
Много щастливо детство му желая.
Честит имен ден и на Илко на малка патеричка.

Да е жив и здрав, все така чаровен, с пожелание скоро да стане батко и от мен! Тогава мама ще има няколко щастливи дни в живота си, а не само един 
Да е жив и здрав!
И у нас няма напредък, ама и аз хич не препирам. За рождения ден на Нелия и бяха подарили една кукла с всички аксесоари на бебе вкл. и малко гърне. Онзи ден я виждам- съблякла я гола и я сложила на гърнето. Клекнала до нея , подпряла си с ръце главата и чака.През 10 секунди я вдига да види има ли нещо в гърнето и накрая отиде си намери шишето с водата върна се изля няколко капки и с най-доволната физиономия на света се изправи взе да ръкопляска и да вика браво.
Видях себе си отстрани и си представих колко съм смешна с този театър, щом детето ме имитира така сполучливо 

Не знам вече дали ще те утеша с думи.Само пожелавам да не е сериозно и да не се стига до болница 

Освен жегата е претъпкано с хора и е кошмар да се шофира из града. На мен ми се налага непрекъснато и съм все по изнервена. 

(Дано не ми се сърдиш)
надявам се да им е за последно и да излезнат от омагьосания кръг. 
Да е здрав и щастлив. Бубе, весел празник
Препоръчани теми