Септември `09 - 31

  • 10 462
  • 285
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 53
gorbi, и двете имена са много хубави, но Иванина ми звучи някак по-женствено и нежно Peace
keri_ , да, мисля, че ти се води като 5,5 месеца.
bubara, за някои лекари просто нямам думи - и аз често си тръгвам от ЖК разочарована и подтисната. Жалко, че майка ти се отнася с такава незаинтересованост - дано занапред се промени, но поне е хубаво, че имаш толкова грижовна свекърва. Аз пък да ви споделя, моята свекърва даже не я познавам - тя живее в Бургас и като я поканихме за сватбата каза, че имала високо кръвно и не смеела да пътува Thinking - както и да е, може наистина да е имала високо кръвно и да не е била добре, но не мога да преглътна факта, че се сеща да се обади на сина си веднъж на два месеца и то само когато са й свършили парите и иска да й се пратят по пощата, а досега веднъж не е попитала как сме. Абе хора всякакви. Извинете ме, че ви натоварвам с моите неща, но просто ми е болно.

# 61
  • Мнения: 314
ЧРД на Сънито и на Алекс!Да сте живи и здрави и много щастливи! newsm59 nbirthday newsm67  Gift  party023  cook  party041 Tada  party002  bigdance2 dazzler1  ura dance

И аз съм за Ивайла,даже познавам момиченце на 4 годинки с такова име.

Ладида:дано малката да е добре утре и да не ти боледува скоро. Hug

Зоя вече  е добре и ходи на градина,та аз мога да посвърша това-онова.Днес ходих да давам течности за изследвания,утре съм на ендрокринолог.Бебо е добре,мърда си,обърнало се е и така си намества понякога главата на мехура ми,че чак ме заболява.
Тук още не е голяма жегата,защото духа силен вятър,но към края на седмицата го давата доста топло.

За педиатрите:избират се преди да родите.А съм много доволна от нашата,бебо и той ще е при нея надявам се.Трябва да и кажа обаче,едва ли ще ми откаже.Дойде няколко часа да види бебето след като ни изписаха от болницата.Иначе докато бях в болницата,майка ми записа Зоя при нея,след като и взе акта за раждане от Общината.

# 62
  • Мнения: 0
Здравеите иот мен момичета.                                                                  СЪНИТО честит рожден ден.СОНИК ина теб добре дошла при нас.Днес ходин на консултация и доки ме отчая много.Каза ми че бебето е седалишно.Аз се притеснявам,защото ако несе обърне за месец и полвина сигорно ще бъде секцио,а аз искам нормално,защото секцио малко ме е страх. Иначе дръго всичко е наред.Бебчо за сега е момичеи е 1,840 гр.Аз съм качила само 800 гр.Стискаи те ми палци дано се обърне.ЛАДИДА всичко наред лие с твоето детенце?

# 63
  • Мнения: 343
З дравейте момичета не съм спирала да ви чета и да ви се радвам  HugАз бях при вас в началото но се оказа кухо яйце
сега правим усилено априлче дано на 30 да имам две чертички Много често надничам при вас нещо като навик ми остана
Времето минава толкова бързо вече наближавате финалната права та ми се искаше от сърце да ви пожелая много късмет и да гушкате най хубавите и здрави бебчета Hug

# 64
  • Мнения: 0
АТРАКЦИА наистина това са много страни имена.Аз мисля за момиче МАРИНА,а за момче МАРТИН

# 65
  • Мнения: 1
Мечтание, миличка, стискаме ти палци да видиш  EFP
Благодарим ти за пожеланията!
От сърце ти желая да си здрава и през април да гушкаш сладко и здраво бебче!  bouquet Hug

# 66
  • Мнения: 1 046
Мечтание  Hug и много успех   bouquet

За имената и Иванина и Ивайла ми харесват, може би заради Ивайло -Ивайла ми звучи по царствено.

# 67
  • където има любов
  • Мнения: 307
Здравейте мацки!Чета ви редовно ,но уви не мога да пиша,защото компа ни вкъщи се скапва,а на работа ходя рядко.А скъпия е много зает и незная кога ще му остане време Confused
Сънито,честито ,мила ,бъди много щастлива!
Анита ,да ти е жив и здрав Алекс и наесен да е послушен батко!
Горби и аз съм за Ивайла Peace
Киара и ние го имаме този проблем със спането.Алекс е на периоди,понякога си спи в стаята,понякога при нас.Не я насилвам,защото точно сега нямам нерви.А като се роди бебето ще спи с баща си в спалнята ,а аз и малкия в детската,защото от сега ревнува и не искам да се чувства изолирана.Знам ,че не е най-правилното решение,но като дойде време ще мислим!
Някой питаше за обиколката на корема newsm78Моята вече е 96!!!
Целувам ви всичките!

# 68
  • Мнения: 1 495
Сънито, честит празник Tada!!! Бъди много щастлива и обичана и много скоро прекрасна и горда майка на здраво и сладко бебоче Simple Smile.
Честит рожден ден и на Алекс! Да е жив и здрав и да радва мама и тате!
Мечтание  Hug, много ме трогна, много си мила. Аз те помня много добре, и ти желая от цялото си сърце да видиш колкото се може и чертичките и едно здраво бебче   bouquet.
бубара, за педиатрите и аз мисля така , предварително да си избереш, може би само да говориш с лекаря да го предупредиш. Защото ние се записахме при една да ни бъде личен лекар и тя каза като се роди да и се обадим.
Горби, и двете ми харесват, Иванина е малко по-странно и неразпространено , но и според мен е нежно. Ивайла пък ми е в списъка  Grinning.
Ianita28, на мен ми харесва Марина (т.е. Ина е съкратено) и има също други варианти, които завършват на Ина (ако не стигнете до консенсус). Вяра е хубаво име, но галените, които се сещам не ми харесват.
Atrakcia, много сладурски имена  Joy
Нашият мъник е кръстен още някъде от 4 месец се казва Калоян и всички така му казваме. Взел е буквата на единия си дядо, но като име е по-скоро на другия (Иван).

# 69
  • Мнения: 333
горби, и двете имена са хубави, но моята кръщелница е Иванина и може би съм пристрасна  Hug
Мечтание, дано скоро ще похвалиш  Hug
Анита, и ти ли мина от розово на синьо щъркелче  newsm78 нещо съм пропуснала  Rolling Eyes
Тити, дано се обърне, има време  Hug
Янита, на мен най-много ми допада Ина  Peace

# 70
  • Мнения: 314
Зоя пък спи сама от година вече,че и повече в нейната си стая.Като се нанесохме в къщата я отбих и захвърлих отатък  Mr. Green Всичко на куп и струпах на главата,ама нямаше проблеми.Тя си се адаптира бързо почти за всичко.Аз никога не съм спала с нея цяла вечер.Тя просто не търпи друг да има до нея на леглото.Като се кърмехме и заспивахме и двете,след малко се събуждах и я местих в кошарата.Лошото на леглото е обаче,че трябва да се приспиваме,иначе става и си се разхожда из стаята.А в кошарата си заспиваше сама.Сега и пускаме една лампа,която пее и прожектира на тавана едни мечета,2 пъти я гледаме и после Лека нощ и заспива.Понякога веднага,понякога се върти повече.Редуваме се с таткото.Даже се замислих ,ако  приспиваме бебето пак да се редуваме,да не става задължение само на единия да се занимава с  едното дете,а другия с другото,че може да има  пренебрагнати и сърдити за внимание. Wink

# 71
  • Мнения: 14
Ianita28 ,Рая ми харесва много!
Мечтание,желая ти от все сърце да видиш двете чертички!Пиши!
 t_i_t_i ,не се отчайвай,на моята приятелка и се обърна бебето точно преди да роди!Така че не е късно Hug

# 72
  • Мнения: 68
Здравейтеее Hug, аз чак сега се наспах... ooooh! Спим в всекидневната където е хладилника, който нещо се е разбрицал и бръмчи като луд. Събудих се в 3 ч. и до 5 го слушах как бръмчи....УЖАС smile3511 Опитвам се да обясня на мъжа и на свектрва ми че хладилника плаче за Нов те не ми вярват и си мислят че е от нивелацията...ама ще дойдат на мойта , защото вече много се дразня особенно от онази вечер когато свеки вика" то така е най лесно...нов хлаилник... само се чудите каде да си похарчите парите от сватбата!!!! newsm09. Стана ми мн  неприятно щото в край на сметка парите са си наши и ще си купим каквото решим, а й какво да правим като бръмчи така тъпия хладилник- да дойде тя да спи при него newsm61. Отплеснах се в тази тема щото гледам че някои е спомена по горе за майки и свекърви та се замислих. Мн е досадно някои като почне да ти дава тон в живота... А моята много обича - това й е хобито, а иначе пред другите все вика" аз не се бъркам където не ми е работа" Rolling Eyes Моята майка също реши да ми се сърди точно сега ... мнооого е тънкообидна и понякога така си тълкува нещата, които казвам , че сао тя си знае че така ги разбира.. Сега не ми се обажда много, много, ама чакам да и мине  Laughing
За срещата аз на 22.07 имам рожден ден момичета newsm44, няма да успея, ако се има за 23-ти може да дойда...
Сънито ЧРД!!!  ura  Gift Много здраве и гооолеееми усмивки ти пожелавам..
Горби,Иванина ни харесва и на нас с мъжа ми , даже той мисли да я кръстим така , но аз съм с друго предложение, двоумим се още newsm78Мечтание Стискам палци за бебенце, тъкмо и ние ще напреднем с материала до април и ще можем да даваме съвети Wink
Desi за осигуровките и аз не съм съгласна , защото съм в болничен от март и до сега по малко от 600 лв не съм взела болничен, а по тр дог съм на 700 лв. НОИ не осигурява, осигурява работодателя. Ако той ти пусне договор на 240 лв тогава съм съгласна.
Това е от мен за сега , довечера ще ви посетя пак/.... Hug
П.п Малта.... спа ли тази нощ??? newsm62

# 73
  • София
  • Мнения: 96
Хайде и аз да се разпиша,че скоро не съм писала.Само чета! Laughing
Да честитя на всички празнуващи днес,че не ми се връща да видя кой беше! Embarassed

Горби,аз гласувам с две ръце за Иванина.Просто съм много
пристрастна,защото дъщеричката ми се казва Иванина и на галено и
казваме Иве!

Тити,не се притеснявай за бебо.Аз също съм чувала,че има
бебета,които точно преди да се роди,се обръща с главичката напред!

# 74
  • Мнения: 11
Gorbi на мен също ми харесва Ивайла повече.
Ianita Рая най ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт