Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 237
Честит рожден ден на малкия-голям Етко.  newsm59 Да е много здрав и силен.   bouquet

# 46
  • Мнения: 1 798
Стефи, честит празник!  bouquet Много целувки на Етко  Hug

# 47
  • Мнения: 766
 nbirthday честити 2 годинки на Етко
Стефи  Hug  bouquet
Много весели игри и щастливо детство  Grinning
Нелия е много нежна, а тримата излъчвате много хармония, Бути   bouquet  Hug
borianna  Hug
Хубав ден от мен   bouquet

# 48
  • Мнения: 329
привет  Grinning
Честити 2 годинки на Етко, на него и на семейството му желая много здраве, късмет и щастие   bouquet
Билма, страхотни снимки както винаги, много сте красиви и тримата  Hug
На Ева нослето се влияе много добре от клеевата тинктура Peace
Хайде отивам на работа, ще се постарая да дойда на срещата  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 3 524
ДД
за срещата днес- сега не се сещам де е, но явно не ми е далече от бача като чувам адреса.
в колко часа е идеята, че мен май ще ме пуснат  Laughing
и другото- все пак ако някой се навие да ме влачи дотам няма да се оплаквам дълго  Laughing

ЧРД на Тедо и ЧРД на Етко!
Бъдете здрави малки сладури и доколкото е възможно послушни
 Grinning

марти чудесна успеваемост според мен. ние навън още не спе се провбали, но предстои  Grinning

бубе, какво става около теб  Hug

веси оправи ли си компютрото Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 3 414
ДУ
ЧРД ЕТКО!  bouquet много здраве ти желаем цялото семейство
Ради се разкашля снощи  Twisted Evil
Боряна ако в четвъртък ще си в магазина и ще тръгваш за срещата от тук да ходим заедно?

# 51
  • Мнения: 766
elpet срещата е в четвъртък, не днес  Mr. Green
аз мога да минада те взема Wink
продължавам да инсталирам програмии днес  Tired

# 52
  • София
  • Мнения: 3 524
аа утепахте рибата за срещата, аз разбрах че е днес и даже и пазарлък правих  Laughing
добре, ако съм и утре презоградска искам да ме вземеш весинка  Hug

# 53
  • Мнения: 616
Добър ден
Честит рожден ден на Егко .Да е много здрав и силен.   bouquet
Бооти много са пораснали децата и много сладка е малка Нелия. Hug
Ох хайде да работя че ще ме бият Mr. Green

# 54
  • Варна
  • Мнения: 204
 Hug Hug Hug
Честит рожден ден на Етко ! nbirthday  Gift Да е здрав и само положителни емоции ви желая!
Шушонче не съм го правила аз клипчето и не мога да ти бъда полезна.Сестра ми учи режисура и е нейно дело  Wink Аз съм много зле в тая област .
И Нелия се разкашля яката от тия сополи  Sick

Дописвам за Ели (Ш).Сега питах по тел.- Adobe Premiere CS3/CS4 или Vegas. Peace

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 11:41 от BOOTY

# 55
  • София
  • Мнения: 3 414
Ей Ели ако дойдеш тема ще наречем на теб  Wink  Hug чакам те.
Гледам че се събираме повечко Яна да запази маса или там каквото може,какво ще кажете?

# 56
  • Мнения: 384
Честити 2-годинки на Етко!Много здраве,сила и слънчеви дни!  newsm59  ura Tada
Ами сега слетобед ще питам може ли в бара да се запазва маса.

# 57
  • Мнения: 9
Честити 2 годинки на Етко! Здраве му пожелавам най-напред и безгрижно детство! bdbaloni  bigdance2

А пък аз да се оплача, как се нахендрихме с Коцето. Нали беше с Т в събота, и ни посъветваха в понеделник и вторник да си се погледаме в къщи, то пък точно тогава минали от ХЕИ да вземат секрети от гърленцата на децата и предписали отсъстващите да си взимат направление от личните педиатри и чак след представен отрицателен резултат да приемат в яслата. От там настана екшън - нашата се оказа болна, с триста зора се свързах, тя поръча на сестрата да го подготви и чак към 18 ч. успяхме да си вземем направлението. Днес го водих гладен и жаден (съответно сърдит Twisted Evil) да му взимат секрет и ми казаха резултатите да си ги търся чак в петък Shocked Сега стигнахме до момента майка да си пуска отпуска да гледа иначе здравото ми дете, защото пък аз имам неотложен ангажимент в работата. Егати и бюрокрацията и бумащината!!!!

Толкова от мен. Отивам да пия кафе и да си хапна сладолед, та да поуспокоя малко парата. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 766
Уф днес пак гаден ден Sad
нещо ми се насабраха
 Rolling Eyes
/аз ей така да се пооплача - малко да ми олекне /

# 59
  • Мнения: 1 098
Честит рожден ден на Етко  bouquet Желая му много, много здраве и щастие Heart Eyes
Весе, не се ядосвай  Hug
Иве, може би ще съм на Владая и от там ще тръгвам, ако си без кола можем да те вземем.
Ели, напоследък просто се сблъсквам с некоректността на хората. Това е нещото, което може да ме скапе максимално. Незнам кога ще спра да се връзвам на някакви личности, които са безскрупулни. Здравето е най важно, така че това моето са бели кахъри Naughty

Общи условия

Активация на акаунт