Пъзели 10

  • 43 261
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 120
AkYsHeRkA аз писах на фирмата в Германия и от там ми отговориха, че имат официален представител за България - Вип трейдинг.
Когато им звъннах по телефона и ми казаха, че от септември ще имат пъзели.
Дано не са ме излъгали, че вече си сънувам дядоколедовците.
Ти да не би да работиш там? Имаш ли  повече инфо ?

# 376
  • Мнения: 0
Не работя там, но знам за Вип Трейдинг

# 377
  • Мнения: 1
Полския сайт става дано да дадът хубав отговор и добра оферта

# 378
  • UK
  • Мнения: 3 959
Преди няколко мнения ви казаха, че български сайт ще доставя пъзели тук, питаше жената за марки и тн и никой нищо не каза. Защо полски сайтове, като можем български, в случай че станат нещата?

# 379
  • Мнения: 113
Госпожица Мърморана е права, защо като можем от тук да си пазаруваме за 2 дена? Аз вече си поръчах от сторе.бг и съм доволна, казаха ми че ще имат съвсем скоро повече на само на Едука...

# 380
  • София
  • Мнения: 5 742
misleto като слагаш големите парчета пъзел в кутията има ли картон под тях  Flutter

Съжалявам за закъснението,отново,но не си бях в къщи и бях без нет.
Не слагам нищо.Ако частите се захващат добре,само по опъвам в 2 диагонални края и местя големият отрязък без проблем. Ако обаче частите се захващат нестабилно,или викам за помощ още 2 ръце ,които да опънат 2-рия диагонал или извивам единия диагонал под формата на дъга нагоре и така имам някаква стабилност за местене.

# 381
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Добро утро, момичета, днес съм рожденничка, ето ви една виртуална почерпка от мен

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 704
мммм, пу за мен портокаловия с раираното парче торта!  Grinning
Ginbay, много здраве ти желая, прекрасно и здраво бебче и раждане само с  приятни емоции!


# 383
  • Мнения: 113
Много здраве! Успех, късмет и хубави пъзели ти пожелавам от сърце Ginbay!

# 384
  • UK
  • Мнения: 3 959
Честит рожден ден. Simple Smile

Аз най после успях да довърша 2000ника, днес ще постна снимки, само трябва да ги кача. Simple Smile

# 385
  • Мнения: 87
Честит рожден ден и от мен!  nbirthday newsm67  Gift със здраве, щастие и късмет! Най-хубавият подарък предстои, междувременно предполагам не отказваш някое друго пъзелче Sunglasses

# 386
  • София
  • Мнения: 5 742
Честит рожден ден ginbay.Много здраве,щастие,любов ти желая.

# 387
  • Мнения: 120
Честит рожден ден!

# 388
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Да ви се похваля, мъжа ми по логиката "още един пъзел никога не е излишен", ме зарадва с един пъзел на Clementoni - 1000 парчета.
Ето този

# 389
  • Мнения: 1 277
Честит рожден ден и от мен, Ginbay  bouquet!
Пожелавам ти много здраве, много късмет, много пъзели...

Общи условия

Активация на акаунт