Няма го моя любим БАЩА

  • 136 438
  • 157
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 163
-Хриси всеки ден пита за теб и чака да се върнеш.................... Cry Cry Cry боже колко боли,ужасно много.............................
Почивай в мир

# 106
  • Мнения: 932
И аз съм така.... Cry
Една приятелка е сънувала сън.Мама е дошла,за да й каже някои неща.Била е много млада и хубава.Казала й е,че там всичко се усеща много силно и когато ми е мъчно,тя го чувства много по-силно от мен.Казала й е,че там всичко е много различно и всички са едно цяло някакси.И че ужасно се притеснява за нас,защото тъжим.
Миличка,наистина първата година е най-трудна.Не спирах да плача.Сега започвам да свиквам.Нищо,че душата ми се свива като си помисля,че е истина.Нищо,че ми липсва толкова ужаааааааасно много.Все пак е различно,първата година беше кошмар.

# 107
  • Мнения: 1 163
-С времето болката става все по-силна Cry Cry Cry

# 108
  • Мнения: 1 163
Моля те татко,пази Хриси,
Моля те..........................
-Липсваш ми Cry

# 109
  • Мнения: 533
Исе, сигурна съм, че милият ти и непрежалим баща бди както над внука си, така и над всички вас, неговите любими хора!

# 110
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
isepise сигурна съм че твоят любим баща Flowers Rose Flowers Rose бди не само над малкият Хриси но и над теб.Знам как се чувстваш защото аз самата съм изпитала твоята болка и продължавам да я изпитвам.На днешният ден преди 7 год си отиде моят любим баща(почивай в мир Татко Flowers Rose Flowers Rose) и знаеш ли за мен няма разлика че са изминали всичките тези год.Болката и мъката ми са толкова силни колкото и тогава когато го загубих за винаги. Hug и намери сили въпреки всичко да продължиш напред!

# 111
  • Мнения: 1 163
Пет месеца без теб татко,
Пет месеца сълзи,тъга и изгаряща болка
Пет месеца не виждаме очите ти,
Пет месеца не чуваме гласа ти...........


-ОБИЧАМЕ ТЕ

# 112
  • Мнения: 3 621
Исе  Hug Hug Hug
 Flowers Rose Flowers Rose  за татко ти.

# 113
  • Мнения: 1 574
исе ,той е добре там където е ,но болката си е единствено за нас които сме тук ,той бди над вас бъди сигорна в това поглеждайки на горе към небето се усмихвай и знай че той те вижда ,и едва би искал да види колко мъка има в душата ти ,колко болка ,колко много ви липсва ,някой ден всички ще сме заедно ,но когато му дойде времето   ,а докато си тук си спомняй прекрасните моменти които сте имали заедно  ,сега таткоти и твоето ангелче за заедно и са добре  Hug Hug Hug

# 114
  • Мнения: 69


Поклон пред паметта на баща ти миличка.

Любовта ти е толкова силна, че мъката не може да я победи...Дано намериш силите и се усмихнеш отново , убедена съм, че щом този Човек е успял да превърне в храм на привързаност и любов сърцето ти, сега иска да види точно усмивката в душата ти...
Аз мога само да те прегърна  Hug

# 115
  • Мнения: 1 163
Идват празници,а теб те няма,
Боли,Боли,Боли
Обичаме те и никога няма да те забравим

# 116
  • Мнения: 533
Да, Исе по празниците някак по-се усеща липсата на близките ни, уви Hug те!

# 117
  • Мнения: 1 163

Шест ужасно тъжни месеца без теб,
Шест месеца,от както ни напусна
Защо,Защо,Защо
Много боли,много............................

# 118
  • Мнения: 3 621
Исе, колкото и време да мине, татко ти няма да спре да ви липсва.Никога
 Hug Hug Hug

# 119

Общи условия

Активация на акаунт