подсъзнанието може всичко 12

  • 117 873
  • 493
  •   1
Отговори
# 165
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Момичета ,благодаря ви за съветите и подкрепата  Hug  Heart Eyes

# 166
  • Мнения: 730
Да, много силна книга. Това е книгата, която ме доведе до много нови осъзнавания на личностно ниво.  Simple Smile

# 167
  • Мнения: 836
МОЛИТВА ЗА ЛЮБОВ

Цитат
Аз съм огънят на любовта и се моля:
Благодаря ти, Създателю, за живота, който ми дари.
Благодаря ти, че ми даде всичко, което ми е било наистина необходимо.
Благодаря ти за възможността да имам това красиво тяло и този прекрасен ум.
Благодаря ти, че живееш в мен с цялата си любов, с чистия си и безкраен дух, с топлината и лъчистата светлина.
Благодаря ти, че използваш думите, очите и сърцето ми, за да споделяш любовта си, където и да отида.
Обичам те такъв, какъвто си, и тъй като съм твое творение, обичам и себе си такъв, какъвто съм.
Помогни ми да запазя любовта и покоя на сърцето си и да превърна тази любов в нов начин на живот и да живея в любов до края на дните си.
Амин
.

Четирите Споразумения тук http://zashto-kak.hit.bg/sporazumeniq.htm


Книги на дон Мигел Руис в Спиралата  Heart Eyes

Четирите споразумения 
Овладяване на любовта 
Отвъд страха 
Пророчествата на толтеките 
Гласът на знанието

http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%F0%F3%E8%F1


има и карти с четирите споразумения http://toltecs-today.hit.bg/daily-agreement.htm    bouquet

 Hug

# 168
  • София
  • Мнения: 67
Здравейте,
искам да попитам lenny_pld, като се прави посявката на пари, мога ли да ги сложа да си "зреят" в колата, защото това е единственото място на което никой няма да ми ги пипа  Simple Smile.
Благодаря и много успешен и усмихнат ден на всички!



# 169
  • Мнения: 10 701
Привет на всички    bouquet

Искам да ви попитам, знам че и преди е ставало въпрос. Някой правил ли е искане за неутрален имплант, описано в ченълингите на Крион? Thinking
И ако да, би ли споделил личните си впечатления??
 
Много се надявам Светлина и Винцето да се включат с мнения. Ако не греша, те са също почитателки на Крион  Grinning

Поисках неутрален имплант в неделя срещу понеделник. Нещата при мен започнаха да се случват с бясна скорост още от същата нощ /ярки сънища, за които Крион споменава/. Конкретно сънувах, че ми горят дрехите в гардероба, а аз стоях и гледах огъня вместо да се опитвам да го изгася или да избягам. Спомням си, че изобщо не чувствах страх насън, а си казвах "Колко невероятно красив е този огън".

След това от следващия ден започнаха изчистванията на кармични ситуации. И в понеделник, и вчера /във вторник/ имах две "случайни" срещи с хора от миналото ми, с които имахме кармични взаимодействия доста продължително време, години.

Изумителното е, че и двете кармични ситуации се изчистиха!!! И съм невероятно щастлива от това Grinning

Изобщо Крион при мен работи на 100% - това вече мога да го кажа с пълна сигурност  Grinning

Нещата наистина се случват!!!  Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 10 701
Сега се сещам - някой беше казал в един друг сайт, че прочитането на поредицата от ченълинги на Крион е единственото смислено нещо, което е направил от сума ти време  Joy

Много точно казано  Laughing

Аз май няма да сея пари днес  Wink Очаквам вашите отзиви   bouquet

И много успехи на всички във всичко - в направата на Карти на желанията, списъци с Желания и т.н.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Аз напоследък си се глезя всеки ден  Joy

"Четирите споразумения" е уникално мъдра книга, наистина!  Grinning

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 10:05 от mijjjka

# 171
  • Мнения: 10 701

Въпрос :Мислите ли, че желанията могат да се пишат на компютъра, да се изпратят на собствената поща, от там в чекмеджето и с това ритуалът да  е изпълнен  newsm78
Според мен - да, нали е важна енергията, която влагаме и емоцията.... Моля, споделете Вашето схващане!

Ами според мен нищо не може да се сравни с енергията, съдържаща се в написаното на ръка писмо, желание, мисъл  Wink
Затова предпочитам да ги пиша на ръка на лист или в тетрадка  Grinning

# 172
  • близо под тепетата
  • Мнения: 668
Момичета като напиша тези желания, трябва да ги скрия някъде, където дори аз да не се сещам за тях? newsm78 И след 1 година ли мога да си взема листчето обратно? А за глезенето нали е само 1 нещо, че аз ако започна нямам спиране,а сутринта си скрих паричките hahaha

Толкова много неща има за четене по темата за контрола върху живота чрез мислите и чувствата! Трябва по цял ден да стоя пред компютъра Mr. Green

Успех със желанията! И помислете хубаво преди да ги напишите  Hug

# 173
  • Universe
  • Мнения: 1 556
mijjjka . благодаря за отговора, преписах ги  и стана двойно потвърдително утвърждение  Hug
Аз нищо не съм чела от Крион   Embarassed - даже за първи път го срещнах като линк на първа страница, но понеже вече споделих, че напоследък чета много хаотично, реших да не се залавям и с него, докато не наваксам с другите източници. А, може би, просто не му е дошло времето...

Нещата наистина се случват!!!  Heart Eyes
 Praynig Така да бъде и занапред ! И за всички!      bouquet

esme_bolger, - много съм благодарна, че сподели картите на толтеките с нас  Hug и за другите неща, които подаваш периодично  - също   bouquet

Desss, аз съм чела дон Мигел Руис , смятам че е време да го препрочета обаче. Твоята извадка е  подходяща за всички и особено за хората, занимаващи се с директни продажби и мрежов маркетинг  Peace

wild flower ,  Thinking - предполагам, но не съм сигурна. Аз само преводох методиката и също ще я правя за първи път, така че помисли сама. Според мен, във всяка къща има места, в които не се пипа ежеденвно - албум, зимна чанта, шкаф с кухненски атрибути, които се ползват по-ограничено, саксия на терасата...
 Joy Joy Joy с това сеене и зреене  се почувствах като зърнопроизводител

magito1986, само едно е, но нищо не пречи да ползваш методиката не Мечо Пух - колкото повече - толкова повече  Simple Smile

Хайде, момичета, обуйте галошите на щастието и уловете желанията си!

Тия галоши притежават чудно свойство: всеки, който ги обуе, се пренася мигом на онова място и в онова време, които той най-много харесва. Всяко желание на човека за мястото, в което той иска да бъде, и времето, в което иска да живее, се изпълнява веднага; по такъв начин човек може да стане напълно щастлив.
...
На тоя свят има желания, които трябва да се изказват с голяма предпазливост...

                                                          Ханс Кристиан Андерсен - "Галошите на щастието "




П.П.  Препрочетох  приказката и едва сега установих колко философска е и напълно в съзвучие с темата
                                                                                

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 15:26 от lenny_pld

# 174
  • Мнения: 10 701
lenny_pld , явно за теб още не е дошло време за Крион  Hug
Човек не е нужно да се насилва, за да прочете една или друга книга. Просто няма смисъл от такова "четене"  Wink
Днес споделих с една приятелка за Крион. Тя също се интересува доста от тези неща. Но ми каза, че нея например Крион не я привлича по никакъв начин  Grinning

А всъщност на мен това ми е третата среща с Крион  Blush
Първият път като четох първата книга от поредицата /през лятото на далечната 2004г доколкото си спомням , тъкмо я бяха издали  Laughing/ ми се видя много откачена история, ама мноооого.  И в края на краищата нищо не разбрах   Joy
Вторият път беше преди около половин година. Тогава вече много по-лесно възприемах нещата.
Третият път е сега. И съм като поразена от прочетените послания Grinning  Частите някак взеха постепенно да се нареждат подобно на пъзел. Откривам почти всички неща, за които се споменава там в живота си и усещането е повече от невероятно  Grinning

Благодаря за приказката  Heart Eyes

Обух галошите на щастието - по мярка са ми!!!     bouquet

# 175
  • Мнения: 288
Здравейте  Hug!

"Четирите споразумения " съм я почнала. Много полезна книга.
Дани   bouquet

Мише   Hug, много хубав пост си написала. Не съм чела ченълингите на КРИОН. Стана ми интересно за този неутрален имплант. АКо може пусни линк  Praynig. Радвам се за теб ,че така бързо ти се нареждат нещата и ,че си щастлива  Grinning Grinning  Grinning
Чела съм само Притчите на Крион.

Аз също днес няма да сея пари , но Благодаря на lenny_pld  Hug, за полезните и интересни находки.Много ведрост и позитивност внасяш в темата   bouquet. Ще сея другия месец, сега искам да видя резултата на картата. Не ми се ще да смесвам различни методи. Едно ,по едно ще ги карам  Peace.

Винце   Hug, дано баща ти да е добре вече  Praynig Praynig Praynig

Лиске Hug Heart Eyes

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и на мен галошите са ми точни , тръгвам към щастието   bouquet

# 176
  • Мнения: 3 674
Момичета....милички...., искам да  благодаря благодаря с цялото си сърце!  Hug На всички , които ми писаха на ЛС и в темата!! !   bouquet  bouquet  bouquet

Моя татко е много по-добре и докторите казаха, че утре ще го изписват, а в началото, като му видяха крака , като го приемаха в болницата казаха, че може да се наложи да стои доста дни в болницата... Rolling Eyes

Толкова съм щастлива, че не мога да го опиша! Hug  Heart Eyes

Благодарение на вас,вашата енергия,Бог и Ангелите, моя татко вече е доста по-добре!  Heart Eyes Blush

Прегръщам ви... Hug HugБлагодаря ви, че ви има! Hug

# 177
# 178
  • Мнения: 5
запис да чета после Simple Smile

# 179
  • Мнения: 2 590
Винце, страхотна новина, много се радвам, че татко ти е много по-добре.   bouquet Hug

П.П. Картата може ли да бъде на розов кадастрон, тъй като белият днес им беше свършил и успях да си взема само розов?

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 20:31 от vili_2703

Общи условия

Активация на акаунт