MAGGI Клуб

  • 54 840
  • 778
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
И на мен преди малко ми донесоха списанието - вече не ми го мачкат на 8 и не ми го тъпчат в пощенската кутия, докато стане на хармоника и се скъса, а се качиха да ми го дадат лично - вече така били Flutter Крайно време беше!

# 706
  • Сливен
  • Мнения: 313
И аз си го получих този път, но дадох служебния си адрес, имаше подарък фикс за макарони на фурна

# 707
  • София
  • Мнения: 16 370
Ще трябва да подновяваме членството си със 7 опаковки до края на май - всички, които са станали членове преди 2010. Разбирам от време на време да има подновяване, но на всеки 4 списания да се занимаваме  #Cussing out. Миналата година го подновихме...

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Eeeee, аман значи - всяка година ли ще го правим това упражнение Tired

# 709
  • у нас
  • Мнения: 8 081
Ще трябва да подновяваме членството си със 7 опаковки до края на май - всички, които са станали членове преди 2010. Разбирам от време на време да има подновяване, но на всеки 4 списания да се занимаваме  #Cussing out. Миналата година го подновихме...

това в списанието ли го пише? Rolling Eyes

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Да  Peace

# 711
  • у нас
  • Мнения: 8 081
мерси  bouquet

Сега говорих с куриерите май пак ще се налага да ходя да си вземем списанието. Хм, сега офиса на новите куриери е по-далече. Crossing Arms

# 712
  • Мнения: 997
Здравейте! Току що получих списанието и искам да си поръчам пазарската чанта. Имам въпросче- как изпращате точките, лепите ли ги на лист или само така изрязани в плик е достатъчно? А за подновяване на членството-още 7 опаковки ли да изпратя?

# 713
  • Мнения: 551
Кои са курирерите, защото аз още не съм го получила !?

# 714
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 349
И аз не съм го получила!
Тип топ май са сега и от тях впечатленията ми не са никак добри.

# 715
  • Мнения: 141
и аз още не съм го получила

# 716
  • плевен
  • Мнения: 709
Аз днес получих моето списание+фикс за макарони с шунка и кашкавал Peace

# 717
  • у нас
  • Мнения: 8 081
ходих и аз да си взема моето списание. Имам макарони болонезе.  Peace

# 718
  • Мнения: 534
Здравейте! Току що получих списанието и искам да си поръчам пазарската чанта. Имам въпросче- как изпращате точките, лепите ли ги на лист или само така изрязани в плик е достатъчно? А за подновяване на членството-още 7 опаковки ли да изпратя?
Колко точки е тази чанта?Все още не съм поучила списанието Sad

# 719
  • София
  • Мнения: 16 370
Здравейте! Току що получих списанието и искам да си поръчам пазарската чанта. Имам въпросче- как изпращате точките, лепите ли ги на лист или само така изрязани в плик е достатъчно? А за подновяване на членството-още 7 опаковки ли да изпратя?
Колко точки е тази чанта?Все още не съм поучила списанието Sad

Сложила съм снимки на предната страница  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт