Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 414
Без кола съм,ама няма да те разкарвам.Хич не ти е на път. Hug

# 61
  • Мнения: 4 300
Ех, хора, щом сме от горната страна на тревата, значи всичко е ок, не се ядосвайте за глупости.

Аз вчера се обзаведох с 38 Т, цял ден на работа едвах гледам, буквално ( Ели, стори ми се че те видях на Раковска и викнах след теб, но не се бърна Confused, с вързана коса и тъмен потник, ти ли беше?). Мислех си , че сигурно е защото съм отвикнала да работя в такъв режим, всичко ме болеше, очите ми се затваряха- изпих сто кафета. А то като се прибрах у дома и темометъра разкри причината Mr. Green Днес да чукна на дърво съм по добре, след 2 парацетамола.
И да ви споделя нещо покрай градината на Никсъна. През деня не плачел казаха лелките, но като отида да го взема и като ме види не идва при мен, а ревва. Много, много странно. Вашите правеха ли така като тръгнаха на ясла?

# 62
  • Мнения: 766
Рокси, Ина до ден днешен като ме види вечер, когато я вземам, имитира рев   Mr. Green
А сутрин ще си счупи краката да тича към клубчето и такава бурна радост показва, когато вижда другите дечица там, че направо ме изненадва  Grinning
Ще свикне Никсъна  Hug
как е на работата? Wink
Ели утре ще се чуем и ще се разберем
Лека вечер и спокойна привечер  момичета   bouquet  bouquet  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 3 524
Ей Ели ако дойдеш тема ще наречем на теб  Wink  Hug чакам те.
хехехе  Laughing Laughing ще ме увековечите а  Sunglasses
а от колко часът е мероприятието?

хрис не, не съм била аз вчера, бях с бяло рокле Simple Smile
какво ти е? Hug

# 64
  • Мнения: 384
Да и при мен с Надина беше така,като отивах да я взема избухваше в плач.Повечето деца са така.Държат се и като ни видят разпускат с плач.После отминава.

# 65
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
.

Последна редакция: чт, 09 юли 2009, 07:28 от Томасе

# 66
  • София,
  • Мнения: 4 267
Ииии ТОмасе, нашата за съжаление е розова и то многооо, а и още я ползваме де, но сигурно няма да е много още. НО съм сигурна, че ще намериш, пусни тема в пазарския справочник Wink


Стефи честит Ви празник! ДА ви е жив и здрав порасналият рожденик, да е весел, щастлив и много да Ви радва! Hug   ura  Gift  newsm67

Хриси, взимай мерки и бързо се оправяй, да не би да си стояла много на климатик и да си простинала? newsm78

ВЕси Hug не се нервирай, опитай се да не обръщаш внимание Peace

# 67
  • Мнения: 384
И аз имам само една лятна и още я ползвам.
Надина заспа по никое време и сега с Никола неможем да излезем.Като се замисля зимата,есентта и пролетта излизахме повече от сега.Дали ни се събират 3 часа навън на ден.  Sad

# 68
  • Мнения: 1 098
Иве, точно от там минаваме. В колко часа да се разберем?
Моята количка не е моя  Crazy
Излизаме на разходка, ще чета като се върна.

# 69
  • Мнения: 1 835
аз си бях пуснала комбинираната за продажба в продавалника, но сега реших да си я пазя, лятната също ще си я пазя...
Никола е с херпангина, водих го при Масларски, после звънях на хомеопата, не ми вдига....добре, че Масларски предписа само витамини, иначе щях да съм в дилема...

Ели, успех ще е като започне сам да си казва, но не две секунди преди да се изпишква...другото си е дебнене Confused

# 70
  • София
  • Мнения: 3 414
Марти,ние минатала година имахме херп ангина,туй не се лекувало с АБ.Аз така знам.Четох днес че можело да се прави компрес само с вода на гърлото дърпало както Т.
Рокси ти да не си вдигнала Т от притеснение за първия работен ден.Виж дали ако мъж ти го вземе ще прави така,да не би пък много да му харесва и да не иска да си тръгва?
Мими ще поразпитам.
Боряна ами кажи ти къде и в колко Била Джъмбо ОМВ?
Ели от 19,15-19,30

# 71
  • Мнения: 4 300
Иве, от климатика на работа е според мен. Аз съм в стая с други двама колеги и те са си свикнали да го пускат на много студено, аз пък отвикнала от офис климата и така.

А иначе Никсъна реве и Емо като го взима. Лелките казват, че цял ден е спокоен, но като почнат да взимат децата и той почва да реве за всяко, а и него като го вземаме. Иначе вече имал двама приятели, с които си играел най много. Ще разучавам тепърва Crazy.

# 72
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Здравейте ,
скапах се от чистене и готвене тия дни , ама Тедо беше щастлив вчера.Утре ме привикват в офиса да си говорим за съдбата ми.На колежката са казали в петък , че от август я съкращават.
Качих снимки - http://bmalinova.multiply.com/photos/album/16/16#1 , от рождения ден са малко , ама какво да се прави.
Рокси, и моите колеги включват климатика на 18 градуса.
Честит рожден ден на Етко , да е здрав и силен   bouquet !
Малко съм телеграфична / или телеграфна , кое е правилно /, ама Тедо ме тормози да му правя сапунени балончета и умира от кеф , пука ми за работата , каквото-такова, той е най-важен.
И наздраве , щото съм на двойна маргарита.

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 20:40 от billie

# 73
  • USA
  • Мнения: 559
Били, само така!  Hug Каквото и да стане, да знаеш, че е за добро. Ти много си отслабнала.
Тедо е супер сладък, да го нацелуваш от нас.
Рокси, Крис правеше така понякога. Като го взимаме ревеше. Ще му мине. Айде и ти оздравявай. Много е гадно това с климатика, аз имах собствен офис но с централен климатик и си бях сложила печка да ми духа топло.

Честит Рожден Ден на Етко! Да е много здрав и да расте силен!  bouquet

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 20:55 от Winx

# 74
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Winx  Hug , мерси , ще го нацелувам.
Аз понеже вчера не седнах покрай гостите , смятам днес да се "напия" в чест на Тедо , а утре ще се "напия" във ваша чест.
/ всъщност кавичките не са никакви кавички , ама ме досрамя , че съм най-голямото пиянде в темата /

Общи условия

Активация на акаунт