Няма го моя любим БАЩА

  • 136 579
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 163
 frej благодаря ти мила,
благодаря на всички ви Hug Hug Hug

Днес пак,както си карах колата се разплаках
много ми липсва Cry Sad

# 61
  • Мнения: 1 163
                                       Утре стават 40 дни ,от както ни напусна татко,
                                                    без теб нищо не е същото

# 62
  • Мнения: 5 140
isepise мойте съболезнования Praynig Hug, зная че е трудно, никак не е лесно Cry....аз преди 2 год загубих баща си Cry...но вярвай сега е на по добро място. Виртуална прегръдка  Hug

# 63
  • Мнения: 3 166
 Flowers Rose Flowers Rose за твоя обичан татко

Исе,  Sad Hug не смея и да си представя колко е тежък този ден за теб и семейството ти. Не се опитвай да бъдеш силна, плачи, щом ти се плаче. Мъката трябва да се изживее, за да можем да я приемем и да продължим напред.

# 64
  • Мнения: 3 016
-поклон пред паметта му, Исе!

# 65
  • Мнения: 1 163
Днес ми е изключително тъжно,
днес положихме урната с прахта му,
днес се навършват 40дни
Господи,колко ми липсва,ужасно много ми липсва
 Cry Cry Cry Cry Cry

# 66
  • Мнения: 493
Исе миличка Hug-те и скърбя с теб Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 67
  • Мнения: 1 163
Много ми е мъчно момичета,много Cry Cry Cry
искам да плача,искам да крещя
Не е честно,НЕ Е,но знам,че в този скапан живот няма справедливост

-за теб татко,липсваш ни,обичаме те

# 68
  • Мнения: 3 166
искам да плача,искам да крещя

Тогава го прави, миличка. С риск да се повторя ще кажа,че мисля, че мъката трябва да се изживее, за да приемечовек случилото се.Че трябва да си поплачим и покрещим, когато изпитваме нужда. Аз дори написах писмо на дъщеричката си, в които излях всичко, що ми тежеше. И като й го четях на глас хем си плачех,хем изпитвах облекечние от сълзите.

# 69
  • Мнения: 493
Исе,съгласна съм със Светлето наистина мъката трябва да се изживее Hug те Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose за твоето татенце

# 70
  • Мнения: 533
Исе, плачи, крещи изливай мъката си! Така е по-добре за теб, пък ние сме насреща да те утешим Hug

# 71
  • Мнения: 1 163
ОБИЧАМ ТЕ Cry Cry Cry

# 72
  • Благоевград
  • Мнения: 37
Миличка, знам колко те боли и аз го изживях преди 5 години. Все още не мога да повярвам на случилото се тогава, като гледам малката си дъщеричка си мисля, колко ли щеше да и се радва милия ми баща , та това е първата му внучка. Виждам колко е самотна маика ми и ме боли. Понякога си спомням кошмара на първите дни, изгарящата болка, ужаса. Това промени живота ми сега много ме е страх,улавям се ,че като ми звъни телефона вдигам със свито сърце . Съжалявам, че ти сеналага да изживееш този кошмар, знам че понякога си мислиш,че ще умреш от болка. Изживей го, плачи ,ядосвай се . Спомням си, че доста време след случилото се не можех да понасям възрастни хора, беше ме яд, че те са живи, а бащата ми си отиде без време. Но сега особенно като влизам в този подфорум виждам, че хората изживяват много големи трагедии, губят деца , но се съвземат. Мисля, че си на правилното място тук, споделяи . Аз много говорех за баща ми , сякаш беше по близо до мен като го правех. С теб с мъката и те прегръщам силно.

# 73
  • Луната
  • Мнения: 3 211
И аз минах по този път... преди малко повече от 4 години. Борих се с него 3 години по болници, за да го задържа сред нас.  Когато  си отиде се поболях. Това ме сепна и ме извади от състоянието, в което бях. Защото той най-малко би желал да го последвам...
Празнотата ще е винаги, но намираш сили в семейството... Времето не лекува, а просто болката не е така силна както в началото. Живота продължава и другите се нуждаят от теб ...  дете, съпруг, майка...

# 74
  • Мнения: 14
Мила isepise,

с огромна болка искам да споделя, че аз също загубих своя татко... Знам колко те боли... Татко ни напусна завинаги на 2 юли. Успях да го видя само в последните му часове. Дори не успях да му кажа колко много го обичам, защото никой от нас и най-вече той нито за миг не се предаде и не си помисли, че може да се случи най-лошото... Бори се до последния си дъх, искаше да е с нас, да продължава да ни помага и да се радва на живота и на семейството си... Той беше страхотен! Прекрасен, добър, с огромно сърце и душа! Имах късмет да имам такъв татко. Не мога да осъзная, че вече го няма, че никога повече няма да го видя, няма да чуя гласа му, няма да споделя радости и неволи, няма да изрека думичката "тате", че той няма да види порасналите си внуци, че Сияна няма да познава дядо си... Мъчно ми е, че няма да се радва на толкова хубави моменти, които предстоят... Много ми е самотно и празно, все едно част от мен си е отишла завинаги...
Задавам си много въпроси, но няма кой да отговори... Защо най-добрите хора си отиват толкова млади и то по такъв жесток начин? Ужасно е! Не е честно, не е справедливо! Не мога да опиша болката, думите наистина са безсилни...   

Силно се надявам, че въпреки че не можем да общуваме с тях, те се намират на едно на едно по-хубаво място, откъдето ни виждат и ни се радват... и ни чакат. И че един един ще бъдем отново заедно...
Обичаните хора не умират, защото живеят чрез нашите разкази за тях, чрез снимките, които показваме на децата си, чрез мислите, спомените и сънищата ни... Ние СМЕ благодарение на тях, те са НИЕ сега, както и нашите деца ще бъдат НАС един ден... Любовта се предава от поколение на поколение.


Така че гушкай малкото човече, то е твоята утеха сега.

Плачи колкото ти се плаче, миличка! И говори за тате!
Прегръщам те силно!

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 17:17 от angelfish

Общи условия

Активация на акаунт