90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №62

  • 24 240
  • 456
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X
Cvetelinka мюсли във въглехидратен ден,а овесените ядки незнам но мисля че пак тогава.Само че мюслито да не е с мляко а с вода или сок. Hug
Чудесно, благодаря!
На обяд хапнах 2 гарнитурки- картофи+зеле+лютеница и домати+краставици. Взех царевица ако озверея следобяд, а за вечеря- боб. Чуствам се добре, момичета, много мерси за подкрепата.

# 451
  • Мнения: 102
Cvetelinka картофи + зеле + лютеница + домати + краставица  Peace
Лютеницата е за въглехидратния ден, освен ако е без захар, в което се съмнявам  Simple Smile
Можело е да избегнеш зелето в менюто си, защото комбинация от зеле и картофи и двете подуват и трудно се разграждат заедно  Simple Smile
Нова тема кой ще ни пусне  newsm78

# 452
  • Мнения: X
Аууу, кофти...не е без захар лютеницата...Целулозните по прицип ме подуват, ама...бяха малко, та се надявам да не е фатално. А като се сетя и за царевицата и си се представям като в рекламата за еспумизан....май беше Simple Smile
Тенкю за разясненията! Hug

# 453
  • Мнения: 484
Ели,ако можеш пусни нова тема,защото аз не се справям много добре с това  Embarassed,а Жани отдавна не е писала
Аз ви пиша от нас,защото се прибрах.Цъфна ми мц и много ме заболяха краката и корема и на обедната почивка се прибрах да пия хапчета и си останах,та съм тук  Party

# 454
# 455
  • Мнения: 48
изкашеми се и аз да се присаединя кам вас Praynig но още кьрмя Blushа имам толква много да свалям #Cussing out!!!

# 456
  • София
  • Мнения: 385
Заповядай в новата тема - №72

Общи условия

Активация на акаунт