Кой отива и се връща от море, СЕПТЕМВРИйска мама тук чете ...

  • 12 260
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 11 329
Да знаете, че ви чета.
Само дето вихъра с багажите така ме е завъртял, че не знам на кой свят съм.
Чакам точен час и място на срещата - пак ЮП ли и по обедно време? Пратете ми на ЛС координати за паркинг наблизо. По възможносто охраняем, че ще съм с кола под наем.
Остава ли 25?
П.П. Ако някой няма възможност тогава, но в сряда е в Сф, може да дойде на обяд на летището да се видим преди да тръгна за Зарата.

# 286
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравейте!
Ние вече озравяхме-много благодаря на всички за виртуалната подкрепа за бързо оздрваяване- Hug Hug Hug
Диде-страхотни чершафи-ние на Васко му викаме принца на Персия-Персиано. Heart Eyes
My Name-честито първо зъбче и най-вече честито прохождане.Разказа ти беше невероятен за Прощапулката.
Май май-отдавна вне си пускала снимки-дъщеричката ти е много пораснала и е голяма красавица-като кукла е.А с какъв бански с горнище е -направо паднах. Wink
Флу-извинявай,че не ъм отговорила за комарите-аз купих от Джъмбо за ултразвуково гонене,но нищо не действа.Прочетох,че Параход се осмелява да слага таблетки и аз започнах,защото Васко и мене много ни харят.Но тази нощ дори с таблетка Васко е надупчен на четири места,а аз на три,но виновника вече лежи в гроба си на земята Heart EyesМног гадно това със шаферите ти.А както са ти казали не е важен лукса,а компанията. Peace
Да ви се оплача ,че Васко изпада в истеричен рев от гърнето-много го е страх и ме държи и не ме пуска.Днес накарах кака му да седне тя на гърнето и после го сложихме него ,но облечен и се пооспокои.Преди малко след сън го сложих голичък и го държах гушнат и не рева,но не и направи нищо.Дано само и там не кукуригаме.  #CrazyИма ли друго такова дете като моето да не се храни добре и да му дрънкат за да яде,да го приспиват на ръце и на гърда?.Спи при мене в кревата и не ще изобщо в неговият.Спи там 10 мин. и реве като магаре.Само моите деца ли са все такива разглезени-как го правя и аз не знам,че съм мека Мария съм де,но...
Васко вика от 3 дена--гага;гого;гугу-много сладко и маха с ръчичка вече и за здравей.
Даруша-бързо оздравяване на баща ти  и добре завърнала се.И Васко най-много се радва на кака си -точно все едно Слънцето изгрява като я види-веднага му се оправя настроението.
Гардения-и аз като тебе почнах да свалям килограми от 76 и сега съм 63кг- и целта ми е 60кг. Имоите гърди поумекнаха,но със сигорност дясната след оправянето на блистера ми не произвежда достатъчно мляко и е доста по-малко от лявата:peace:.Васко не се наяжда изобщо с нея и така я смуче силно ,че чак ме приболява.
Аз за срещата с Веч съм свободна ,но каточели повече хора се събираме когато срещите са в Борисовата градина.Аз лично там също предпочитам повече.
Еос-ЧРД-на патерица-много здраве и късмет.
Мона -Данкича голям сладур плувец.
Забелязвам за мое огромно съжаление,че при доста от нас има търкания в семействата.Явно бебетата доста са ни изнервили.
Жуже-при тебе нещата ме озадъчиха също newsm78-преди време като четох разказа ти за това как сте се събирали и разделяли с мъжа ти ,за изневерите помеждуВи-доста  се възхитих за това как сте надраснали тези рани2 и премеждия,но явно както казват една стомна ,ако се счупи и после се залепи все счупена си остава Sick

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 13:11 от stefina

# 287
  • Мнения: 11 229
Стеф, брой за двама - и моето дете е същия случай със спането Simple Smile
Иначе за ядене яде, та и плющят ушите.
Гърнето не я плаши, но и не върши кои знае каква работа. Обаче виж... слагането на памперс.. то е въртене, то е ставане, то е рев, тръшкане, извиване...

Дали пък да не взема да бодна една нова тема.  newsm78

# 288
  • Мнения: 3 926
Сиси, а "Сбъднати мечти" или "Ще бъдеш в бяло..." или "Ден за теб"... Така де, просто съм много романтично настроена що се отнася до сватби Crazy Но и "Сватбени събития" е хубаво, още повече, че бързо става ясно за какво иде реч Peace Така или иначе важното е да знаеш, че можеш да се справиш сама и още повече, че мечтите наистина се сбъдват, когато и както трябва Hug
Стефинче, абе това с тази твоята температура много ме озадачи Thinking Ти от кога казваш, че поддържаш такава ниска температура?

# 289
  • Мнения: 506
Стеф, брой за двама - и моето дете е същия случай със спането Simple Smile
Иначе за ядене яде, та и плющят ушите.
Гърнето не я плаши, но и не върши кои знае каква работа. Обаче виж... слагането на памперс.. то е въртене, то е ставане, то е рев, тръшкане, извиване...
Бройте и мен в отбора-и моето дете е същия бяс!! ooooh! Ама съм се убедила,че си е характер  Peace Така че,Стеф,не се обвинявай,че си го "разглезила"  Peace
Сиси,сестра ми има сватбена агенция и се казва "Честито!"Избрахме това име,защото като се замислиш,можеш да поемеш организацията не само на сватби,а и на много други тържества  Peace Тази година правиха РД,балове...Доста приходи имаха и от тези събития-не са за пренебрегване  WinkТа,ако не си убедена,че ще се занимаваш само със сватби-избери друго име  Peace

Дали пък да не взема да бодна една нова тема.  newsm78
Давай де  Grinning

# 290
# 291
  • Мнения: 63

Гардения, и твоята госпожица значи е без зъби. А гризат като хиени, нали? Джнджи си изяжда без проблем по 1 банан или по  половин филия хляб - сама! С какво ги дъвче парчетата, как ги смила - не знам, но троха не остава.


Много ми е сладка как дъвче  Heart Eyes Дори със затворени уста се храни вече  Flutter Не иска никакви каши, пюрета и манджи  Stop само твърда храна и ако може сама да си я държи, ще е най-добре.
Една сутрин нападна един тутманик и сама си чопли от него, изяде почти половината и много малко разпиля  Peace

Stefina, абе гушкай си го слънчицето и не мисли, че си го разглезила  Peace след време ще го молиш да го гушнеш, пък то ще се дърпа  Peace
Ми аз Надя така хубаво си я бях свикнала да я слагам в нейното си легло и да си заспива сама...... ама като се усети, че може да стане, да ме търси, че и да й обърна внимание като ревне, все така ме "манипулира". Та сега си я държа при мен. Знам, че е нервна от зъби, от жеги и се надявам скоро да премине. Не мога да кажа по колко пъти суче нощем и сутрин, защото е или постоянно или много често, обаче започна да се обслужва сама - съблича ме и си засуква, обърната по очи ... не е нужно дори да се будя  hahaha И също е кошмар с храненето, но не я карам насила (то и немога, де - тя почва да се сърди, да пищи, да хленчи), все пак досуква  Peace  И още не мога да се начудя от къде го  взе това половин кило на последната консултация, как порастна толкова  newsm78

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 01:09 от Gardenia

Общи условия

Активация на акаунт