Любители на котки - тема 27

  • 28 029
  • 492
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 3 898
Таня, аз съм ти казвала.... тези нашите двамата сивите са рода. Бандюги. Laughing

# 481
  • София
  • Мнения: 13 149
Таня, аз съм ти казвала.... тези нашите двамата сивите са рода. Бандюги. Laughing

 hahaha hahaha hahaha Taka си е ! На всичкото отгоре нашия съсед и хабер си няма, че в съседство има котище - нали ходим все за малко  Grinning

# 482
  • Мнения: 70
ros4enka,може да се видим в София,ако ни приемат и да си поприказваме за котараците.Благодаря на всички за пожеланията.

# 483
  • Мнения: 4 116
Желаещ да пусне нова тема?
Ако няма, мога и аз, но чак довечера.
И който не се намира в списъка на 1-ва страница да ми пусне инфо на лични, за да го добавя.
Приемам и всякакви други идеи относно оформлението на темата.

# 484
  • София
  • Мнения: 13 149
Здравейте и от мен!

Таша, Игуанке, вчера попитах моята позната по"вашия" въпрос  Grinning. Женската котка я водят при мъжкаря и вече няколко пъти успешно. Оставят я за 1-2-3 дни докато стане. В началото са пробвали и обратния вариант, но мъжкаря много се е уплашил и въпреки "танците" на женската нищо не се е получило. Лично моето мнение е , че май си зависи от котките - кой е по-смелия и не му пречи местенето. По важното е, че за 2 часа не става, а я оставят там за известно време.

Ted_cat, ами тя Шушулче явно почива някъде и май ти пак трябва да я пуснеш. Аз имам една идея, но да не се получи натоварващо за теб - в списъчето да има и малка снимка(може и като портрет) на котето. Много ми се иска като чета поста на някой и не се сещам как изглежда котето да има къде да го видя  Grinning. Колажа върши тази работа, но там котетата са доста по-малко от тези, които са в момента. Разбира се, може и да не е за следващата тема, а за някоя по-нататък.

# 485
  • Мнения: 4 116
Това с портретчетата е добра идея, но трябва да имам линк за малка снимка за всяко коте и става сложно. Другия вариант е да обработя колажа и да вмъкна новите ни попъления. Но понеже това ще отнеме  доста време, сигурно ще стане за  по- следващата тема.
Но желаещите да се включат в колажа нека да ми пращат  по 2-3 снимки на ted_cat@abv.bg

# 486
  • Мнения: 2 237
Айде да пускаме нова тема, а ?  Rolling Eyes

# 487
  • София
  • Мнения: 13 149
Tedi май още не се е прибрала  Laughing

# 488
  • Мнения: 3 050
нямам време да пиша
но и аз съм на мнение че трябва да е на територията на мъжкия  Peace иначе и двамата са си плашливи според мен.

# 489
  • Мнения: 3 622
Здравейте и от мен!

Таша, Игуанке, вчера попитах моята позната по"вашия" въпрос  Grinning. Женската котка я водят при мъжкаря и вече няколко пъти успешно. Оставят я за 1-2-3 дни докато стане. В началото са пробвали и обратния вариант, но мъжкаря много се е уплашил и въпреки "танците" на женската нищо не се е получило. Лично моето мнение е , че май си зависи от котките - кой е по-смелия и не му пречи местенето. По важното е, че за 2 часа не става, а я оставят там за известно време.


Е така ще направим явно когато Щара се разгони стига стопаните на Сисьо да са готови да  я приютят за няколко дена

# 490
# 491
  • Мнения: 0
Как да кача снимки на нашия котак тук

# 492
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Боже, какъв красавец!
Това е стара тема. Влез тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=420691.0
За качване - най-лесно е да ги качиш в снимка бг и да дадеш линка.

Общи условия

Активация на акаунт