Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 169
  • 732
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4
BG mama subbing squad  Hug Heart Eyes

# 346
  • Мнения: 66
Аз съм тук с оправен компютър и стига виикиито да слушка,по-късно ще налазя там за превод Grinning

Към субтитриращите !!

ЕТО И ТРАНСКРИБЦИЯТА НА ИМЕНАТА
,
която една от потребителките в Ийстърн бе така любезна да  ми даде:
(Благодарности)
Kang Hye Na - Канг Хе На
Seo Dong Chan - Со Донг Чан
Lee Tae Yoon - И Те Юн
Yeo Eui Joo - Йо Ъй Джу
Kang Man Ho - Канг Ман Хо
Kang Chul Goo - Канг Чол Гу
Jo Mi Ok - Чо Ми Ок
Kang Soo Ah - Канг Су А
Kang Soo Min - Канг Су Мин
Jang Geun Soo - Джан Гън Су


Въх, почти всичко ми е объркано! Отивам да оправям...

# 347
  • Мнения: 9
Присъединявам се и аз към " лудите". Толкова смях и сълзи скоро не бях употребявала и загубих съня си  Laughing Относно мъжете : макар слаби ,високи и женствени са страхотни Heart Eyes Crazy а държанието и общуването със жените им  Embarassed / искам и аз такъв мъж..../  Харесвам много Lee Min Ho / ББФ/ и Kim Jae Wook / coffee prince/.................................

# 348
  • Мнения: 66
Момичетааа, гледахте ли 5&6 епизод на Младата Господарка!!! Няма такъв смях  rotfImbo smile3532
Аз съм едва в началото на 6 та серия де, но голям майтап пада!!! Седя си и се хиля с глас  Grinning Grinning Grinning
ББ особено в она градина с ябълките и после в къщата на сутринта !
Главните актьори са много добра комедийна двойка, направо ми пълнят душата  Party

Тези, които следят сериала, на кого симпатизирате: на Со Донг Чан или на И Те Юн?
Аз съм за асистента!  Laughing

# 349
  • Мнения: 1 924


Тези, които следят сериала, на кого симпатизирате: на Со Донг Чан или на И Те Юн?
Аз съм за асистента!  Laughing

И аз съм за асистент Со GrinningНе е красавец(то не че адвоката е),но е такъв образ,че всички други бледнеят пред него Twisted Evil
И аз отивам да гледам 6 епизод и после,ако децата ми оставят време,сядам да превеждам каквото има недовършено във ВииКии-то Grinning

# 350
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Момичетааа, гледахте ли 5&6 епизод на Младата Господарка!!! Няма такъв смях  rotfImbo

Има ли линк за него на първа страница?

# 351
  • Мнения: 66
Ех, колко жалко, че ББ Те Юн я откри пръв. Нооо до края има още много, хъхъхъ  Twisted Evil

Малко нещата ми приличат на тези в онзи японския сериал Хотару но Хикари, ще видим дали съм права  Grinning

martisun надяам се да го сложат на първа страница, май трябва да пишем на някого...

# 352
  • Мнения: 959
Дами поздравелния за ентусиазма който проявявате, и за труда който влагате за преводи!   bouquet


martisun надяам се да го сложат на първа страница, май трябва да пишем на някого...

Момичета подготвям нова първа страница ... съвсем скоро (предполагам) ще се пусне нова тема, така че ако може пратете ми на ЛС името на филма и линк от където се гледа и ще го прибавя ...  Peace

Аз, започнах сега "кофи принца" - дано да ми хареса, но като чета предполагам че ще остана доволна ...  newsm78

Опитах да гледам "Игра на лъжци"(май така беше  newsm78), ама нещо не ме грабна и на 3 серия се отказах ...  Crazy

# 353
  • Мнения: 66
Schmetterling нашите субтитри излизат без проблем тук: http://www.mysoju.com/take-care-of-the-young-lady/
Така че може би е по-добре от този линк да излизат.
Малко бавно качват там (когато серията е поне 100% преведена на английски), в сравнение с виикии-то, ама таман докато и ние я сколасаме с превода  Grinning

# 354
  • Мнения: 1 924
Take Care of the Young Lady -изгледах и аз 6ти еп,в началото е голям смях наистина,изобщо доста добре поддържат зрителския интерес с този сериал,досега няма разводняване и те държи прикован на екрана.
Аз много се кефя,че гледам сериал едновременно с излъчването му по ТВ:харесва ми нетърпението да дойде еди-кой-си ден,за да гледам новия епизод.Интернет и торентите много са ни разглезили Laughing

Другото,което гледам в момента,е My Youthfulness-китайски сериал.От резюмето човек би останал с впечатление,че ще гледа някаква нравоучителна поредица в комунистически дух, Mr. Greenно изобщо не е така.Много е приятно,много забавно и изобщо-препоръчвам го Grinning

# 355
  • Мнения: 66

Аз много се кефя,че гледам сериал едновременно с излъчването му по ТВ:харесва ми нетърпението да дойде еди-кой-си ден,за да гледам новия епизод.Интернет и торентите много са ни разглезили Laughing


Освен, че съм съгласна с казаното, мога само да добавя, че ако не искам да се заробя да гледам денонощно, което обикновено става с целите сериали,  Crazy по 2 серийки на седмица са си съвсем перфектно количество. Те хич не са кратки и ги гледам няколко дена, пък и ми поддържат интереса цяла седмица Simple Smile


Аз пък следя и Swallow the Sun, той вече отива към завършване Simple Smile

# 356
  • Мнения: 0
здравейте
и аз изгледах 5 и 6 еп на Take Care of the Young Lady
ей това ми е любимия момент от 6 еп http://i714.photobucket.com/albums/ww143/liliumca/774f01b6.jpg?t=1252244597 , http://i714.photobucket.com/albums/ww143/liliumca/354cf089.jpg?t=1252244776
обаче Ъй Джу да е влюбена в Донг Чан неочаквано ми дойде ... ще видим т.е как ще я развият историята нататък

по анкетата съм за асистента
а това дете трябва да ни го показват по-често, невероятно е


не съм почнала друг сериал още ... някак не ми се гледа друг освен този в момента ... карам на филми
гледах и 'Любов' ... мисля, че заглавието много приляга на историята - хем драматична, хем красива ...

обаче май не ми достига търпение да гледам сериал едновременно с излъчването  Rolling Eyes

# 357
  • Мнения: 66
Мен освен това, и сцената с масовия бой ме докарва до истеричен цвилеж всеки път като я видя  smile3532 rotfImbo rotfImao

# 358
  • София
  • Мнения: 273
От много чудене и аз изгледах 1ви еп на Take Care of the Young Lady, много ми хареса, нооооо ми липсва хубава музичка нещо. Забелязахте ли, че за фон рядко пускат музика ( поне първи еп  Mr. Green ). И онова хлапе, дето играеше Джун Пьо като малък, егати сладура  Laughing, какви дълбокомислени изказвания има, пък един малък и сладък  Grinning Ще го гледам, още веднъж мерсииии, че превеждате момичета, и въобще да мерси на всички, които превеждат, златни сте!  bouquet

# 359
  • Мнения: 1 924
От много чудене и аз изгледах 1ви еп на Take Care of the Young Lady, много ми хареса, нооооо ми липсва хубава музичка нещо. Забелязахте ли, че за фон рядко пускат музика ( поне първи еп  Mr. Green ).

А,по-натаък има музичка,и то не лоша Grinning Щом и без музика те е зарибил,след още няколко серии ще се влюбиш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт