Отговори
# 270
  • Мнения: 499
аннтония аз не се притеснявам. Всичко е толкова изкуствено че незнам до къде. Вярвам че нещата ще се оправят.
elist аз пия магнерич и са 30 таблетки за 4,60лв. Без рецепта също го дават. Но на мен ми го предписа 2*1 на ден и може би към 25-та седмица ще ми го увеличи. Една таблетка е 500 мг.Дано съм ти помогнала.

# 271
  • Мнения: 653
Ей, мацки, днес пак много сте изписали !
Мен не ме ядоса разговора  на Биляна с въпросния господин (Т.Е. ТОЙ) защото според мен си беше леко неподготвен, ама и как се прави на важен  hahaha
Само едно нещо леко ме обърка: от една негова реплика излезе, че ти (Биляна) си го търсила  newsm78

Честито на Стелету    bouquet аз тъкмо питах днес за вас и вие взехте, че се отчетохте и то с прекрасни новини

Остана Мария да каже как е.. дано е на почивка някъде.. И като заговорих за почивка: всички, които са на море да се топнат един път и заради мен, че ние чааак след 1 месец ще ходим.

Вчера някой пита за кумуването (много съм изморена, за да погледна назад кой е питал  Embarassed) : ние след 1 месец ще кумуваме на едни наши приятели. Ще пътуваме 200 км до там, но се разбрахме да не спазват ритуалите свързани с ръчениците на кумата и т.н. даже и църковен ритуал няма да има, защото те искат да е в някой манастир. Така или иначе трябва да им ходим на сватбата, не мисля, че ще се умарям много повече от останалите сватбари

Айде чао и сладки сънища на всички  Hug

# 272
  • Мнения: 418
Neya - чак сега се свързах моята приятелка която роди във Варна Момченце вместо "обещаното" момиченце ... Успокой се не е бил Балев който е следил бременността и някаква лекарка я е гледала на 3 D  -2 пъти и един на 2D  ... та тя и казала че е момиченце... Явно толкова е разбирала на апарата  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Така че твоята бебка  за сега е в "Безопасност"   bouquet

# 273
  • Мнения: 97
la belle - ако за мен питаш - добре съм. На море тръгвам в петък слеобяд. Малко зачезнах защото в момента работя от 6.30ч. до 20.00ч. вече втора седмица, под страхотно напрежение съм и наистина не ми остава време да чета и пиша - ще се реванширам от морето - там ще има нет.
Днес бях на фетална ехокардиография при доц.Томова. Всичко на момата й е повече от перфектно - да чукна на дърво. Казаха, че има много дълги бедра  - нали ще ми е мацка Mr. Green
В момента лежа разплута на дивана и се чудя от къде да събера сили да стана и да си дооправя багажа за път. Въпреки списъка против забравяне пак внимавам да не пропусна нещо важно. А както можете да се сетите - то трябва едни коли маски, едно епилиране, маникюр и педикюр.......няма кой да го свърши това вместо мен за съжаление.
Утре съм и при ендокриноложката - най-вероятно в последния момент пак ще тичкам да ми вливат люкарството........стига съм се оплаквала вече, сигурно ставам досадна.

Понеже не съм чела назад - доколкото схващам Мари рус отново е сред нас - много й стискам палчета- това е страхотна новина

Хайде лека нощ - отивам да припадна в леглото

# 274
  • Мнения: 418
Добро утро!!
http://vbox7.com/play:71e608bd - Малко музика за събуждане от мен!!!!!

Приятен е весел ден от мен.

p.s. Днес ще ходя да видя бебо колко е порасъл baby_neutral и аз колко съм надала на килограми  newsm78 newsm78... Голяма мечка съм до момента ... Joy



# 275
  • Мнения: 53
Добро утро и от мен Hug
Вчера 4 странци сте изписали smile3555 Въпрос до все още работещите майки-момичета как се отивате и се прибирате от работа?Т.е. аз вчера имах работа по центъра-излязох сутринта рано и се прибрах точно в пиковият час.Хайде сутринта се качих от първа спирка и си седнах,да не говорим че на 3та спирка се изсипаха окло 15 пенсионера(добре че седях до прозореца,че като нищо някой да е пробвал да ме вдигне)А вечерта ужас,от центъра като се качих успях да седна(имаше свободно местенце)в тролея беше вече задушно,миришещо на какво ли не Sick.....едвам устисках.И през цялото време си мислех за вас работещите-как ли пътуват милите те всеки ден,в такава обстановка no Ужасен ужасон #Crazy Съчувтвам ви Hug
Васито аз веднага мога да ти преведа какво е искала да ви каже сладурката Hug Аз покрай моите 3ма племеници,и всичките сладурчета с който съм се занимавала го научих техният език... hahahaе не точно но се оправям.единият племенник все едно китайски бърбореше,и като почнеше да ни се кара нещо rotfImbo rotfImbo Много е сладурченце малката,щипния по бузките Hug
Кло радвам се че ти харесва моя блог. Embarassed Wink От скро е и още няма кой знае какво,но напредва бавно Wink
Стелету ха честито и да почерпиш smile3525 Под секрет и аз мислех това да уча..ама се получиха разни...както и да е ЧЕСТИОТО!!!
Момичета аз дрехите във въпросният Люлински магазин много много не съм им фен..но пък е хубаво че го има магазина.
Хайде че много се разписах,както казва Васи-Мара подробната Joy Пък и ми свърши химикалката hahaha
ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН!!! СЛЪНЧЕВО-СПОКОЕН И ВЕСЕЛО-ЕМОЦИОНАЛЕН!!!  Hug
моята мислъл:
"Животът е за му се радваш днес!!!"

# 276
  • Мнения: 257
Добро утро, този път закусчицата е от мен.

Лек ден на всички Hug

# 277
  • Мнения: 419
Добро утро!   smile3525
Мария приятна почивка! Много весело да си изкарате! Hug
Аз снощи отидох да се поразходя до парка и пак ме стегна коремчето. Явно вече и за разходки не ставам, а като си помисля че исках да започвам работа като стажант в някоя кантора. Добре че познатите ни така или иначе не се навиха да ме вземат бременна. Ще пазя леглото, няма как-важното е бебо да е добре! Wink
Хував и усмихнат ден на всички! Hug

# 278
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
...Искам да се оплача:имам нисък хемоглобин  Sad
...

Колко е това нисък?

аннтония, нямам спомен да съм подавала някакви документи някъде за излизане в майчинство. Само болничния от гинеколога го даваш на работодателя и това е. Евентуално да ги предупредиш по-рано, от кога ще ти е болничния за да могат да реагират. После на годинката (от тази година) на детето, като ни изтекат болничните се подават документи, че ще продължиш да си гледаш детето - това е. Сега просто излизаш в болнични за дооооста дълго време  Wink и то по много приятна причина  Heart Eyes

# 279
  • Мнения: 1 765
Добро утро   bouquet

Дали можем да спрем с картинките с храна?  Tired

Миа, не ме питай как пътувам, хем за 3 спирки...тази сутрин автобуса закъсня, беше пълно с пенсери, един глупак се прави, че спи през цялото време, друга една ме прегази, а определено ми личи, по дяволите...абе...майната му, ще потърпя още малко, но определено няма да издържа да ходя на работа до последно....добре, че поне мъжо ме кара донякъде...

Електра, почивай си. Не е хубаво да се обездвижваме, но и мен, като походя пеша, и започва да ме пристяга...добре, че са конските дози магнезий....

Днес, ни очакват още по-големи жеги, стойте на сенчица и на хладина....без геройски подвизи  Hug

# 280
  • Мнения: 40
Здравейте и от мен, всеки ден ви чета, но не пиша толкова често.При мен всичко е наред. Беба рита ли рита. У нас текат ремонти и всякакви офанзиви.Хванали сме се да вкараме всичко в ред, че да псорещнем подобаващо нашето малко същество. На студентите, пожелавам много  успех и да съумеят да се справят с двете неща едновременно-майчинството и учението.
АНТОНИЯ -относно излизането по майчинство, доколкото знам се подава в счетоводството болничния, една попълнена декларация, мисля че беше номер 7 , и една бланка от банката със сметката , по която искате да ви се превеждат меечните суми. И както каза Васито, след една година и молбата за ползване на втората година майчинство. В нашата фирма практиката е да я попълня още сега без дата и да им я оставя. И после да не се разкарвам. По принцип имам мнгоо коректни работодатели, за което съм им благодарна. Малко останах такива.
Иначе друго няма какво да кажа за сега.Чакам да мине и утрешния работен ден и да почина малко, че тази седмица не успявам да се наспя.Ве не ми стига сън.
Хайде хубав и усмихнат ден . newsm10 newsm47 newsm51

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 09:39 от valichkaaa

# 281
  • Мнения: 1 404
Boyanna -колко нисък? Моят е 80 и съм си добре... Ако те притеснява - консултация с хематолог!

Wassilena - много благодаря!

# 282
  • Мнения: 499
Добро утро и от мен.
Аз нямам проблеми с пътуването понеже съм с кола и климатик. Добре че не ми се налага да се качвам по градския транспорт, че каквато съм бесна ще ги навикам всички там. Иначе дано да си се чувствам добре ще си работя до последно. То много не остана. Сега юли ще се изтърколи останаха 2 седмици, след което и през август имам само 2 раб.седмици щото тогава са ни отпуските и остава септември.
Хубав и слънчев ден и от мен и се пазете от жегите днес.  smile3503

# 283
  • Мнения: 15
Здравейте мами,

Влизам много набързо, за да ви почерпя с бонбонки, защото днес помъдрявам с още една година   party023
После ще се върна да ви изчета, че сега имам доста работа в офиса Simple Smile
Усмихнат ден на всички  Hug

# 284
  • Мнения: 24
Добро утро момичета, аз да ви се оплача днес ме удариха с колата. За щастие на мен нищо ми няма само с уплаха се отървах. Май ще спра да карам колата. За колата хич не се притеснявам, не че не си по ревах малко. Принципно съм внимателен шофьор, и нямам такива случки, защо точно сега трябваше да ми се случи  ooooh!. Сега пих две но-шпата и мисля да си легна.

Общи условия

Активация на акаунт