90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №62

  • 24 262
  • 456
  •   1
Отговори
# 420
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Отчет за днес:закуска-чаша натурален сок,обед-3 кебапчета+домат,вечеря-малко сирене+диня,ама сега като го написах и се сетих,че вечерята не е най удачната/не правете като мен/

# 421
  • Мнения: 0
Плодовия ден е на път да приключи успешно /чак не мога да повярвам/  Crazy. Отчетът ми е: обяд - резен диня; следобяд сливи, а по-късно пак резен диня и сега вечерях салата от домати и краставици /неовкусена/.  Sick Надявам се утре кантарчето да е благосклонно към мен.  Praynig Лека вечер.  Hug

# 422
  • Мнения: 102
Изкусителче браво за режимния ти плодов ден, моя утре престои и ще е до вечерта на  кайсии, пък като се прибера от работа ще видя, може да заръбам някоя краставица неовкусена  Peace
Роси браво и за твоя режимен ден  Hug
Така пратих на  когото се сещам че ми поиска рецептите за еклерчетата и питката, ако някой съм пропуснала да ми напомни и веднага му ги мятам на ЛС.

# 423
  • Мнения: 1 234
Едно бързо отчетче и от мен Wink И моя плодов ден вече свърши - хапнах си наобяд круши домашни, следобеда ябълки, а за вечеря - пъпеш. А за утре си пека сочни бутчета в плик, та ще има и за обяд за мен и за фамилията за вечеря, със салатка.
Ели, успех утре с кайсийките  Wink Ти да не си почнала пак режима маце  newsm78
Роси, не е болка за умиране динката ти със сиренце, и аз много обичам така  Flutter
Ирка, вече си си хапнала сигурно и салатката, не виждам аз нещо да пречи, изпитваш ни ти май  Wink
Лека вечер, момичета  Hug

# 424
  • Мнения: 102
Мило martin4e режима го почнах, че и  вече навлязох в последния трети месец. Това ми е второто завъртане на режима, преди време реших да го повторя, започнах но по стечение на обстоятелствата още в началото го прекъснах и сега преди два месеца го почнах наново. Явно ти не си разбрала  Hug Браво и за твоя режимен ден  Peace
Ей мацкииииииии гордея се с вас  Heart Eyes

# 425
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
и ние с теб миличка

# 426
  • Мнения: 1 234
Ели, мацко, ти ме обърка с постите дето ги кара, и с луните ooooh! Иначе и двете сме в третия месец  Joy Както го казах, сега да не ни излезе приказка.
Подкрепям  Hug
Явно аз съм пазителката на форума, имах малко домашна работа за свършване, та вече съм готова да предам дежурството  Wink

# 427
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Добро утро,хайде на кафенцето

и закуската


Като за първи ден се чувствам много добре,имам малък минус ,но не съм посетила ВС-то.Момичета ,този път реших да давам отчет за  - или + след пло довден.Лек режимен ден ви пожелавам и Успех на всички.

# 428
  • Мнения: 1 777
Роси браво на теб,още много минуси ти пожелавам. Hug
За мен е късно за кафе и плодове ,но утре сутринта ще се почерпя. Simple Smile
Каничката е много сладка.

# 429
  • Мнения: 2
добро утро момичета Hug
Ели,благодаря много за рецептата Heart Eyes
Роси,благодарности за кафето и закуската Peace
днес малкият син става на 10г, та да почерпя



лек и усмихнат ден на всички ви Joy

# 430
  • Бургас
  • Мнения: 300
Добро утро сладуранки фиданки Grinning
Роси ще се възползвам от кафето, а по късно и от закуската  Hug
Мима честито рожденник! Нека ти е жив, здрав и много да те радва! Весел празник!
 
Рано сутринта ми потекоха лигите с тази тортичка, а днес съм плодова. Mr. Green
Успешен ден на всички  Hug

# 431
  • Мнения: 199
 wavey  Добро утро и от мен!
Роси  благодаря за кафенцето, почерпих се, пийвам си и съм с вас пред компа. А за закуската направо нямам думи, всичките тия плодчета  са ми любими, а да не казвам, че от години не съм хапвала такива. Успех и на теб мила в диетката.
Мимче благодаря и на теб за тортичката, идва ми навреме, защото днес ми е въглехидратен ден.  Да ти е здрав и щастлив и  мноооого да те радва.
         happy bd  

Хайде, днес без прегрешения ...      love001  love001  love001
PS  Как се слагат картинки или снимки от компютъра тук. Пробвах,  но не успях.

# 432
  • София
  • Мнения: 1 320
Добро утро!

mima1976l, да ти е жив и здрав рожденика! Безгрижно детство му желая и много сбъднати мечти! 
За теб!   

                                                   

Въглехидратна съм днес и ме чакат едни толумбички....  261uu

Слънчев ден от мен за всички!   Hug

# 433
  • Мнения: X
wavey...
PS  Как се слагат картинки или снимки от компютъра тук. Пробвах,  но не успях.
Добро да е утрото, пък и целия ден Wink
ЧЕРВЕНА РОЗА - 5, от компа не можеш, трябва да я качиш някъде в нета (снимка бг примерно). После отиваш на снимката с десен бутон-пропъртис, там ще се покаже едно кодче напр. (http://www.delices.fr/upload/MILLE%20FEUILLE%20SORBET.JPG), което кодче копираш тук, като в началото слагаш  [ img ], а в края [ / img ] , без интервали по м/у им.
Аз за отчет Simple Smile успешен първи белтъчен ден- закуска- 2 нектаринки, обяд- кашкавал с доматки, а вечерята- забърках "гювече" дом. паста, сирене, топено, пушено-малко и мааалко кашкавал с доматки. Водата също я изпих за деня Wink Днес закуска- диня, после едно баначе ще хапна. Казвайте ако съм прегрешила нещо, нали се уча...
На всички мноооооооого хубав и позитивен ден!
mima1976l, весел и хубав празник!

# 434
  • Мнения: 484
Фиданчици,добро утро!! Hug

Мима,Честит рожден ден на детенцето ти!!Пожелавам му здраве,щастие и късмет!! newsm59    bigdance2

Мартинче,
позна,пробвам ви  Wink

Роси,благодаря за кафенцето  Hug

Аз снощи пропуснах лютеницата и хапнах една филия хляб и малко салата,и аз като Ели и Веси днес съм на плодове и съм се заредила с ябълки.
Аз пак съм сама и нямам никаква работа и пак ще ви наглеждам  Hug,че май от най-старите фиданки сме само ние с Ели  newsm78
като казах стари фиданки се сетих,че Друнвала съвсем се изгуби,а и Ани не е писала от много отдавна,тя май скоро трябва да ражда  Simple Smile

Лек и отслабващ ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт