ФЕВРУАРЧЕ КРОТКО СЕ ИЗЛЕЖАВА В КОРЕМЧЕТО НА МАМА!!! (5)

  • 11 063
  • 292
  •   1
Отговори
# 30
  • York
  • Мнения: 826
Здравейте и от мен!
Чета за килограми си говорите, аз не съм се мерила още, но предполагам, че съм сложила поне 2-3 кг. За сега ми стават панталоните, но имам проблем с горната част  на тялото си Laughing Дори ми се наложи да си закупя нов сутиен, че старите не ми стават вече  Joy

# 31
  • Мнения: 1 131
Ох,тези килограми  ooooh!
Аз стартирам от 79 кг  Mr. Green.Направо не ми се мисли колко ще стана.
А сутиените-и мойте вече ми стискат Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 086
аз пък съм с микроскопичен бюст и не виждам голямо напредване в обиколката, само ме боли, пък и не вярвам да пораснат много. Имам 10г. по-малка сестра и помня бременността на майка ми, уж кърмеше, а пък циците й бяха малко-по големи от обикновенно. А за пълнеенето, понеже съм слабичка, вече е видно, че съм качила и корема не ми е залепен за гърба вече  Crazy  Май няма да успея за запазя тайната от колеги  Mr. Green

# 33
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Здравейте, момичета  Grinning
Да се запиша и аз при вас Simple Smile
Терминът ми е на 26.02
Пожелавам и на себе си и на вас ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО бременеене  Wink

# 34
  • Мнения: 307
Здравейте милички!Как сте в тази мрачна неделя?
Аз след малко отивам нощна,ще видим как ще издържа Sad
Момичета имате ли кисилини-мен направо ме побъркват,как се справяте с тях?
Много целувки на всички!

# 35
  • Bourgas, Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 414
Здравейте милички!Как сте в тази мрачна неделя?
Аз след малко отивам нощна,ще видим как ще издържа Sad
Момичета имате ли кисилини-мен направо ме побъркват,как се справяте с тях?
Много целувки на всички!

Значи ще имаш бебче с голяма коса. По тази логика моето ще е с гола глава. Аз нямам киселини. Единствено дето се чувствам много подута и ме болят циците.

# 36
  • Мнения: 1 086
Здравейте милички!Как сте в тази мрачна неделя?
Аз след малко отивам нощна,ще видим как ще издържа Sad
Момичета имате ли кисилини-мен направо ме побъркват,как се справяте с тях?
Много целувки на всички!

Значи ще имаш бебче с голяма коса. По тази логика моето ще е с гола глава. Аз нямам киселини. Единствено дето се чувствам много подута и ме болят циците.

Много интересно е това за косата...
Аз по принцип имам остър гастрит и повишена киселинност в стомаха - честичко аках и много киселини ми излизаха, а да не говорим, че повръщах след някой храни. Да чукна на дърво (или на главата си)  от както съм бременна нямам ткива проблеми, ям понягога забранени храни, та явно и аз ще съм мама на гологлавче  smile3521

# 37
  • Мнения: 307
Значи ние ще сме с голяма коса Grinning
Това не го бях чувала,интересно е.Живот и здраве ще видим...

# 38
  • Варна
  • Мнения: 692
Минавам само да кажа едно "здравейте" и лек и усмихнат неделен ден на всички!
Нарцис, Ника   bouquet

# 39
  • До Балкана
  • Мнения: 100
Здравейте на новите дами в отбора, лека бремнност и здрави бебета февруари  bouquet ! Nativenci, стискам палци мила всичко да бъде наред, късмет и здраве ти пожелавам!
За килата и аз съм доста едричка, но вече съм -5. Чак сега успявам да се влея в новата темичка ( smile3525 за Съни ), защото получих мигренозен пристъп и повръщах 36 часа  Cry Направо исках да се самозаровя! Но всичко мина и след толкова глад и  Sick нищо не мога да сложа в устата си, но трябва да натикам нещо   Shocked Хубава неделна вечер момичета и успешна седмица да започнем утре. Нямам търпение, защото на 15-ти съм на докторче и се записвам за ЖК ако всичко е ок!

# 40
  • София
  • Мнения: 6 011
Здравейте и от мен!
Според мен не винаги има връзка м/у киселините и косата, иначе и аз съм го чувала. При сина ми нямах никакви киселини, пък го родих с огромна и гъста коса, много му се кефеха в болницата.  Laughing
Днес пак ми е лошо, няма ли да се свършва вече...

# 41
  • Мнения: 287
Здравейте на всички! Hug

Добре дошли на новите мамчета. Пожелавам ви леко бременеене.  bouquet

Що се отнася до киселините с първата бременност нямах въобще(малкия почти нямаше косица). Сега ме скъсват, направо не се трае, ще се види февруари дали е  вярно за киселините и косата.

А що се отнася до гаденето при мен беше отминало за ден два и тази седмица е в пълна сила. Оказа се че не мога пак да ям готвено зеле. Просто не мога да ви кажа как се чувствам Sick Със свинското май ще съм скарана, поне тази вечер разбрах че с пилешкото ще сме ръка за ръка. Ако ли не да живеят зеленчуците и плодовете. Гадното е че предната бременност се повтаря(с изключение на гаденето). Храненето ще е както преди. Поне вече имам опит.

Лека вечер на всички.

# 42
  • Мнения: 1 086
На мен ми става лошо като изям половин торта... Много ми се е увеличил апетита, аз не обръщам внимание понеже никога не съм се ограничавала, до днес приятеля ми ми каза, че ям повече от него  smile3532 Сигурно ще стана много дебела...

# 43
  • Мнения: 287
Оххх. Забравих да пиша за килограмите. Аз съм смъкнала два килограма от както разбрах че съм бременна, но знам че в началото понякога е нормално да смъкнеш някое друго килце.

Не знам как сте вие но аз през два часа съм гладна. Хапна малко и повече не мога да хапна нищо до след два час. По малко но редовно.

lolilita_ аз нещо се скарах със сладкото.

# 44
  • Мнения: 1 403
Ох и аз много ям  ooooh!

А, това с киселините --- е 4ак пък "голяма коса" Naughty Около мен имаше до скоро 2 бременни които имаха доста киселини , особено едната яко повръщаше , бебетата се родиха с мъх4е , 4ак голема коса не са имали Joy

Общи условия

Активация на акаунт