Имам комплекс. Моля за помощ!

  • 7 423
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
Магнит, не смятах да обсъждам релефа на съпругата ми, но ще ти отговоря - да, такава е с изключение на гърдите. И смея да твърдя, че на такова тяло, малки гърди стоят нелепо.

Това тяло е вдъхновило Рубенс и много други гении на изкуството, а предизвикват подигравки на простаците по плажа....Така ли? Ами добре. Правете си изводите тогава....

# 91
  • Бургас
  • Мнения: 1 486
Пухкавелко,добре я описа жена ти.Рубенсов тип с дълги гърди.
Щом яденето ви е религия,нормално е,не разбирам какво можеш да направиш,тя обича да те храни и не иска да спортуваш.
Да не би нарочно да те угоява,за да не и избягаш?

# 92
  • Мнения: 829
ето я бе хора Mr. Green



# 93
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 666
Или Пикасо, тогава пък циците могат да са където си поискат. Mr. Green

# 94
  • Мнения: 4 447
Бени, Глупости!

# 95
  • София
  • Мнения: 2 839
Магнит, ако на Дали всичките са му такива, значи той изобщо няма жени с цици. Каквито и да било цици, имам предвид.

# 96
  • Мнения: 320
Бени Мама - изби коня с тая госпожа Joy

# 97
  • София
  • Мнения: 2 839
Аз не разбирам защо се прехвърлихме на Бухтичка?!
Веднъж някакъв мъж да си признае, че има целулит и комплекси, а вие пак налетяхте с недружелюбни коментари на жена му.
Човекът си я харесва.
Евалла за което!

# 98
  • Мнения: 829
Глупости, глупости ама има цици до кръста нали  Laughing

# 99
  • Мнения: 2 829
права е Клонка

Пухчо
,не е лошо да минеш може би на друг модел  бански

# 100
  • Мнения: 539
уф, надушвам модераторска намеса скоро .....

# 101
  • София
  • Мнения: 2 839
Това тяло е вдъхновило Рубенс и много други гении на изкуството, а предизвикват подигравки на простаците по плажа....Така ли? Ами добре. Правете си изводите тогава....
Пич, българските плажове не ви заслужават просто!!!

# 102
Или Пикасо, тогава пък циците могат да са където си поискат. Mr. Green

А аз ако ти кажа, че мъжът ти е позирал за "Великият Мастурбатор" на Дали, приятно ли ще ти е? Защо трябва да се обиждаме? Защо не сме толерантни. Квичите като морски свинчета и се друсате  като простинали кобили на песните на човекоподобния Азис, а се подигравате със съвсем нормални хора, решили веднъж да бъдат по-екстравагантни, като обуят най-обикновени прашки на плажа.... Защо?

# 103
  • Мнения: 2 196
Пухчо
,не е лошо да минеш може би на друг модел  бански
Анатема!!!
Да му убиете сексапила на човека искате, мискинки.
Ник'ва възвишеност и чувство за естетика нямате, пфю.

# 104

Значи това е майка ти е тогава ти си малко по младия модел.

Общи условия

Активация на акаунт