Отговори
# 270
  • Мнения: 984
Ооо Бубе, захвана и моята тема. Сега покрай проблемите в работата и аз много се замислих за бебче. Ако почна нещо друго ще се появят пак 100 неща за правене и ще ми е трудно да се отделя за още 2 години. И със Сашо си говорихме, но май ще поизчакаме още малко. И аз не знам какво искам. Тоест знам, но не ми стиска. Притеснявам се от страничните фактори.

# 271
  • София
  • Мнения: 568
Аз да се включа по никое време с нещо по-леко като дайкири, че и без това все ми се мотае главата. Трябва май д аходя на лекар.



Бути, никакво издишане.  Naughty Веси добре го е казала имаме нужда от пример.  Hug
Дес, прекрасна рожденичка.  Heart Eyes Тортата изглежда много добре и явно е много вкусна.

И аз искам трето  Blush, ама много неща ме спират.

# 272
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
Бути не така,колко време го няма твоя мъж?Виждаш ли даже и не помня,това е защото не се оплакваш и не забелязвам че си сама  Hug
И аз искам бебе,не изживях бебешкия период с Н и Р и ми липсва,но Бог ми е дал две от първия опит така че няма да смея повече.
Цвети наистина много е пораснала,Дес всяка прилича на един от родителите.
Мисля днес да ги водя в зоото към 10ч ако някой иска да идва,мъж ми си е в къщи.Дано поне в социалните да свърши навреме и да не развали плана

# 273
  • Мнения: 384
Добро утро,сладки!  Hug
Снощи пропуснах фиестата тук,защото съм заспала докато чакам да се сготви вечерята.Предната нощт до 3-4ч. четох новата книга Зазоряване от поредицата на Здрач и бях цял ден в алфа ниво.  Mr. Green
Бути,спокойно няма да бягам от такива мъчения!  Wink Във Варна наистина има какво да се гледа,пълно е с хубави мъже и жени.Тук като си препикавам всеки ден територията е по трудно да видиш,всеки ден едно и също.Но познайте-точно направиха от зимата една нова пързалка с пясъчник в междублоковото и аз и Клара станахме редовни,запалихме и другите майки.Истината е,че всеки ден там паркира един страхотен мъж и за да си стигне до блока трябва да мине през пързалката.хихи
Десс,много са нежни и сладки дъщерите ти!
До после,че Надина направо си проси ритника.  Twisted Evil

# 274
  • Мнения: 616
Добро утро
Виждам че снощи пак сте си направили виртуално среща ама аз да вися пред блока с диваненце пак съм я изпеснала. Crossing Arms
Много хубава и пораснала Цвети . Heart Eyes
Бооти  Peace
Хйаде лек ден на всички отивам да се трудя. Hug

# 275
  • Мнения: 389
ДУ
Много готина ве4ерна сре6та сте си спретнали  Mr. Green 
Мъжо днес по4ива като никога и сега 6те хвър4им по зада4и за РД-то на Марти. Наистина ли ве4е пускат деца в Метро ?????4е сме се засилили на тама,ама не съм сигурна.

# 276
  • Мнения: 4 300
Пускат.

# 277
  • Мнения: 766
bubulechkata пускат  Peace Вече ходихме с Ина няма проблем Wink
Как сте днес момичета  Sunglasses
На мен ми е много уморено,  идея си нямам защо  newsm78
И аз искам пак бебенце, но май ще изчакаме още най-малко година две  Rolling Eyes
Трябва първо да си разрешим жилищния проблем, че ние е наболял въпрос, а без кредит не става  Tired
За кредит трябва да се докажат доходи => трябва да поработя поне година  Rolling Eyes
Сложна работа, но аз съм оптимист - тъкмо Ина ще порасне малко и ще ми помага после Wink
Малко ме притеснява, че няма да съм в първа младост, но .................... живота си има неговите правила и ще играем според ситуацията Wink
А за трето мислим да си осиновим едно, ако имаме възможност след още известно време Simple Smile
Ама какъв план максимум съм си измислила  Mr. Green
А отгоре на всичко имам чувството, че днес е петък  ooooh!
ама ей на то сряда било
Поспамих - сега малко на тръстиката и после пак ще ви досаждам   bouquet

# 278
  • София
  • Мнения: 3 414
Мъж ми втори час е в социалните да подава заявление за детски,не смея да звънна.
Опропастих бисквитената днес,загоря млякото и аз в бързината залях бисквитите и сега отива на боклука. ooooh!

# 279
  • USA
  • Мнения: 559
Янче, гледа ли филма "Малки деца"?
За заглеждане по мъже ЛА е просто идеален. Имах един приятел гей, с който ходихме да караме кънки на плажа. Е, много бавно се предвижвахме  Laughing с неговите очи-ластици. То не са мускули не е чудо  Mr. Green.
Деси, много са ти красиви момичетата! Много да са ти здрави и щастливи!  Hug
За децата има една приказка "Човек предполага, Господ разполага". На немски звучи по-добре : Човек мисли, Господ се смее. Стават си нещата и се подреждат по най-добрият начин.

# 280
  • София
  • Мнения: 3 414
При вас Велина поне 119 работят бързо ако припаднем с Яна ще ни свестят,а тук.Аз не рискувам да си ида млада и зелена  Joy

# 281
  • USA
  • Мнения: 559
Е, няма да викаме 911. Някой спасител ще помогне.  Joy

# 282
  • София
  • Мнения: 3 414
ЛЕЕЕЕ каква съм шматка извиках БГ такситата ,сори. Crazy Joy На този номер не звънете при нужда

# 283
  • Мнения: 766
Цял ден няма никой  newsm78 Освен Ивето и Велина  Wink Hug
Май сте щукнали по разходки  Crazy
А при мен се влааааааааааачи времето и не минава  Confused

# 284
  • Бургас
  • Мнения: 1 239
Ми няма никой, така е, едни работят  Whistling други скитат  Wink аз съм от първите. Май ще стане тема на работните пчелички  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт