Тук сме се събрали, фенове на Азиатски сериали!

  • 71 140
  • 732
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 66
Малко промо видео с актьорите от Младата Господарка, има субтитри на английски.

# 361
  • Мнения: 1 924
Малко промо видео с актьорите от Младата Господарка, има субтитри на английски.

Ох,много са готини и забавни Grinning
Сега се чудя каква комедийка да си избера,че ми се гледа нещо смешно-ама филм,че сериали вече съм започнала няколко и само още един липсва Mr. Green
Отивам да разглеждам и да мисля,докато децата кротуват Laughing

# 362
  • Мнения: 177
Дано не се повтарям, но намерих един сериал в youtube и много ми хареса. Има го с английски субтитри. Казва се Women in the sun
Дано ви хареса!

# 363
  • Мнения: 2 516
Здравейтеее Hug
Първо, съжалявам, че вече около седмица нищо не съм писала тук, но нищо и не бях гледала Confused Нали ми остана малко от ваканцията и все съм вън  Crazy

Снощи гледах A Millionaire's First Love - днес май пак ще го гледам Heart Eyes Това достатъчно ли е като коментар от моя страна? Mr. Green Просто е страхотен!А Хьон Бин... Ммм... Heart Eyes Не знаех кой сериал да почна да гледам(имам свалени три Blush), но май ще е Снежната кралица.И без това ми се гледа нещо сълзливо  Stop

Ако гледам някой друг филм(ама се съмнявам), ще се отчета и за него Peace

Приятен ден на всички  Hug

# 364
  • Мнения: 36
Здравейте момичета,
втора вечер се мъча със субтитрите на ББФ ЕПИЗОД 24, много ще съм ви благодарна ако кажете от къде да ги дръпна.Дръпнах серията от замунда , но не ми тръгват субтитрите.
 Praynigмоля ви дайте съвет къде да търся, че вече се побарках.
Страхотна темичка Hug

# 365
  • Мнения: 3
ASEN4E, заповядай: тук са субтитрите за всички епизоди.
Момичета, аз с триста зора догледах Кралицата и да си кажа, че след силното начало, разводняването накрая леко ме разочарова. Не плаках, а го очаквах, защото по принцип съм си чувствителна и все рева за нещо, ама тук...  Confused

Нищо друго не съм почвала, малко съм болничка и нямам желание. Да препоръчате свежа комедийка?   bouquet

# 366
  • Мнения: 0
Цитат
author=凤Феникс凰
Сега се чудя каква комедийка да си избера,че ми се гледа нещо смешно-ама филм,че сериали вече съм започнала няколко и само още един липсва Mr. Green

С две ръце препоръчвам The Good, The Bad, The Weird - преведен е Mr. Green.

# 367
  • София
  • Мнения: 15 486
Гледате ли "Бележника на смъртта"?Аз вече трети път го гледам и все ми е интересен. Сега повтарят втората част.

# 368
  • Мнения: 1 924
Цитат
author=凤Феникс凰
Сега се чудя каква комедийка да си избера,че ми се гледа нещо смешно-ама филм,че сериали вече съм започнала няколко и само още един липсва Mr. Green

С две ръце препоръчвам The Good, The Bad, The Weird - преведен е Mr. Green.

Благодаря за препоръката!Отивам да го свалям Simple Smile

А сега за "Погрижи се за г-цата"...7 еп едвам-едвам го изгледах,много ми беше скучен и предвидим.Обаче 8 така завърши,че ще ме държи в нетърпение до другата сряда Mr. Green

# 369
  • Мнения: 195
И аз да се запиша като голяма фенка на азиатските сериали. Открих ги в началото на лятото и вече имам чувството, че сънувам на корейски и японски, а ако на телевизионния екран актьорите са бели вече ми се струва неестествено.  Laughing

# 370
  • София
  • Мнения: 404
Здравейте на всички! Искам официално да ви представя първият български сайт за един многообичан корейския актьор Ли Джун Ги - Времето на кучето и вълка, Илджиме  Heart Eyes
Ето сайта http://www.wix.com/LeeJunKi/bg , надявам се да посетите и първият български блог на този страхотен актьор http://leejunkibg.blogspot.com/

# 371
  • София
  • Мнения: 273
Еййй, браво, сайта е много добре организиран, по блога има още какво да се желае. Но събраните снимки са супер, това момче има толкова много образи, и толкова е различен всеки път. В Кучето и вълка както го гледах добър в началото, после наистина ме убеди, че всъщност в него има скрито зло. Страхотно игра там.
Аз поизостанах с гледането на сериали, напоследък нямам много време за това, но ще имам да наваксвам Wink тамън повечко за после Simple Smile Браво за блога и за сайта, споделих ги във фейсбук Wink

# 372
  • Мнения: 7 914
nymeria

добре дошла  bouquet

отивамд а погледна сайта на Ги Flutter

# 373
  • Мнения: 17
Привет на всички колеги-фенове !
Темата е прекрасна – поздравления !   bouquet
Въпреки, че съм отскоро в „клуба”, вече съм омагьосана окончателно!
Има магия в тези филми, разсмиват те, разплакват те, докосват сърцето ти , като приказка са !
В началото ми беше странно – всичката тази шарения,  мъжете с прически, лак по ноктите и всякакви дрънкулки. От друга страна- мъжкарско поведение  newsm78.
Романтичните отношения – консервативни, а толкова страст се чувства само в едно докосване или в една целувка (в краен случай  Naughty)
Винаги има някой второстепенен герой – голям образ
Саундтракът е невероятен.
Накараха ме да се позаинтересувам за тази част на света - история, култура; почувствах ги близки, въпреки различията, които имаме.
Що нещо изчетох, откакто гледам азиатски сериали!!
Като си помисля как съм ги слагала всички в един кюп, срам ме хваща.  Embarassed

До тук съм изгледала
Сериали :
HANA YORI DANGO- за начало се спряхме  на японската версия, с удоволствие бих изгледала и корейската по-нататък, тайванската май няма превод на български.
Хареса ми –непременно ще гледам и филма.
DRAGON ZAKURA- нестандартен, за нашите земи, поглед към ученето, много смях и малко драма, разбира се
GOONG – без коментар, просто! Красив, забавен, смешен,  от време на време –  тъжен, чудесни актьори.

В момента гледам
MARS – супер е! Особено  Heart Eyes Вик Чоу, естествено ! Мацката...........малко като умряла риба ми е ,ама още сме на 5 серия, така че.....

Започнах и не довърших
LIAR GAME – трябва доста внимателно да се следи играта, ама нещо се разсеяхме и изгубихме връзката, затова го зарязахме
HANА ….KIMI… - Исках нещо с познат актьор и заради Огури Шун го почнахме -
ученически щуротии, забавен, ама не ме грабна особено.

Филмите:
MY SASSY GIRL – първия, който гледах и се почна.......
200 ПАУНДА КРАСОТА- сега ще кажа само – става, щото беше едва втория, ама тогава доста ме трогна . Ако знаех какво ме чака!! ooooh!
18 МАЙ – много хубав, по истински събития, потресе ме 
ДОБРЕ ДОШЛИ В ДОНГМАКОЛ – смях и сълзи......и не се забравя

Искам да изкажа специални благодарности на всички преводачи!
EASTERN SPIRIT – чудесни сте!  bouquet

# 374
  • София
  • Мнения: 865
Мамита,
помогнете ми, не мога да намеря къде качвате субтитрите на Lady Castle или Take Care of the young lady?
Успях да намеря само за първите два епизода... не ми се гледа във викито, там качеството е ужасно Sad

Общи условия

Активация на акаунт