...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 75 583
  • 155
  •   1
Отговори
# 30
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 Sad всякакви практически съвети са от полза.    bouquet

аз много не разбирам, щот' съм още девствена  Flutter (какво се хилите и пулите, като в МА всяка санитарка и то 2 пъти така ме уверяваше  Joy), но мъжото е имал гадже, което се обезчестило след скачане с парашут.
...понеже питаш и за практически съвети  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 7 723
....но мъжото е имал гадже, което се обезчестило след скачане с парашут.
...понеже питаш и за практически съвети  Rolling Eyes
Да, обаче трябва да се приземи на някой плаж.
Там чадърите са гъсто разположени Rolling Eyes

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
....но мъжото е имал гадже, което се обезчестило след скачане с парашут.
...понеже питаш и за практически съвети  Rolling Eyes
Да, обаче трябва да се приземи на някой плаж.
Там чадърите са гъсто разположени Rolling Eyes

нямаше такова условие.  Naughty
Но все пак е интересна идеята, ако се касаеше за Адамов плаж  Thinking който е без чадъри  Flutter

# 33
  • Мнения: 7 723
....но мъжото е имал гадже, което се обезчестило след скачане с парашут.
...понеже питаш и за практически съвети  Rolling Eyes
Да, обаче трябва да се приземи на някой плаж.
Там чадърите са гъсто разположени Rolling Eyes

нямаше такова условие.  Naughty
Но все пак е интересна идеята, ако се касаеше за Адамов плаж  Thinking който е без чадъри  Flutter
За там няма нужда от скок с парашут, повярвай ми  Wink Joy

# 34
Здравей Авторке!
Аз съм имала същият проблем и за това реших да ти пиша.Загубих девствеността си на 20 години, не че не бях харесвана и не сами искали LaughingАз чаках точния човек.И той се появи обаче...оказа се, че девствеността при някои е голям проблем, както ми обясни и моята докторка-гинеколожка.При някои девствената ципа е ужасно дебела и много трудно и болезнено се разкъсва.Отделно ако си по-тясна болката е ужасна.След няколко опита решихме да се обърнем към някого за оперативно отстраняване на ципата.Приятелят ми нямаше нищо против, така и така пак щеше да е първия.Тогава докторката ми обясни тези неща, както ми обясни за заболяването Вагинизъм.Той се явява на психологическа основа, както при теб, когато си пробвала няколко пъти и не се е получило.При следващ опит тялото реагира и се стягаш отдолу и не поже нищо да се получи.Трябва обаче да ти е ясно, че и при жени, които не са девствени не може нищо да проникне, ако имат Вагинизъм.Операция е твърде сложно да се каже, просто те напръскват отдолу с едно спрейче, от което малко щипе и боли , но спираш да усещаш там.Лекичко със скалпел се разрязва ципата и се прави достатъчно голям отвор.Има малко кръв, но болка няма абсолютно никаква.При всичко това, макар че си дадох после седмица почивка, използвахме лубрикант и се получи.За мен беше дискомфортно и болезнено, но поносимо разбира се, около първите 4-5 пъти.После всичко отмина и нямаше никаква болка вече.Престанах да се стягам и постепенно за мен секса стана приятен и желан.
Не се чувствай като някакъв уникум с тоя проблем, много момичета го имат.Поне моята гинеколожка ми спомена, че е доста често срещан проблем, но малко се решават да говорят за него.Поздравявам те за смелостта да го споделиш в публичното пространство и те съветвам да намериш път за решаване на проблема.
Противно на това, което пишат някои тук, този проблем не е измислен и не е толкова рядко срещан.И няма много общо с опита на мъжа в тая ситуация.Естествено един по-опитен мъж би предразположил партньорката си по-добре, но всеки мъж в тая ситуация ще изпита затруднение , а момичето силни болки.За да се избегне това и за да се избегне отрицателната нагласа към секса препоръчвам отстраняването на девствената ципа от лекар-специалист!

# 35
  • Мнения: 136
Здравей, Авторке!
Първо, искам да те поздравя за смелостта и откровението да споделиш с нас проблема си.
Второ, постъпила си сериозно и отговорно по отношение избора на първия мъж! Браво!  Hug
А сега по темата. Аз лично съм нямала такъв проблем, но съм чела някои неща по въпроса. Действително има жени с удебелена девствена ципа. Явно случая е такъв.
По отношение на вагинизма, освен вроден има такъв придобит. Накратко казано "се придобива", когато жената свързва секса с неприятни мисли или преживявания. Незнам колко пъти сте пробвали, но не прекалявайте с опитите. Сексът е в главата. Не си разбивай психиката с подобни негативни емоции, за да не стигнеш до лечение.
Ако решите, спретнете си романтичен уикенд с лубрикант на атрактивно място.  Heart Eyes
Ако не се получи, най-добре е да ти помогне специалист. Процедурата е точно такава, каквато да ти я описали вече и става за секунди.
Относно тампоните, има специални тампони за девствени. Не се мъчи с тези за дефлорирани жени.

П.П. Не мога да разбера защо хора, които не са в настроение за разговор, се насилват да пишат във форума?!?  #2gunfire

# 36
  • Мнения: 35
Колко ми е тъжно, че може да има толкова насмешливи реакции при един толкова често срещан и тревожен проблем. защото първият мъж - сексуален партньор мн често остава дълго в нашата памет а и живот. Та, по темата, понеже съм психолог и съм учила извън БГ мн неща: проблемът наиситна се среща често. вече имаше доста дорби коментари и предложения. Аз мога да споделя това което съм учила: добре е да се потърси лекаркса помощ, след като сте пробвали няколко пъти с приятеля ти. трябва обаче да си сигурна, че взъщност ти самата не се блокираш и поради това не можеш да вкараш тампон или друго във влагалището. при лекарите най-често решения се намират - "отрязваме" проблема. така че ти желая да усмислиш най-добре (ти се познваш достатъчно) ситуацията и прецениш дали да търсиш помощ или ще се справиш сама. и в двата случая ти желая успех и честно казано това е едно от най-хубавите изживявания което ти предстои. мисля че онези нападателни мами, по-скоро ти завиждат за това! Hug

# 37
  • Мнения: 617
Аз пък не мога да разбера какъв е тоя зор да си навирате тампони, та чак се и учудват как така някой на 22 няма да си слага.Еми аз съм на 29 и продължава да ми е неприятно когато се налага да слагам...пък да не говорим ква борба пада.

# 38
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз пък не мога да разбера какъв е тоя зор да си навирате тампони, та чак се и учудват как така някой на 22 няма да си слага.Еми аз съм на 29 и продължава да ми е неприятно когато се налага да слагам...пък да не говорим ква борба пада.

То проблемът на момичето не е в самия тампон, макар че и това си е неудобство.


Иначе да, макар и рядко съществува такъв проблем. Преди, като бях девствена и се потготвях психически , четях разни материали, медицинска литература и т.н.(още нямаше така масово нет) се бях натъквала н т.нар. вагинизъм, който е на психическа основа и който може да се прояви и при опитни жени, без значение дали са с нов партньор или не.

# 39
  • Мнения: 44
Здравай, девойче. Първо да те поздравя за смелостта, че така подробно описваш ситуацията, и че няма смисъл много на вътре да взимаш критиките. Аз съм почти твоя наборка и съм на 20 г. До скоро имах същият проблем. Все чаках подходящото момче, на което да се отдам, и с което да изпитам неизвестните да този етап чувства. Може да звучи смешно или изтъркано, в сравнение на сегашното поколение, но не трябва да се забравя, че ние хората - не всички сме еднакви. Та относно проблема: горе главата и не си мисли за болката. Именно с тази мисъл се стягаме, не можем да се отпуснем и в ума ни е всична друго, но не и секс. Да знаеш само и ние с моя приятел колко проблеми имахме до преди една година. Колко съм плакала и съм искала да се разделим, понеже съм неспособна да правя любов или едва ли не съм недъгава. Та ей такива работи си въобразявах и с това още повече ми се убиваше желанието. Добре че приятеля ми е разбран, успокояваше ме, подкрепяше ме и ми даваше време доколкото аз самата се почувствам готова. И така постепенно след много опити, малко по малко, чрез леко проникване, чрез пръст, чрез овлажнители и вазелини, и най-важното чрез нагласа и желание - ИМА ЕФЕКТ. Да не забравим разбира се страстта, възбудата и предразполагането от страна на партньора. Та това е миличка моя съвет. Всичко това съм го изпитала, и ти го казвам от личен опит. Ще видиш, че и ти с времето ще свикнеш, доре ще ти хареса и сама ще си искаш. Успех!    bouquet

# 40
  • Мнения: 1 045

Разбирам те че се чувстваш непълноцена защото аз минах през вагинизма след раждане,иначе при първия полов контакт нямах проблем.Родила съм секцио така че при мен нещата бяха на 100% психика. Момичета никой не е застрахован от това състояние независимо дали причината е вродена или придобита,дали си на 15 или 50,дали е за първи път или не.
защо не опиташ сама да свършиш тази работа.Все пак се изисква спокойствие и силен натиск,а когато го приложиш ти, смятам че владеейки положението би се чувствала по-спокойна.Пък и съвет с лекар няма да ти навреди.Аз неразбрах дали лекар ти е казал че при теб проблемът е плътен химен,защото свиването на мускултура може да се причини и от възпаление.Смятам че е най-добре да те прегледа лекар. Peace

# 41
  • Мнения: 87

Разбирам те че се чувстваш непълноцена защото аз минах през вагинизма след раждане,иначе при първия полов контакт нямах проблем.Родила съм секцио така че при мен нещата бяха на 100% психика. Момичета никой не е застрахован от това състояние независимо дали причината е вродена или придобита,дали си на 15 или 50,дали е за първи път или не.


Абсолютно си права!
Ето една статия от вчерашния puls.bg:
http://www.puls.bg/health/sex/news_2338.html

# 42
  • Мнения: 0
Тъй като няколко пъти съм бил 'точния човек' и в не пряка връзка с темата 'защо един мъж пише в женски форум' ще споделя, че в такива ситуации най-трудното е да накараш жената да се отпусне и да не се дърпа. Дъпрането не само усложнява 'манипулацията' ами и крайно изнервя обстановката.  ooooh!
Интересно ми е след като научно е доказано че жените имат по-висок праг на болка защо се плашат толкова от една болка, която на всичкото отгоре е начало на удоволствието от секса. Пък и не само това. Представете си, че сте на зъболекар например. Ако се дърпате и го блъскате дори и най-простата и не чак толкова болезнена поломба ще ви донесе повече болка и страдание околкото ако стиснете зъби и отворите широко устата си - това последното е от един виц  Mr. Green Така че - дайте ни шанс мили жени  Mr. Green за вас го правим  Simple Smile  за вас се жертваме Blush

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 161
Какво жертвате, бе Немо  hahaha

# 44
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Какво жертвате, бе Немо  hahaha
И аз това не можах да схвана Thinking

Общи условия

Активация на акаунт