...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 76 051
  • 155
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 386
Препоръчвам ти успокоителни пък аз - може билкови, може и мускулни релаксанти - питай лекаря си. И без това Лидокаинът няма да реши проблема в главата ти.

Възмутена съм от реакциите в темата, честно.

Кураж и няма страшно -нито ще те зареже заради това, нито си сбъркана.  Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 708
Нямам практически опит, но и на мен лидокаина ми се вижда добра опция.

# 77
  • София
  • Мнения: 1 508
От чисто практическа гледна точка мога да ти препоръчам позата, която ми помогна навремето при същия проблем - легнала по корем, напълно отпусната. Не знам защо, но болеше значително по-малко и стана по-лесно.

# 78
  • Мнения: 346
Аз и4звестно време след раждането развих вагинизъм. Беше просто от напрежение, че ще ме боли епизотомията, че ще ми се разкъсат конците и ей такива хипохондрии. Преодолях го сама, просто си наложих да не го мисля. Всичко е в главата. Може би сексологът е нелоша идея. А болкоуспокояващите за мен не са решение щом проблемът е психически.

# 79
  • Мнения: 38
Миличка не си ли се замисляла -можеби човекът с когото пробваш не ти е щастието
сигурно го обичаш но от много опити не се ли умори
може би това не е голямата любов, освободи се мисленно от това дали трябва или не трябва да го направиш -НЯМА НИЩО СЛУЧАЙНО НА ТОЗИ СВЯТ
Търси огън а не пламъче
Успех, не се бой сексът е върховна наслада но с подходящия човек

# 80
  • T"A
  • Мнения: 2 515
Алкохолът може да е решение, ако проблемът е в "главата".
Лидокаин и обезболяващи/отпускащи мазила - също, но само да не взимаш обезболяващи с алкохол, защото не се знае до какво може да доведе  Peace

И повече "предварителна игра" ще помогне, но препоръката за сексолог ми се струва най-удачна, особено когато става дума за вагинизъм. Ако хименът ти беше еластичен, можеше да водиш полов живот години наред без да има разкъсване. А понятието "тясна вагина" е повече част от мъжките фантазии, отколкото физиология  Wink "Там" има мускули, чието действие с течение на времето и придобиването на сексуален опит ще опознаеш.  Simple Smile

# 81
Здравей, Авторке!
Първо, искам да те поздравя за смелостта и откровението да споделиш с нас проблема си.
Второ, постъпила си сериозно и отговорно по отношение избора на първия мъж! Браво!  Hug
А сега по темата. Аз лично съм нямала такъв проблем, но съм чела някои неща по въпроса. Действително има жени с удебелена девствена ципа. Явно случая е такъв.
По отношение на вагинизма, освен вроден има такъв придобит. Накратко казано "се придобива", когато жената свързва секса с неприятни мисли или преживявания. Незнам колко пъти сте пробвали, но не прекалявайте с опитите. Сексът е в главата. Не си разбивай психиката с подобни негативни емоции, за да не стигнеш до лечение.
Ако решите, спретнете си романтичен уикенд с лубрикант на атрактивно място.  Heart Eyes
Ако не се получи, най-добре е да ти помогне специалист. Процедурата е точно такава, каквато да ти я описали вече и става за секунди.
Относно тампоните, има специални тампони за девствени. Не се мъчи с тези за дефлорирани жени.

П.П. Не мога да разбера защо хора, които не са в настроение за разговор, се насилват да пишат във форума?!?  #2gunfire

аз съм на 19 и също съм девствена..с бившия ми приятел пробвахме няколко пъти но просто не става..имам чувството,че съм прекалено тясна..не ме е страх от болката..изтърпявала съм какво ли не..въпросът ми е-за тази операция- да разкъсва се девствената ципа,но проникването става ли по-лесно или всичко е същото,само дето ципата е разкъсана и няма вероятност от кръв и тн? и още 1- опитвала съм се и сама с пръсти ..но пак нищо не става..има ли някакъв начин да се справя сама Embarassed

# 82
  • Мнения: 233
Имах същия проблем. Първия път се получи, защото бях   много Wine Glass . Сериозно: ще ми се да ти разкажа малко повече за тези проблеми, защото съм изчела много по въпроса, но е за лично съобщение, а ти си гост. Единственото, което мога да ти кажа е, че ако си мислиш, че като го направиш един път проблема ще изчезне, се лъжеш.

# 83
Здравейте!
Пиша в тази тема, защото ми предстои да правя секс за първи път с приятеля ми и то другата седмица, когато ще ходим на екскурзия.Аз съм на 30  /нека не звучи странно, просто чаках подходящия, иначе нито съм грозна, нито пък съм била някога нехаресвана, май единственото, което ме е спирало някога, беше големият ми срам, който до голяма степен е опропастил живота ми, а и желанието да го направя с любов, която смятам, че сега изпитвам в големи дози към момчето, с което съм в момента/,девствена и много притеснена от евентуалния бъдещ развой на събитията.Знам, че звучи глупаво и налудничаво да се притеснявам за нещо, което не знам дали ще се превърне изобщо в проблем, но има вариант да не протече гладко и сега ще споделя причината,която толкова ме навежда на мисълта, че ще съм едва ли не главно действащо лице в Баташкото клане. Cry Като повечето жени и аз мастурбирам, все пак тялото си го иска, но по-скоро до преди месец всичко си беше в рамките на съвсем невинно галене, стимулиране на клитора...Та така, нищо друго не съм правила, просто по този елементарен начин свършвах и ми беше достатъчно, но като се задълбочават нещата с младежа, реших да изпробвам и други техники, за да не се окажа съвсем боса и като в небрано лозе, когато нещата опрат до леглото.Взех, че пробвах с пръст. Embarassed Честно казано трудно влезе и не ми беше особено приятно.На следващата вечер пробвах да проникна с два пръста, но неуспешно и така няколко вечери подред.Просто няма начин нещо с такива размери да влезе в мен, прекалено съм тясна.Проблемът е в това, че съм с усещането,че вътре не е чак толкова невъзможно да се получат нещата, те не се получават на самия вход на влагалището.Уж изчаквам да съм максимално отпусната, влажна и възбудена, пробвам и не става.Споделих и с него, а той ми каза да продължавам да опитвам.Не се е изплашил още, макар че сигурно си е казал: ''Къде я намерих и аз тая, само да си усложнявам живота?!'' Sad Много добро и търпеливо момче е, има опит в секса, бил е и с девствена, но дали ще е в състояние да ме изтърпи, ако действително се окаже, че сексът с мен ще си е мъка.Така ми се иска веднъж завинаги да мине тоя пусти първи път.Започнах като луда да търся в интернет информация за самия процес на дефлорация, за девствената ципа, за възможно най-безболезнените начини, с които да стане актът факт...Ужасно съм отчаяна и се притесснявам да не загубя приятеля си, в случай че се окажа прекалено тясна, не знам докога би издържал без секс и само с опити за моето разширяване. Cry Извинете ме и за лаишкия въпрос, / уж не съм проста, образована съм, пък не знам нещо елементарно Embarassed / но се чудех къде точно е разположен хименът newsm78 Ако е на входа, тогава явно е нормално да не мога да напъхам два пръста, но в случай, че е разположен навътре, не си обяснявам как така дори връхчетата на пръстите ми не проникват във влагалището ми.Това нормално ли е изобщо?На гинеколког не съм ходила и нямам намерение засега.Първо ще видя какво ще стане другата седмица, макар че отсега знам, че нищо няма да постигнем в тва легло.
Моля ви, помогнете ми със съвети, дайте адекватни отговори на въпросите ми относно разположението на девствената ципа и предложете методи за разширяване и обезболяване!Ще съм ви безкрайно благодарна.

# 84
  • Мнения: 3 146
отчаяната, извини ме, но ми е трудно да повярвам, че си на 30 години и никога не си ходила на гинеколог? Това е много по-странно, отколкото неправенето на секс. Първо иди на гинеколог и той ще прецени дали имаш някакъв физиологичен проблем изобщо.

Аз лично не съм чувала за човек, за когото да е невъзможно да прави секс, ако няма някакъв сериозен физиологичен проблем. Колкото и да ни го описваш, няма как да дадем компетентно мнение, иди на лекар!

# 85
  • Мнения: 9 025
Отчаяна,
искам да ти кажа, колкото по-вече мислиш нещата, толкова по-вече ще ти се усложняват в главата. Това с пръстите го забрави. Ти трябва да се отпуснеш, за да проникне каквото и да било, било то и пръст, а както го описваш, със сигурност не си се отпуснала. Ако си мислиш че първият път на въпросната екскурзия, няма да се получи, то да наистина няма да се получи, за това бъди положително настроена и си мисли колко ще ви е хубаво и всичко ще е наред. Ако от сега се стягаш, то и тогава ще си стегната и в главата ти ще е само това как е първи път и как искаш всичко да е перфектно.

Наистина, послушай gergandi  и иди на гинеколог.

Въпроса за химена, не не е на входа, по навътре е. Виж в гугъл изображения, 100% ще намериш.

Успех!


Hug

# 86
  • Мнения: 3 066
Казваш на 22 години си...
Не искаш да споделиш проблема си в тиинейджърски форум!?
Досега не си ползвала тампони... не си посетила гинеколог дори за профилактичен преглед...
Много странно...
Кое му е странното?
И при мен беше същото-направих го на 25 и преди това не ми се беше налагало да посещавам гинеколог !просто се отпусни и изчакай момента когато си разположена,цяла вечер сте се целували и си възбудена!естествено че боли ,но минава за секунди! използвайте кондоми,задължително!

# 87
  • Мнения: 2 755
Така сама няма да стане, няма жена коята да е чак толкова тясна, но сама няма да можеш. Остави се на приятеля ти, нека бъде по настоятелен и дори да те боли ще е само един път, ще изтърпиш. Нека той да го направи, а не ти, макар и да трябва малко повече сила при някой жени.

# 88
  • Мнения: 73
 Според мен потърси мнението на специалист,и там можеш да го получиш по-добре от колкото тук.Успех  bouquet

Последна редакция: сб, 06 фев 2010, 13:04 от Tatti

# 89
  • Мнения: 5
Ох, благодаря за отговорите, ама май няма да послушам съвета да отида на гинеколог!Досега не съм го правила, защото не съм имала оплаквания, върти ми се в главата като опция, в случай че дефлорацията се окаже проблемна, иначе не ми е належащо, пък и сестра ми не ми е казвала, че има нужда да ходя, въпреки че е лекар.С нея не съм споделяла за страховете си де, имам предвид това, че е наясно, че нямам гинекологично заболяване и без да съм ходила на преглед.Иначе ми знае хала и това, че досега гадже не съм имала, но въпреки че сме си много близки, се притеснявам да говоря с нея на тази тема.Наистина ще взема да се поровя още малко в интернет, за да разбера нещо повече за химена и негото местоположение, пък останала работа ще я оставя на гаджето.Тук четох и за съветите с алкохола.Аз не пия, не близвам даже, но ще се жертвам и другата седмица може да ударя чаша вина или една малка водка в името на каузата дефлорация.Дано и това помогне за отпускането!Приятелят ми е много мил и нежен, не е някой нетърпелив и нервен, та предполагам няма да има проблем и ще ми влезе в положение.Ако не стане сега, то поне следващия път със сигурност.Трябва да мисля позитивно и да съм с нагласата, че не боли, за да улесня и неговата задача.Иначе обсъждаме варианта да носи лубрикант.Кой бихте ми препоръчали?За лидокаин вече не знам дали има намерение да вземе, макар че аз съм ЗА.Щеше ми се и да е без презерватив, въпреки че имам една кутийка, но съм си втълпила, че с тях може би боли повече. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт