Няма го моя любим БАЩА

  • 136 657
  • 157
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 123
Вчера вървях през Градската Градина и се припознах в татко, колената ми омекнаха, тръгнах срещу него ... оказа се, че е брат ми  Simple Smile Cry Cry, рядко сме се засичали случайно, все пак града е голям.
Много странно преживяване .. незнам дори го описвам добре...той ми се зарадва, не разбра защо аз се разплаках...
Татко ужасно ми липсва ...  Cry Cry Cry дори след 11 години

# 91
  • Мнения: 604
isepise съжалявам за татко ти.....
преди 7 месеца и аз изгубих своят татко и той мнооооого ми липсва ВСЕКИ ДЕН....дори скоро си говорих с брат ми, че по някога когато съм вглъбена в мислите си за миг забравям че тати вече го няма.....

за нашите бащи....
 
   
                                                                                  
                                                                                        
                                                                                        


Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 18:14 от Ичони

# 92
  • Мнения: 1 163

Три месеца без теб.................
Три месеца болка,ужасна болка.......
Три месеца не спират сълзите...........

# 93
  • Добрич
  • Мнения: 1 146
Исе,

Поклон пред паметта на баща ти!

Знаеш, че никой не умира истински, докато има кой да си спомня за него. А твоят татко е оставил такива силни, незабравими спомени, защото е бил достоен , прекрасен добър човек!!
Земният живот е един миг, но човешките дела са тези, които продължават да живеят в сърцата на близките........
Сърцето ти е изпълнено с неизброимо много спомени, значи той е жив!

 Hug Hug

# 94
  • софия
  • Мнения: 2 140
Съжалявам за баща ти! Flowers Rose Flowers RoseЗнам ка се чувстваш,разбирам те напълно.
Аз преди четири месеца изгубих мама,която страшно много обичах. smile3518
Не минава и ден без да си мисля за нея,а сълзите потичат веднага.
Казват,че времето лекува,но на мене ми липсва все повече.

# 95
  • Мнения: 678
Мойте най-искрени съболезнования на всички
И аз загубих близак ,който много много обичах  Cry моята добра баба
Почина много неочаквано за всички и остави огромна дупка в сърцата ни . Беше невеоятно добра жена ,която до последно се раздаваше на всички .Опитвам се да съм силна заради близките си и най вече заради дядо,но е много трудно.
Почивай в мир бабо винаги ще живееш в сърцата ни !
Благодаря че ви има и има с кой да споделя болката си !

# 96
  • Мнения: 932
Оня ден видях една жена,която много приличаше на мама.И ми стана ужасно,ужасно тежко и мъчно.Отидох на гробищата,през цялото време имах чувството,че някой вървеше зад мен.Постоях,поплаках и като тръгнах да се връщам по алеята,от двете страни,до гробовете,стояха хора.Не навсякъде-но около 9-10 човека.Изчезваха за миг,но бяха там.Не сенки,не чувство,че има някой,а истински хора.Последно видях един мъж.не ме беше страх,те не ме гледаха,просто се появяваха и изчезваха.Нямам никакви способности или нещо-явно е бил някакъв ден...

# 97
  • Мнения: 202
Моите съболезнования на всички за загубата им! Разбирам болката ви-загубих баща ми преди 8 дни и не съм на себе си CryБори се с рака две години-две години се лутахме м/у надеждата и отчаянието и накрая болестта ни го отне...Последните му дни бяха кошмарни и аз почти изпитах облекчение, че смъртта го спаси от болката...Но незнам как сега да се справя с моята, как да помогна на съсипаната ми майка да се съвземе и да продължи напред??? Ужасно тежко е и не намирам утеха в нищо Cry Cry

# 98
  • Мнения: 1 163
-дано да е така красиво,там където си.Липсваш ни

# 99
  • София
  • Мнения: 2 262
Дано е така красиво наистина Исе, защото иначе всичко е безмислено, и ненужно! Трябва да е красиво и наистина там да е итинския ни дом! Прегръщам те!

# 100
  • Мнения: 5
mila  Hug Hug silno badi silna

# 101
  • Мнения: 1 163
-гледам твои снимки и не мога да повярвам,че те няма,че няма да чуя гласа ти,че няма да дойдеш и да прегърнеш Хриси.Ужасно боли.................. Cry

# 102
  • на дъното
  • Мнения: 1 544
isepise мила плача винаги когато вляза в тази тема.Разбирам те напълно как се чувстваш.Болката е голяма,спомените са на всякъде.При мен е така само,че с моето ангелче,но боли еднакво силно щом е за любим човек.Твоето тати е до вас и ви пази. Hug
нека му е светло там където е  Cry

# 103
  • Мнения: 1 163
Силве благодаря ти мила,
на мен също страшно много ми липсва моето първородно детенце,моето ангелче мило,но сега някак си съм по-спокойна за него,защото знам,че дядо му е там.......................,той ще му даде това,което ние тук не успяхме Cry Cry Cry

# 104
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
исе, страдам с теб и те  Hug силно и нежно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт