90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №62

  • 24 254
  • 456
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 362
и аз, и аз съм на плодове днес    Party
Аз пък много си харесвам плодовия ден - сега е лято, урожай е храненето в този ден - с три-часови разлики де Wink
И аз днес като Ели съм на кайсийки. Имам и малка кутийка с нарязан пъпеш в служебния хладилник от вчера - след въглехидратния обяд не ми се слодобедозакусваше с плод...
Мима, да ти е здрав и игрив сина, много късмет!!!
За всички други   Hug  Hug  Hug  Много успех!

# 436
  • Мнения: 616
Добро утро момичета .
Мима честит  рожден ден на порасналототи  момче.  bouquet
Браво за минусчетат на всички .
Аз да се отчета след вчерашвия режимен плодов ден в който хапнах за закуска една праскова за обяд две слетобяд една ябълка а за вечеря  пъпеш, господин Кантарев днес направо беше чудесен спрямо мен -1.5 кг.
Днес съм белтъчна вече закусих с една круша за обяд си нося тиквички със сирене на фурна  ,а за вечеря сигурно ще е салатка със сирене
Ели кажи моляте какво мислиш ти по моето питане за съботния ден дали ще е голямо прегрешение да заменя въглехидратия ден с белтъчен и после да си направя плодовия и след него водния с малко плод.

# 437
  • Мнения: 112
Добър ден момичета и от мен.
Ей,много сте писали,ако трябва да ви изброя всички,трябва да ипиша две страници.
Липсвахте ми много,но имах работа и много семейни проблеми(не,че са изчезнали,но аз да пиша преди да съм се стопила от нерви) Sad
Иначе диета си я спазвам перфектно и естествено кантара ми е приятел.Вчера бех плодова,изядох една ябълка и 4-5 кайсиики + много вода,това ми бе за целия ден.Просто не изпитах и за секунда глад. Преди около две седмици си мерих обиколките на бедрата , вчера реших да го направя пак и ето радостта ми свалила съм 4см. мазнини от тях Simple Smile
Поздравявам всички с поводи,независомо какви.И ви прегръщам всичките без изключение.
А,сега ще си сменя и лентичката,защото килцата са вече 55 -:)

# 438
  • Мнения: X
Мацкииии...съвсем ли с нищо не си подслаждате кафето уеее...Аз бях свикнала с млекце и захарчица (без палачинки Wink ), ама днес съвсем черно....то черно ми идва вЕрно...Сложих половин бучка кафява (уж) захар, знам, че не трябва...ще свиквам...
Тези тиквички на фурна със сирене много добре ми звучат...Аз днес съм на варива, май ще ям гарнитури от стола или някакви задушени картофи от Пикадили.

# 439
  • Мнения: 369
Диета + неприятности= .... Tired

# 440
  • Мнения: 13
Здравейте фиданки мили сладуранки.

Мима честито ти рожденник да ти е жив и здрав и много да те радва newsm51

Аз днес съм бобова правя си бобец за обяд и вечеря Party

Лек и минусов  ден на всички и много Hug Hug Hug Hug

# 441
  • Мнения: 69
Добро утро момичета.
Роси мерси за кафенцето, аз тука си го пийвам и си ви чета, че моята мома стана, закуси и беше крива , рева , рева, че като му заспа..... Laughing
mima1976l Да ти е живо и здраво момчето. Да е много щастлив и много да те радва.
Ама и тортичката си я бива, олигавих цялата клавиатура.
Аз днес съм въглехидратна. Мисля да си направя пица за обяд и после ще видим. Вчера въпреки, че бях режимна пак ме гонеше голям глад и мисля, че прекалих с храната, затова днес се надявам да го дам по-оскъдно - ако издържа де, че то тоя ден ми е любим  Mr. Green
Cvetelinka аз със захарин си подслаждам. И преди с това си подслаждах.
h.kirova, Даничка1979 браво  Laughing
 Hug Hug Hug На всички други знайни и незнайни фиданки.
Хубав и усмихнат ден на всички.

# 442
  • София
  • Мнения: 362
Cvetelinka, аз продължавам да си пия кафето с мляко, но без захар   Naughty

# 443
  • Мнения: 18
Момичета здравейте , видях че има доста по стари темички  за тази диета където сте писали... и  четох доста ,но не всичко реших направо да ви попитам...много  мисля дали да започна тази диета трябва да сваля 15 килограма кажете моля ви се действа ли наистина   ако не  е проблем искам да знам за резултати и какви по точно... мерси предварително ...    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 444
  • Мнения: 484
masti,виж табличката http://spreadsheets.google.com/pub?key=p5M4ttmcX6kdb9O-aj5s7Mw ,че иначе няма как да изброим на всички резултатите  Peace

# 445
  • Мнения: X
Cvetelinka, аз продължавам да си пия кафето с мляко, но без захар   Naughty

Успокои ме, благодаря, че не съм върла прегрешителка и то едва започнала. Ще слагам малко млекце, без захар, пак е по-добре от съвсем черрррноооо...
masti, аз започнах вчера...т.к. идеята ми назрява от доста време, но явно сега е подходящия момент. Желая на всички вяра в успеха и търпение. Дано да откриеш точно твоята диета!
И пак въпросче- овесени ядки/мюсли със сушен плод кога може? Имам тук останали та се чудех кога мога да ям от тях?

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 11:11 от Анонимен

# 446
  • Мнения: 270
Привет фиданки

Мима честит рожден на момчето ти! Да ви е жив и здрав!   bouquet
Роси мерси за кафенцето! Успешен нов старт и да ни се хвалиш само с минуси  Hug
Даничка, Х.Кирова поздравления, страхотни резултати  Hug
Масти аз свалих точно 15 кг, от 84 на 69кг (ръст 178 см), успех и на теб  Hug

Виждам че има много нови фиданки
Успех на всички с режимчето, ще видите, че е страхотно  Peace

Много  Hug за всички - нови и стари  Hug Hug Hug
Ще се опитам да ви следя по редовно, за сега имаме много работа

# 447
  • Мнения: 616
Cvetelinka и аз не мога да го пия без захар от как съм на режима намалих захарта на половина и махнах сметаната ,но не мога чисто .Знам че не трябва но мисля че едно малко прегрешенице не толкова страшно пък и ето вече почти 6 килограма и половина съм свалила от началото.

# 448
  • Мнения: 13
Cvetelinka мюсли във въглехидратен ден,а овесените ядки незнам но мисля че пак тогава.Само че мюслито да не е с мляко а с вода или сок. Hug

# 449
  • Мнения: 18
masti,виж табличката http://spreadsheets.google.com/pub?key=p5M4ttmcX6kdb9O-aj5s7Mw ,че иначе няма как да изброим на всички резултатите  Peace





Иринка.... благодаря за дадената табличка....  значи мога да бъда сигурна че ще успея тези 15 килограма да сваля...  аз си ходя и на фитнес всичко хаха благодаря наистина успокоих се ,защото неисках да се захващам с това и както с  повечето диети само да съм си загубила времето   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт