ЮЛИ 2009. Тема 65

  • 11 272
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881

Около 20 и няколко лева. За това ще пробвам първо от чужбината и после ще взимам от тук. Пише, че е директна доставка от Англия и предполагам цената на доставката оскъпява нещата. newsm78

# 286
  • Мнения: 7 263
Около 20 и няколко лева. За това ще пробвам първо от чужбината и после ще взимам от тук. Пише, че е директна доставка от Англия и предполагам цената на доставката оскъпява нещата. newsm78

Абееее  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
каквато и да е доставката те не ги носят шише по шише да му се невиди, и наистина къде е 3 Е, къде са 20 лв Twisted Evil Crossing Arms
Ама ако не намерим откъде да се сдобием или не става с други аналози. На мен ми донесе приятелка, която пътува до Англия и засега имам няколко опаковки, но надали ще стигнат защото аз не знаех по колко се дават. Ще видя и тези  БИОГАЯ , ако са добри ще минем после на тях.
Момичета, които ги ползвате - това са капките нали?!
Макар, че като гледам и те са на същата цена. Въпроса идва вече в състава и дозировката.

# 287
  • Canada
  • Мнения: 649
Марулке, Саб симплекса не помага ли? При нас отряза коликите от първия път (за Кари)...Преди него бяхме пробвали Инфакол и нямаше ефект. newsm78
И аз успях да подремна но пък как се изпотих... ooooh!

# 288
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Марулке, Саб симплекса не помага ли? При нас отряза коликите от първия път (за Кари)...Преди него бяхме пробвали Инфакол и нямаше ефект. newsm78
И аз успях да подремна но пък как се изпотих... ooooh!


Ами няма ефект сега Саб симплекса  Sad

# 289
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Ето я и новата тема
Правих я цял ден с много мерак и се надявам да ви хареса  Heart Eyes

# 290
  • София
  • Мнения: 12 237
.

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 01:25 от Aila

# 291
  • София
  • Мнения: 12 237
.

Последна редакция: нд, 12 юли 2009, 01:27 от Aila

# 292
  • София
  • Мнения: 12 237
.

Общи условия

Активация на акаунт