Отговори
# 240
  • Мнения: 1 853
Eли, честито и тук на порасналото ти момче! Hug

Честит рожден ден на патерица на останалите вече двугодишни юлчета!  Hug

Никола е добре, бързо мина ангината и е отново във вихъра си. Сега е с дядо си навън, аз почивам. За съжаление съм изправена пред поредния труден момент в живота ми (особено чести тази година). Стискам зъби, мисля позитивно и се моля да отмине и всичко да е наред. Малко положителни мисли няма да ми навредят. Скоро ще ви разкажа за какво иде реч, сега нямам сили да пиша...

Иве, не помня колко струваше теста, към 20 лв май, в цибалаб го правех, но помня, че чаках почти толкова, колкото е инкубационния период...В нашата ясла има карантина от варицела, а в парка навсякъде щъкат карантинни деца...

# 241
  • Мнения: 766
Марти  Hug Hug Hug
Ще си дойдат на мястото нещата   bouquet

# 242
  • София
  • Мнения: 3 414
Коки ЧРД,бъди жив и здрав,щастливо детство и много да слушаш мама и тати!
Яна явно вчера е бил критичен ден и моя като почна едни плеади в 20,3ч много му тежи неразбирателството в работата.Хомеопатката ми каза че децата ни учат на търпение като поотраснат мисля че ще е друго но дотогава как ще я караме не знам,отстъпките са важни.Дано на морето се разнообразите и разтоварите.Аз пък съм останала с впечатление че мъж ти работи в печатница  Embarassed
Марти мерси,аз искам да си направя тест за да знам дали да си сложа ваксина,ти мислила ли си по този въпрос?А какъв беше резултата от теста?

# 243
  • Мнения: 384
Честити 2-годинки на Коки!Много здраве и радост!Хубав празник!   newsm59 newsm67 Tada
Марти,ако можем да помогнем с нещо-насреща сме!
Да,Иве сигурно ще има и по-хубави дни!

# 244
  • USA
  • Мнения: 559
Честит Рожден Ден на сладкия Коки! Да е здрав и много весел!   bouquet

Марти, стискам палци всичко скоро да се подреди при вас.

Били, ние сме абсолютно на същото дередже с гърнето. Реших да изчакам. Кристиан открито се съпротивлява да седне на гърнето, от време на време седим на канала да банята и чакаме "да дойде водата" Simple Smile. За акане и дума не може да става да не е в памперса и то прав. Отказах се засега, ще чакам по-добри времена.
На море ще сме през август на Каваците.

Янче, явно и двамата имате нужда от почивка. Мисля, че морето добре ще ви дойде. Дано.

Иве, според мен търсете друга работа на мъжа ти. То това не е живот, от собствен опит го казвам, хем съм нямала роднина началник.

# 245
  • Мнения: 1 853
Иве, при мен излезе, че не съм карала. Да ти призная точно мислех да проверявам дали тази ваксина я внасят в БГ вече и ако я има ще му я сложа, че само ми е до варицела сега

# 246
  • Мнения: 389
4естит рожден ден на Коки !!!   Hug

Весело изкарване на морските  Mr. Green
Не6то ни6то не ми се прави,едно такова никакво ми е.И в4ера се скарах с ба6та ми,за6тото като му давам моята кола по-4есто и ве4е си мисли,4е е негова.За днес ми трябва6е да се видя с една приятелка,а той си натоварил ма6ини.НАправо излезнах от кожата си от яд,а мъжо се разфу4а и разбесня.Ве4е имам 4увството,4е трябва да се моля за мойта си кола  #Cussing out

# 247
  • София
  • Мнения: 568
Честит рожден ден на Коки! Да е здрав и много да радва мама и тати.  nbirthday Tada


Янче, стискай зъби още малко остана до морето. Там поне ще си поемеш глъдка въздух. Няма ли някакъв вариант да ги оставяш децата поне за 1-2 ч. в клубче или с някоя съседка- гледачка, де да знам. А това за чуването на мислите напълно го разбирам. И ние вкъщи не си ги чуваме.  Laughing Така е, живътът си върви и на нас ни се живее. Затова май бабите и дядовците се радват поече на внуците си, защото успяват да оценят и изживеят нещата по-пълноценно отколкото като родители /ими и изключения разбира се/.
Били, а така, по-спокойно. Само, че не разбрах какво е станало в работата. Пиши, че нали сме съпричастни. Изобщо не се оплакваш толкова.
За гърнето и аз май ще отложа. И при нас резултатът е нулев. Сяда за малко на гърне и това е. Със Софи беше по същия начин. Като стана на 2г. и 3 м. за 3 дни разбра за какво иде реч. Така, че ако не стане сега, ще стане по-нататък.
Марти,  Hug бързо да се оправят нещата при теб. И да ти са ти за последно притесненията.  Praynig
Иве, наистина не прече мъжа ти да опита да намери нещо друго. Вярно, че е криза, ама нека търси. А за свеки съчувствам. Тя къде ходи на УНГ? Не виждам как може ти да излезеш виновна.

# 248
  • Мнения: 984
Честит рожден ден на Коки и от нас  Hug  nbirthday
Сещам се как отидох на поредния запис на тонове и видях Ели да се разхожда нервно из коридорите  Heart Eyes И тя ме пререди  Hug
Аз да се "похваля" днес подписах, че напускам по "взаимно" съгласие. Ще ми дадат обещетение, но някак си се чувствам мината  Confused Глупавото е, че аз самата мислех да напускам и да изкарвам времето си в Смехурко, но така като ми го каже някой друг и има чувство на неувлетвореност.
И така.. имаме си баба на гости да ми повдигне настроението  Wink
Хубав ден на всички, после пак.

PS: Иве и Били: довечера ви чакам да се включите с по едно наздраве през мониторите  cheers. Ако някой друг също е изпушил да се чувства поканен  Mr. Green

# 249
  • Мнения: 43
Честити 2 годинки на Коки. Да е здрав и щастлив    newsm59
Весело изкарване на отиващите на море. Да съберете много слънце и усмивки   grinning039
Марти, дано нещата се наредят при теб  Hug
Велина, приятно изкарване и на вас. Не се очертава скоро да сме в Русе. Но ако изникне нещо непредвидено ще свиркам  Wink Мисля, че Ува е там, но нямам координати.
И аз ще чакам септември пак за морето. Всъщност тръгваме края на август, точно на рожденния ми ден  Sunglasses
И нещо весело за всички "яхнали метлата"  
http://viraljack.com/2009/07/02/roller-babies/

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 15:53 от mimoza_lolko

# 250
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Марти , всичко ще бъде наред  Hug.

Гери , аз наистина започвам да ставам досадна на себе си с това мрънкане.Закриват нашия отдел и ще ме оставят сама да се боря с всичко , а работата е ужасно много.В нашата фирма се наблюдава явлението "много вожд - малко индианец" и напоследък шефовете и задачите им ми идват в повече.Ще видим как ще потръгнат нещата , но определено не се чувствам добре на работното си място.Обаче пък като си тръгна оттук си казвам , че няма смисъл да се тормозя със служебни проблеми и вкъщи и опитвам да изключвам , макар да ми е трудно.Тедо помага , всеки ден прави нова смешка , зарежда ме.Как са Ири и Софи ?

Мая , нямаш проблеми , аз само чакам някой да ми даде тон.Не се чувствай мината , станало е както искаш.

# 251
  • Мнения: 616
Честит рожден ден на сладък Коки  bouquet
Весело да си изкарат всички който са тръгнали за морето. Hug
Оф и на мен вече ми се ходи ама има още почти месец. ooooh!
При нас ходенето на гърне е на ужасна фаза ако го сложиш когато му се ходи няма проблем върши си и двете работи там и не се съпротивлява но сам да каже че му се ходи нъц пишка си и си ака в гащите и идва да съобщи " Мамо аз пекал", а на вън и на чуждо място се стиска ако е без памперс. #Crazy

# 252
  • София
  • Мнения: 3 524
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА, МОМИЧЕТА!
ВИРТУАЛНА ПОЧЕРПКА ОТ КОКИ И НАС ПО СЛУЧАЙ ВТОРИЯ МУ РОЖДЕН ДЕН!
 Mr. Green


марти, всичко ще бъде наред, стискам палци Hug

# 253
  • София,
  • Мнения: 4 267
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН И ОТ НАС НА СЛАДЪК КОКИ! ДА е здрав, весел и щастлив!  bouquet

И аз май пропуснах периода на отказване от пампата, но засега не се отказвам де, ще я помъча още ден два, все пак засега съм я оставила само вчера по гащи, а тя като е с памперс хич не се сеща да стиска, иначе казва, но след това Mr. Green

Велина на Каваците е супер, аз обожавам това място, плажът е просто малка приказка, много хубаво да си изкарате там Hug
Яна стискай зъби мила и това е, някак си ми става много тъжно като те чета и ми се ще да ти помогна, но как  Sick освен с виртуалната си подкрепа, трудно е много но ще се справиш, почивката ще ти се отрази много добре и ще се върнеш като преродена!
Айде да не се повтарям и потретвам ВЕСЕЛО МОРЕ НА ВСИЧКИ  Crazy
Били ние сме тук и не ни мрънкаш, ТАм ТАм е права трябва да се разтоварва човек някъде все пак иначе нервите може и да не му издържат Whistling

# 254
  • Бургас
  • Мнения: 1 242
PS: Иве и Били: довечера ви чакам да се включите с по едно наздраве през мониторите  cheers. Ако някой друг също е изпушил да се чувства поканен  Mr. Green

Ами не съм ни Ивето, ни Билето, ама хайде наздраве   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт