ФЕВРУАРЧЕ КРОТКО СЕ ИЗЛЕЖАВА В КОРЕМЧЕТО НА МАМА!!! (5)

  • 11 077
  • 292
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 0
Здравейте!Да се запиша и аз при вас.
Не са ми казали термин, но по мои изчисления е на 3 февруари,2-ра бременност,от Варна.
С гаденето сме на ти-денонощно ми се гади,но не повращам.Тъкмо си бях възвърнала килограмите от предишната бременност и сега не знам колко съм качила, и не искам да знам.Баткото  е на 6.07 направи 9 месеца и с него бях качила 24 кг.Сравително бързо ги свалих,затова изобщо не се притеснявам.

# 61
  • Мнения: 0
Momicheta,

Poneje vi se oplakvah po rano da kaja pri men kak e i kakvo e pomognalo:

1. Spazmi v korema - No Spa ot vreme na vreme kogato stane mnogo silno

2. Kiselini - Almagel - super e, preporachvam vi go, deistva na miga no ne za mnogo dalgo i BANANI

3. Povrashtane - iajte testeni izdelia, hrani koito se podpraviat s kopar, zashtoto mnogo osvejava (tarator naprimer), kiselo zele. Drugo za povrashtaneto ne pomaga osven IADENE. Kolkoto i paradoksalno da zvuchi - vseki 1 chas stomaha mi obrzuva 50ml stomashen sok, koeto e gadna kiselina, koiato kogato niama hrana koiato da razgrajda vi prichiniava bolki, gadene i ne dai si boje po seriozni stomashni problemi. Iajte sega povechko, kogato vse oshte ste slabichki. Deteto vi triabva da se hrani

4. Strii - mnogo sam dovolna ot Mustela, ne samo e mnogo mazen no barzo popiva i ne vi zalepvat drehite!!!

Ne znam zashto, mnogo mi e krivo i da vi kaja chestno v momenta mechtaia da ne mi e losho i da vzema nai na kraia da se usmihna na tova bebche koeto sme go pravili s tolkova merak sumati vreme i da se pozaradvam malko na tatkoto, che na posledak vsichko mi e cherno, a nikoi ne mi e vinoven.

Momicheta, molia vi spodelete kak ste s nastroenieto otkakto ste bremenni, niakakvi depresii imate li, che az sam kato prizrak Sad

Pozdravi!

# 62
  • Мнения: 0

Здравейте, момичета!

Аз тази седмица съм си вкъщи, няма да ходя на работа, че ми писна след повръщане да работя.


Ne znam zashto, mnogo mi e krivo i da vi kaja chestno v momenta mechtaia da ne mi e losho i da vzema nai na kraia da se usmihna na tova bebche koeto sme go pravili s tolkova merak sumati vreme i da se pozaradvam malko na tatkoto, che na posledak vsichko mi e cherno, a nikoi ne mi e vinoven.

Momicheta, molia vi spodelete kak ste s nastroenieto otkakto ste bremenni, niakakvi depresii imate li, che az sam kato prizrak Sad

И аз съм така - без никакво настроение, като се видим с мъжа ми - само му пъшкам, охкам, оплаквам се, пък и наистина нямам никави сили за нищо. Тия дни си мислих: искам всичко да минава по-бързо, да раждам, всичко да бъде наред и НЯМА ДА СИ ПОМИСЛЯ ЗА РАЖДАНЕ ПОВЕЧЕ!.

Само че, Светле, не съм съгласна с теб за повръщането, след като се нахраняи аййййде в тоалетната. От днес започнах да пия деган, че не издържам.


 Hug Hug Hug

 

# 63
  • Мнения: 143
Здравейте момичета,аз се върнах от море.А вие тука сте се скъсали от писане-за една седмица две теми сте напълнили.Добре дошли на новите.Лубрикант много съжалявам за това което се случи-прегръщам те.

# 64
  • Мнения: 219
Здравейтеее   bouquet

На мен си ми е все така зле през деня, уж не се давам, ходя си на работа, ама е много неприятно  Naughty
Искам вече в отпуска, а ще почакам до 1 август.
Мажа се с продуктите на Mamma Donna от седмица, за стрии, за бюст и за лице против тъмни петна. Много са приятни, попиват бързо и кожата става много приятна.
И моето настроение се губи нещо, раздразнителна съм от време на време, спи ми се, нямам енергия. Абе гаден период, да разминава по-бързо, че да се порадваме малко на бременността си!  Peace

Желая ви приятен и най-накрая слънчев ден!  Hug

# 65
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА  bouquetДНЕС ДЕНЯ ЗА МЕН Е ПРЕКРАСЕН ВСЕ ПО МАЛКО МИ СЕ ГАДИ ,НО И ВСЕ ПОВЕЧЕ МИ СЕ ХАПВА,ГЪРДИТЕ НЕ МЕ БОЛЯТ ТОЛКОВА,САМО ДЕТО ХОДЯ С ЕДИН СТАР ОТПУСНАТ СУТИЕН ,ЗАЩОТО НОВИТЕ КОИТО СИ КУПИХ ПРЕДИ МЕСЕЦ СА МИ МАЛКИ(ЧЕ И ПЕТ БРОЯ ГИ ВЗЕМАХ) cryНАБЛЯГАМ НА ТЕСТЯНОТО И АЗ.ГЛЕДАМ ПОВЕЧЕ ПЛОДОВЕ ДА ХАПВАМ.НАДЯВАМ СЕ  ГАДЕНЕТО И УМОРАТА  ДО ЧЕТВЪРТЪК ДА ИЗЧЕЗНАТ СЪВСЕМ,ЗАЩОТО СЕ КАНИМ ДА ХОДИМ НА МОРЕ. smile3549 ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ ЛЕК И УСМИХНАТ ДЕН БЕЗ НЕРАЗПОЛОЖЕНИЯ.

П.П.ЗА МАЗАНЕ ПОЛЗВАМ ОЛИОТО НА ВЕЛДА И СЪМ МНОГО ДОВОЛНА,САМО ДЕТО Е МАЛКО МИРИЗЛИВО-НА БИЛКИ МИРИШЕ.

# 66
  • Мнения: 304
Здравейте!

Да ви се оплача-днес ми излязоха резултатите от цитонамазката и са от канал-група 2,от порцио-3а така се шашнах  Sad Обадих се на доки,той вика няма проблем,малко повече са левкоцитите,но за сега нищо не правим  Rolling Eyes ама на мен си ми е притеснено.И в другите изследвания в урината излезе,че имам левкоцити и кръв-да съм ги повторела каза и после ще говорим  Rolling Eyes стискайте палци всичко да е наред
 Иначе за мазането и аз още е съм почнала,но мисля към Мустела да се ориентирам
 Хубав и лек ден!   bouquet

# 67
  • Мнения: 304
shomire ,веледа от къде си купуваш?

# 68
  • Мнения: 0
ВЕЛЕДА ДЕ EmbarassedПРАВОП.ГРЕШКА .КУПУВАМ СИ Я ОТ МОЛА В СТ.ЗАГОРА ,САМО ЧЕ НЕ ПОМНЯ ИМЕТО НА АПТЕКАТА,АКО ИСКАШ КАТО СЕ ПРИБЕРА ОТ РАБОТА И ПРОВЕРЯ ЗА ИМЕТО ДА ТИ ГО НАПИША?ЦЕНАТА МУ Е 48 ЛВ.

# 69
  • Мнения: 1
Ralipo, и при мен е така с настроението- никакво го няма. Чувствам се като парцал, а на работа само се изнервям.

lemonny, едва ли ще се намери и за мен рокля.Все още нямаме дата за сватба.Искаме да е към края на септември, ама дали ще има свободни места един Господ знае. Накрая ще съм дебела булка, която не се събира в роклята Sad

# 70
  • Мнения: 41
lemonny, едва ли ще се намери и за мен рокля.Все още нямаме дата за сватба.Искаме да е към края на септември, ама дали ще има свободни места един Господ знае. Накрая ще съм дебела булка, която не се събира в роклята Sad

Има, само трябва вече да се ориентираш. Ние за 1 седмица си намерихме ресторант и вече го капарирах. Даже днес запазих дата за съвет и за църква. Но ме притеснява, че църквата ще ми е преди съвета и трябва да карам гостите да се моткат близо 2 часа някъде, а ние през това време фотосесия да си направим някъде.

Иначе вариант за рокли има, но на мен са ми тясни на бюста, а на корема са ми широки. Поради тази причина ние ще правим сватба на 12 септември, защото не е ясно по-късно дали изобщо ще имам вариант за рокля.

Вярвам, че ще си намериш твоята рокля.

# 71
  • Мнения: 1
А, може ли църквата да е преди съвета? Там нали искат брачното свидетелство?

# 72
  • Мнения: 307
Здравейте!
И аз си мислех,че се разминах с повръщането ама а не...
Колкото до настроението ми не мисля да се е променило.Пък околните ще кажат де Wink
На лекар съм  чак на 04.08 и ми е малко трудно да издържа до тогава,ама трябва,все пак трябва да мисля позитивно,и ако няма причина мисля да си спазя датата.
Момичета като говорите за сватби се сещам колко е хубаво да се гласи събитието,сещам се нашата Grinning
Беше на 30.08.03,45 градуса но иначе беше страхотна!
Пожелавам ви и вашите да са такива-в което съм убедена де!
Не се притеснявайте ще си намерите идеалните рокли!
Целувки от мен!

# 73
  • Мнения: 41
А, може ли църквата да е преди съвета? Там нали искат брачното свидетелство?

Когато били в един и същи ден можело. И аз се изненадах, но това ми каза отчето от църквата. Искат само кръщелно свидетелство на младоженци и кумове, пита, вино, чаша, бонбони и късметчета за хвръляне.
Аз ходих в тази до Шератон. То венчавката в църквата е по-скъпа отколкото в съвет.

За граждански брак с механична музика - 60 лв., за граждански брак с хорово пеене - 193 лв., за църковен брак - 210 лв. Това са цени за гр. София, не зная за другите градове дали са същите.

Предполагам в тази криза и без граждански брак ще ни венчаят в църквите.

# 74
  • Мнения: 72
Привет и от мен момичета,ние вече си имаме ръчички и крачета и мърдаме с тях,иначе кръвните и урината след малко ще се обадя да ги проверя дали са излезнали.И аз си мислех че се разминавам са гаденето,но то пак почна,а за настроението,мисля че ми е нормално,единствено не мога да издържам дълго по кафетата,само ми се лежи,или ми се разхожда,направо така го измъчвам мойто мъжле,никъде не ме свърта за дълго Whistling

Общи условия

Активация на акаунт