...помогнете на едно ужасно девствено момиче :(

  • 75 624
  • 155
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 844
Мислех да не се меся в темата,че току виж някой се обидил. Rolling EyesНо просто съм втрещена.Не вярвах в днешно време да има нормална съвременна жена,която да е девствена на 30 и да не е ходила на гинеколог,а на всичкото отгоре и да не смята за редно да отиде. Shocked
По темата-пийвате едно малко за отскок,отпускате се,гледайте заедно някой еротичен филм,ако смятате,че ще ви разкрепости. LaughingИ си избийте от главата глупостите,че сте прекалено тясни,та чак секс не можете да правите.Това са фантасмагории,които само ще ви накарат повече да се стегнете.Ще стане,не е толкова голяма сложност..
Между другото и аз имах такъв проблем.Бях на 16 и половина обаче и гаджето ми също беше девствено,тоест без опит.Пробвахме  доста пъти и не ставаше както трябва.Без много да умувам отидох на гинеколог,който ми каза,че от досегашните опити съм само частично дефлорирана.Каза ми следващия път да стисна зъбки и работата ще стане.Е,повярвайте,следващия път наистина беше много лесно-чак не разбрах как стана.Само че вече бях с ново гадже.И то беше девствено. Mr. Green

# 91
  • Мнения: 38
Здравей отчаяна,много е вероятно вместо реални приятелски съвети да получиш нападки и подигравки,но не им се връзвай,отвори някоя произволна тема и ще разбереш защо.
Сега по същество.На 30 години е много вероятно хименът да е станал по-плътен и да бъде по трудно разкъсването ,добре е да посетиш гинеколог,нищо ,че си девствена ,това не променя факта,че си жена.Друго нещо -това че не можеш да проникнеш с пръсти ,не означава,че момчето няма да се справи(личен опит- никога не съм можела да го направя сама,но нямам проблем когато съм с приятеля ми).Няма страшно,щом си решила да го направиш и си избрала точно този човек значи му имаш доверие и той би трябвало да те предразположи добре.Внимавай колко ще пиеш,между другото,да не стане обратен ефект и просто да заспиш или нещо по-лошо Simple SmileУспех Hug

# 92
  • Мнения: 233
ВАЖНО!!!!!!! Това, че нямаш оплаквания не значи, че нямаш гинекологични проблеми. Говоря по принцип. Тъй като си девствена щансът е малък, но не си мисли, че жена (особено полово активна), която няма оплакнавия няма и заболявания. Пример: шийката на матката няма рецептори за болка и в първоначалните стадии на едно сериозно заболяване симптоми няма. А именно ранната диагностика е най- важният фактор за успешно лечение. Когато има симптоми обикновенно е много късно. За това всички лекари препоръчват- 1 цитонамазка на всеки 6 месеца, или поне 1 път в годината.
По темата: Не ми се сърди, но според мен е безотговорно да не си ходила на гинеколог никога. На 30 години си, жена, я се стегни. Ако не може да те прегледа, отиди поне се консултирай.
Извът темата: Доказано е, че Папилома вирусът, който е причина за най- тежките женски заболявания, освен по полов път, може да се предаде и от майка на дъшеря. Така, че това, че си девствена, не значи че си защитена. Вярно шансът е малък, но явно някой трябва да те стресне, за да отидеш на лекар.
Довери се на момчето си и знай: смелостта не е просто липсата на страх, а осъзнаването, че нещо друго е по- важно от страха. Ще видиш колко е хубаво и даже ще те е яд, че си изгубила толкова години.  Айде успех  Peace

# 93
  • Мнения: 2 755
Защо обвинявате жената, и да отиде на гинеколог девствена и без оплаквания няма да я прегледат и цитонамазка няма да и вземат. Като започне да води полов живот ще отиде, пък и ще и се налага, ама че до сега не е ходила не е чак такъв проблем.

# 94
  • Мнения: 5
Аз не се срамувам от факта,че съм девствена на тия години.Много повече бих се притеснявала,ако ми беше излязло име на лесна или още по-лошо - на парцал.Сега съм преценила,че човекът си заслужава,сега съм решила да правя секс.И първата целувка ми беше с него миналата година.Вярно,че малко късно съм се захванала с неща,които на днешно време се правят и от 12-годишни пикли,но не знаех,че има определена граница във възрасттта,до която е трябвало да овършееш света.
Иначе за гинеколога съм съгласна.Може би съм постъпила леко безотговорно по отношение на здравето си,но веднага след като правя секс,ще започна да ходя редовно на профилактични прегледи.
А за химена бях чела,че с годините не се променя,не се удебелява,нито става по-трудно разкъсването му,отколкото би било на 20 примерно.Какъвто си е бил,когато се раждаме,такъв си остава до момента на дефлорация.Не мисля,че само защото съм на 30,нещо в мен се е видоизменило и ще повлияе на сексуалния ми живот занапред.
Вярно ще пийна,ама за помощните средства като лубрикант и лидокаин какво ще кажете?Ще имам ли нужда от тях и какви точно е добре да са?И презервативите ме притесняваха и не знам да ги ползвам ли при сефтето или не.

# 95
Отчаяна, вземете си лубрикант, на Durex има различни видове. Вижте на кой какво пише на опаковката и вземете този, който няма някакви допълнителни ефекти - парещ, охлаждащ или нещо такова. Само лубрикант на водна основа. Лидокаин - по-скоро не. Не е някаква болка за умиране. Спокойно, отпусни се и всичко ще е наред. Само не подхождай с идеята, че нищо няма да стане и че си непробиваема стена  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 233
Задължително с презерватив  Peace За жената няма разлика. Поне при мен е така  Embarassed Няма промяна в химена, има различни видове химен- по- тънък, по- дебел, по еластичен, с различни форми и т.н...........

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 13:39 от Sparkle

# 97
  • Мнения: 3 066
Аз не се срамувам от факта,че съм девствена на тия години.Много повече бих се притеснявала,ако ми беше излязло име на лесна или още полово - на парцал.Сега съм преценила,че човекът си заслужава,сега съм решила да правя секс.И първата целувка ми беше с него миналата година.Вярно,че малко късно съм се захванала с неща,които на днешно време се правят и от 12-годишни пикли,но не знаех,че има определена граница във възрастта,до която е трябвало да овършееш света.
Иначе за гинеколога съм съгласна.Може би съм постъпила леко безотговорно по отношение на здравето си,но веднага след като правя секс,ще започна да ходя редовно на профилактични прегледи.
А за химена бях чела,че с годините не се променя,не се удебелява,нито става по-трудно разкъсването му,отколкото би било на 20 примерно.Какъвто си е бил,когато се раждаме,такъв си остава до момента на дефлорация.Не мисля,че само защото съм на 30,нещо в мен се е видоизменило и ще повлияе на сексуалния ми живот занапред.
Вярно ще пийна,ама за помощните средства като лубрикант и лидокаин какво ще кажете?Ще имам ли нужда от тях и какви точно е добре да са?И презервативите ме притесняваха и не знам да ги ползвам ли при сефтето или не.
Да ,ползвай презерватив Задължително!А ,за другите мнения за годините не се притеснявай ,важното е да си готова и да знаеш какво и кога го искаш!Успех и малко повече пред-игра !

Последна редакция: нд, 07 фев 2010, 16:01 от tanyatais

# 98
  • Мнения: 2 755
Отчаяна мислиш ли, че ако жена прави секс с човек, който не "заслужава" става лесна? Какво разбираш под "парцал"? Не издигай девствеността в култ, не е чак такава ценност както си я представяш. Поне  това личи от думите ти.

# 99
  • Мнения: 233
Много повече бих се притеснявала,ако ми беше излязло име на лесна или още по-лошо - на парцал.

На мен не би ми пукало особено, плюс това светът вече е различен. Особено ако си от голям град. Но това е друга тема.

# 100
  • Мнения: 5
Не съм казала,че жена,която прави секс с мъж,който не заслужава,става лесна,имах предвид,че в днешно време се прави безразборен секс и не се подбира много-много,набляга се на други неща,а не на любовта в най-чистия смисъл на тази дума.Аз сама за себе си съм преценила,че сексът за една нощ дори и с някой,който силно ме привлича,не е за мен.Има си хора за всичко и аз определено съм от оная група жени,които се отдават само,когато има силни чувства и то от двете страни.Май си е до характер и ценностна система всичко,че и до възпитание,макар родителите ми примерно да се чудят на кого сме се метнали със сестра ми,та сме толкова задръстени Mr. Green ,понеже те примерно навремето преди да се оженят,са имали страшно много гаджета преди това.Прекалено романтична съм и явно това си оказва влияние.Светът вече е различен,съгласна съм,но и хората сме различни и точно затова е толкова интересен светът,защото не всички сме като извадени по калъп.Иначе съм от голям град,и то доста голям Simple Smile

# 101
Е ти казваш, че мин.година си се целувала за пръв път с тоя младеж. И от тогава до сега? На сух режим? Не ви ли дойде вдъхновението за секс от тогава до сега  newsm78

# 102
  • Мнения: 87
И има ли новини по темата, успя ли авторката да се справи с проблема?

# 103
  • Мнения: 0
,макар родителите ми примерно да се чудят на кого сме се метнали със сестра ми,та сме толкова задръстени Mr. Green ,понеже те примерно навремето преди да се оженят,са имали страшно много гаджета преди това.

Представям си картинката как майка ти ти казва:
"Айде бе дъще .... ще се прое*еш ли най-после ,.... аз навремето колко съм ги тръш(лаш)калааааа  Crossing Arms Whistling

# 104
  • Мнения: 1 949
И има ли новини по темата, успя ли авторката да се справи с проблема?

Кога ще е екскурзията?

Общи условия

Активация на акаунт