!Супер сте всички-и мами и бебета! Heart Eyes
Вики,снимките на плажа от къде са-Созопол?Много сте хубави  Hug
Дидка,и ти си си напатила  ooooh! Добре,че се е разминало с малко  Peace Да сме живи и здрави-има много още да ни мине през главите с тези бебоци-не можем от всичко да ги предпазим,моля се само Господ да ги пази  Praynig Praynig Praynig
И ние претърпяхме падане от спалнята вчера следобед  ooooh! Ама това беше-край,повече няма да го оставям да спи там  Naughty В кошарата не заспива-то е ставане,чекнене,премятане  Whistling Ще го приспивам сучейки на спалнята (както до сега) и после ще го местя в кошарата-няма др.начин!
Хайде хубав ден от нас   bouquet Аз ще изчакам Гого да стане и отивам да си пусна гласчето  Peace Grinning

# 37
  • Мнения: 26
Дидка дано повече не ви се налага да ходите по болници Hug
И да това е таткото!!!
Рenelopi  това е в Слънчев бряг!!!
Мойто диване ще ме побърка не ще да спи и тва е,сърди се реве,търка очи и неше...

# 38
  • Мнения: 193

Айдееееее, официално Сми-то вече е озъбен с един брой, като гледам устичката, до ден-два-три ще е и вторият. От няколко дена ми белееха две точки на венеца, днес погледнах по-нахално в устата му, опипах с пръст и етоооооооооооооооо, зъбчо е пробил, фук фук фук ..... Дано и другите ги извади лесно, не съм разбрала по нищо, че му е некомфортно , когато е пробивало венеца.

Айде, изфуках се.......

# 39
  • Мнения: 232
Здравейте.

Бора, добре си се завърнала.  Hug И сега виждам , че пак отпрашваш. Приятно прекарване. ( Много обичам Дупница-едните ми баба и дядо живееха там и ходех като малка всяко лято - а от градската градина имам страхотни спомени  Wink )

Ланвинка, прекрасни снимки.   bouquet

Ирина, ако случайно стана преди Симона, което общо се е случвало 2 пъти- просто слагам една въдглавница на края на леглото.
Иначе вечер по-често си заспива в нейното и чак към 1-2 часа при някое от събужданията да яде я местя при нас, че иначе не може да заспи.

Ина, чесито ви зъбче.

Да се похваля, днес Симона изпълзя половин метър сама.  Simple Smile - в опит да достигне кабела на лаптопа- нищо друго не я стимулира към такива двигателни подвизи.  Laughing

Пожелавам ви лек, изпълнене с мир ден, който да ни донесе мъдрост, за да можем да избирем най-доброто за нас и децата ни.
С една дума- да не забравите да гласувате.  Laughing

# 40
  • София
  • Мнения: 1 373
Здравейте!
Познахте ли ни от снимките на Вики-фамилиарно сме?
Днес сутринта майка ми се закача с Васко на дивана в кухнята ,аз мия чинии,а баща му е на балкона и си говори с мене.Като свърших с чиниите викам на мъжа ми къде е Васко и той ми отговаря,че сигурно баба му го е взела и той излиза от кухнята и аз след него и какво мислите гледам две очи ме гледат под масата и ми се усмихват.Васко слезнал от дивана ,седнал на пода издърпал си лигавник за играчка и си играе бузшумно. LaughingБаба му го оставила и си мислела,чебаща му ще го гледа и така.Положението става вече много сложно с малкият разбойник.
Днес ставаме на 9 месеца. newsm59  bigdance2 beer3 smile3510  food010-моляпочерпете се.

# 41
  • Мнения: 391
Привет!

И аз ви изпуснах нишката, но добре че не сте много разговорливи напоследък..щъкате по морета и разни други приятни занимания.
Много хубави снимки от всички. Набързо прегледах и се усмихнах. Стига ви толкова моренце, то на нищо не прилича тази работа.

Дидке, съвет - като снимаш тортите, намери си някаква неутрална или поне един цвят покривка. Тази мушама (?) е много цветна и се бори за внимание. Отнема от красивите ти произведения. А малкият на гърнето е прекрасен. И аз трябва да почна тази работа.

Освен един зъб, нямам нищо ново да изповядам. Гласувайте и кажете какви са резултатите.

# 42
  • Мнения: 506
Да се отчета-направихме разходката,гласувахме,сега бебо спи,а аз се лутам по онлайн магазините и му търся нов стол за колата  newsm78
Диде,пусни ми,моля те,линк с вашето столче  Praynig На Конкорд беше,нали?Приемам предложения всякакви,не ми е лесно с избора.Предпочитам да е 9-36кг,въпреки,че не знам дали още няма да му е много голямо и неудобно  Thinking Знам ли.....казвайте-какво да взема???

# 43
  • София/Търново
  • Мнения: 818
Малии, всичко живо ЩЪКА-ааа... По повода...  Embarassed Райберите вършат ли работа или и те са обект на късоразбивачите?  hahaha Joy

# 44
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
penelopi, един съвет ( а ти "си го търсиш"  Mr. Green ) - грабваш детето и отиваш в 2-3 магазина с богат избор. Иначе ще гледаш, но на място може и други мисли да ти дойдат Wink и си реши какви са ти приоритетите - аз например, избирах и купих столче преди 5месеца - кошницата му бе ужасно малка,  и исках да е 0-18кг, за да се вози до годинка обрано на посоката. Има и други неща - реши кои са важни за теб, и пробвайте заедно!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт