Отговори
# 255
  • Мнения: 4 300
Точно омуах една купа с диня и си викам- ще надзърна тук за подкрепа, преди да сипя едно мартини. Лощото е, че още е топло и не мога да си го пия на терасата докато зяпам младежите от фитнеса от долу, а и на тях не им с еизлиза да скачат навън на жегата Mr. Green

# 256
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Наздраве !
Пих едно уиски и минавам на бира.Проблемите изглеждат по-лесно решими така. Mr. Green

# 257
  • Мнения: 910
Здравейте!
Честит рожден ден на Коки! Да е здрав и много щастлив!
Наздраве,момичета,аз все още съм на работа,но по късно ще се включа cheers

# 258
  • София
  • Мнения: 3 414
Салатка за тези приятелки които я предпочитат.

Аз съм на бира обаче нещо не ми е ден лягам че ми се замота главата.

# 259
  • Варна
  • Мнения: 204
Честит рожден ден на Коки  newsm59  ura Да е жив и здрав, много много послушен, весел , усмихнат bouquet Честит празник Ели   bouquet
И аз надуших че тук се говори за алкохол и мъже. Не съм прочела всичко така че второто може да са само мои миражи  Mr. GreenСнощи заведох децата в едно заведение край плажа. Майка им с бира в ръка, а те боси по пясъка..Хубу обаче бяха изтипосали една волейболна мрежа с едни хубави батковци и аз станах разногледа кого да гледам - децата или.... Blush Laughing
Яна нещо за да ти подобря настроението предплажно http://biskvitka.net/uploads/posts/1202595451_12.jpg
А теб и всички останали ви виждам така/може и без компютър
Като ви е най- смотано се сетете за мен. Нямам даже с кого да се скарам, като ми е криво.  ooooh!
Били , Марти  Hug Hug Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 22:16 от BOOTY

# 260
  • София
  • Мнения: 3 414
АУУУУУУУУУ


Пожали ни Бути?Кога си идва твоята половинка?

# 261
  • USA
  • Мнения: 559
Наздраве и от мен с джин с тоник и салатки не отказвам, де.  Mr. Green
Деси, как така си още на работа?
Буути, ти се жена-герой.  newsm20

# 262
  • Мнения: 984
Ето ме и мен  Mr. Green
А наздраве

# 263
  • Варна
  • Мнения: 204
Пожали ни Бути?Кога си идва твоята половинка?
Нямам милост за вас  Hug Еле пък за Яна  Hug
На 13.08 живот и здраве е тук  Praynig

Буути, ти се жена-герой.  newsm20
Казано просто българска майка юнашка.Като ви гледам как пишете и ми се възхищавате. Аз съм за съжаление бе момичета, каква възхита  Sad Издишам яко по баира  Whistling
Айде наздраве  cheers

# 264
  • Мнения: 910
Деси, как така си още на работа?
работя на смени и тази седмица съм втора смяна
ето малко снимки от РД-то:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=399445&pid=13507508

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 22:48 от dess76

# 265
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Ей така ми харесва темата.
Днес пак умувах пред рома в Метро , обаче след две седмици си идва най-добрата ми приятелка и тогава ще видим сметката на де що има ром и мента.
Дес , Цвети е голямо момиче вече.
Бути ,  Hug.

# 266
  • Мнения: 766
много ми харесва темата така  Mr. Green
Хайде и аз да кажа наздраве с едно джинче

Дес,  наистина много е пораснала Цвети и тортата ми хареса  Party
BOOTY, никакво издишане имаме нужда от идоли  Hug
Лека на всички   bouquet

# 267
  • София,
  • Мнения: 4 267
ХА наздраве и от мен! cheers ДА се включа и аз в мохабета! БАба спи при децата на спалнята, а мен ме изгониха Sad и аз вися на компа, ама така е като си имаме баба Crazy, ей голяма работа е тая жена, голям рев пада за нея Crossing Arms, ама като им угажда за всичко и не се кара, така ще е, да ни е жива и здрава. ПЪк аз използвам и докато сме тук максимално разтоварвам, всяка вечер излизаме на разходки с приятелки - е и с децата, но то е друго някак си, не е натоварващо, а напротив, те си се забавляват и играят пък ние си говорим. Записала съм си за четвъртък час за зъболекар,  Blush ще си чистя зъбния камък, ами така де възползвам се още някой и друг ден, че като се приберем в СОфия и край, никъде немога да мръдна Crossing Arms

ДЕсс, Цвети е много чаровна! Flutter
Аз се натъпках с диня и филийки със сирене и мармалад от шипки Sick и сега пъшкам пред компа, ама така е цял ден от обикаляне не се сетих да ям и сега се натъпках, и ще има да пъшкам #Crazy Айде отивам да ги разнасям по леглата, че да легна и аз най после Hug

# 268
  • Мнения: 984
Цвети е голяма красавица. И си е голямо момиче вече  Heart Eyes
Аз ще си лягам, спокойна вечер на всички. Утре вечер изпращаме баба и тогава аз ще черпя по една бира  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 1 098
Десс, хубави снимки! Видях две нежни момичета!
Честит рожден ден на Коки. И аз си го спомням този ден. Пътувахме към село, когато една обща приятелка ми се обади да ми каже, че юнака се е родил.
Марти, миличка, и на теб наистина ти се събра тази година Hug Чакам да споделиш, когато имаш нужда. Дано всичко се развие по най- добрия начин Praynig
Аз сериозно обмислям варианта втора бременност, но май ще поизчакам два, три месеца. Незнам, по принцип винаги знам какво искам, а като го искам е на сто процента, а сега много го мисля. Ще го оставя да поотлежи.
Лека вечер на всички Hug

Общи условия

Активация на акаунт