Отговори
# 285
  • Мнения: 616
И аз съм от работните ама ви наглеждам.Ама мие мрзеливо и отпускарско  пък и с тези плодове днес ми пристъргва нещо стомаха. Mr. Green

# 286
  • София
  • Мнения: 3 414
Ми няма никой, така е, едни работят  Whistling други скитат  Wink аз съм от първите. Май ще стане тема на работните пчелички  Mr. Green
Ти на море няма ли да ходиш?Отпуска,а

# 287
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Какво море, аз живея на морето, на нас не ни е позволено, освен събота и неделя евентуално   Crossing Arms За това пък си чета книжки на работа Whistling  То на всичкото седяне и отпуска ако поискам ще е супер нахално, не стига че още и заплати ни дават  Whistling

# 288
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет Laughing, ама вярно много работите момичета, я малко да разпуснете Mr. Green
Аз пък съм от втората група Blush днес водих децата на басейн, гледам максимално да ги разнообразявам, че като се приберем в неделя в СОфия и пак ще си стоим по цяла седмица  в апартамента Sick
Борянче, много ми харесва идеята ти, аз нали ти казвам че едно сладко момиченце много ще ти прилича Wink, а и ДЕли ще стане батко и много ще ти помага, ще я пази много Flutter
Аз пък да Ви кажа не искам бебе, искам още едно даже две деца, ако може да са близнаци - момче и момиче, но да са от три години нагоре, Mr. Green
Иве какво е това висене в социалните, аз подадох за пет минути документите, а те бяха ли попълнени или там ги е попълвал. Това много забавя, особено ако ти се наложи да преписваш молбата три пъти #Crazy

# 289
  • София
  • Мнения: 3 524
привет от мен
проготвяме се за пътуването и само наминавам да ви видя, ако имаме нет ще пиша. ако не- до след 10тина дни от нас!

ето и няколко снимки от РД, които са страшно много, но нямам време за всичките:
Гери специално за теб снимки на кетъринга Peace

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=400334

до скоро момичета, ще ми липсвате! Hug

# 290
  • София
  • Мнения: 254
здравейте, ние сме в Албена, много е хубаво. засега съм доволна и от хотела и ол инклузива. Ако някой идва насам до края на седмицата, да се обади.

Кая ме притесни вчера с много странен обрив, като от копривар но днес изчезнал

целувки!

# 291
  • Мнения: 389
Цоп..
ЦЯл ден обикаляме на някъде по зада4и ,направо имам 4увството,4е слън4асах.И до илиенци ходихме,и за торта,до Метро,но без Марти.Заспа в колата преместихме го при свеки и той спа 3 4аса там,даже се върнахме от метро и той о6те спе6е,после до нас да разтоварим,и после до МакД. и 4ак сега сядам от сутринта  Tired

# 292
  • София
  • Мнения: 3 414
Ели знам че си на морето,шега беше нали така казват Софианци за отпуската си?Вие планина нещо чужбина?

# 293
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
 hahaha Знам че се шегуваш, и аз се шегувам, ама не съвсем ... За съжаление за Бургазлии това си е обективната реалност. Нямам отпуска, едно че ще е супер нахално от моя страна, друго че ще си я ползвам за очните през септември  Tired
Пък мъжО, както е тръгнал така, ще му купя едно походно легло и ще го пратя в офиса да спи, за какво да ми хаби нафтата да се връща за едното спане  Twisted Evil На всичкото отгоре и като му се развали служебната кола, взема моята, е с това вече трудно се съгласявам и много трудно преглъщам факта че съм вързана и не мога да мръдна Crossing Arms

Между другото, тази нощ го гледках как спинка и ми се прииска да го сръчкам да си приказваме, че ми е скучно вечер като го няма  hahaha

# 294
  • Варна
  • Мнения: 204
Добър вечер!
Много са сладки Цвети и Коки  Heart Eyes, а Деси и Ели изглеждат много отслабнали. Hug
Аз днес направих първата си баня на плажа без деца.Оставих ги на грижите на държавата и се излегнах като бял човек на плажа близо 4 часа.  bowuuКато изключим няколкото скачания , като се извикаше"мамо" всичко беше ок.Почервеняла съм  яко и сега ближа рани, а уж се мазах. Sick И още щях да пиша, ама вече изпих една бира и се омотах здраво  Crazy

# 295
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
бира ли каза  Mr. Green  моята е от 1,5 л. и вече свърши, ще отварям нова, мъжо го няма  Tired сама ще си ям салатата, КрИвчо е супер крив - аз пък не  Mr. Green Айде наздраве и се намажи с Пантенол  cheers cheers cheers cheers

# 296

Общи условия

Активация на акаунт