Юли 2009 - Тема 69 :)

  • 12 131
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 332
Момичета, здравейте, аз отдавна не съм се появявала, ще наваксам, първо да честитя на новите майчета, да са ви живи и здрави рожбите. ние сме добре, спим по цял ден, храним се с АМ, вечер също спим. Имам един специален въпрос. Днес го изкарах, ходихме у майка ми на гости, е с колата де, сложих го в кошницата за кола, но ми се стори , че е доста свит  в гръбчето в нея, как да го наглася да му е удобно и да не е присвит, почти седнал е?

# 271
  • Мнения: 1 089
И още нещо исках да ви питам, колко пъти и по колко време извеждате бебчовците навън?

# 272
  • Мнения: 40
Virginity - благодаря  Hug
Ние сме изцяло на АМ, но понеже днес от 9 та досега е нервен и спи 30-40 мин. и се буди. Предполагам малко колики има, но е необичайно състояние за него. Иначе Т няма, крачетата са му студени, не съм я мерила.
tan - два пъти сутрин в 9 и вечер в 18 за по два часа, два часа и половина - между храненията. Но това само когато не е адска жега - но общо взето всеки ден.

# 273
  • Мнения: 32
Fortune, мерси Hug
Лорка, на една лекция на 9 месеца за двигателните функции на детето и тн. Доктора каза, че няма проблем с тази чупка.
Аз отивам на тонове, да видим как е мързеланка.

# 274
  • София
  • Мнения: 121
Честито Румка, Бон Тони и Кейт!!!  Дейзи честит рожден ден на патерици, че пропуснах вчера! Всичко най най!
Честит първи месец на Стела, Влади, Мария и Елина!
Сиси, Пентаксима кога трябва да се бие? И от къде се купува?  А Превенара? А Влади е страхотен  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes А до него Юлиана ли е? И тя е страхотна Heart Eyes Heart Eyes пупу
Фелисити, и Цвети често плаче като я оставям. Като стане така оставам близо до нея и й говоря, много често я гушкам пак и я люшкам на ръце - понякога тя просто иска да е при мен , после се успокоява и така. Иди на преглед както те е посъветвала Сиси или се консултирай с доктора си за болките. Инфакола действа и аз чакам доставка от англия, че нашите почти свършиха /3 шишенца бяха запасите/
Аманита,  Hug всичко ще бъде наред, няма неспособна майка , ще се справите, изгонвай черните мисли. Като  ти дойде черна мисъл, веднага я замести с хубава , т.е. с нейната противополжност  bouquet
Стеф, Емили и всички , които преминават през депресивни състояния  Hug силно ви прегръщаме. Стеф в МД ми казаха ако зърното не е оформено се подхваща с палеца и средния пръст и /все едно си хванала цигара/ и го изтегляш на страни. Това ми го каза една от жените, които почистваха стаите - много мила жена, която от сърце се радваше като кърмех.
Ох, а този Вагинтол го давах 2 пъти и после не съм - още му се чудя.... ще взема да си му го дам по 1 капка..
За сокчетатта също съветвам мамите, които са решили да дават от рано да се консултират отново.
Излизаме вече и сутрин от 8 и30 до към 11.00 и вечер или след 18ч или след 8и30.
Тани, това с тапата беше готино  Joy
Хелен, моят белег е твърд и отгоре коремчето ми леко го захлупва  newsm78 А мисля, че Мимето се мажеше с контратубекс или нещо подобно, и аз мисля да си купя. Да се похваля - епилирах се сама, малко ми трепереха ръцете около белега но не беше страшно Peace А раната ми е точно както я описваш и не мажа с абсолятно нищо.
Пъзел, количката е номер 1!! и аз бих се перчила с нея.
Мише, добре дошла вкъщи! Ще разказваш.
Миласара, супер, стана  както искаше! Успех утре!
Джилиан, Сандра и Хриспа  хайде, успех . Чакаме ви скоро  тук. Сандра мъжът ти ме уби, то не че не става сигурно с огледалце  Joy
Линет, ха и на мен така ми казаха / ако става дума за Випа на 12 етаж/ нали ще минеш да ни кажеш довиждане - не знаех, че трябва да ги черпя, тъпа ли съм, помислих , че от добра воля го правят. Минах и ме прегърна даже старшата newsm78 hahaha В този МД всеки ти иска пари по заобиколен начин, дад не споменавам отново да моят платен прескъпо избор на екип и как ме зарязаха след операцията.. ама айде нали сме добре и не ги мисля повече.
Светли, да ви е живо и здраво детенцето!
А4, ехееее ма много сте дебели вече  Wink браво на вас, ето видя ли как си наддава момичето! Понеже сме в един район, вашият педиатър кой е ?
Медула, Фортун и аз много искам да нося в слинг ама хич не се справям с моя / с халките/ ама  нещо хич не ми идва как се слага бебето и нещо не ми е удобно. newsm78 ако може някой он-лайн да помогне ще е супер.
Мамбина, от личен опит инфакола ни действа след натрупване - около 5 дни Peace
Джиджи, ма как ги свали толкова бързо килцата? Сподели тайната Heart Eyes
Миме, хахахха ох и твоят мъж ме уби със зелката hahaha hahaha hahaha А колко се радвам, че сте пораснали толкова и на кг и на см. Супер!
Мамо Диди, снимките са страхотни и дечицата ви Heart Eyes Heart Eyes

Спирам до тук и после пак  bouquet





# 275
  • Варна
  • Мнения: 893
lorka86 сложи му бебешка възглавничка под дупето, да се изравни нивото. има някакви специални подложки по магазините до колкото разбрах, но ако не намериш и това върши работа  Peace

tan аз не спазвам час...излизаме, вършим си работата, сядаме някъде , храним се и когато ни кефне се прибираме  Whistling

# 276
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Здравейте и от нас пак  Hug
Мойте проблеми с гърдите продължават - нищо не помага, само бебето.А то милото се изморява лесно и се налага да се щипеме и подбутваме за да суче.Утре вечер ще ходя да ми махат конците и ще питам докторката.Най-много някоя акушерка да ме опъне и да ме изцеди Twisted Evil Виждам лек напредък след ползването на бутилките топла вода, ама ще видиме.
Иначе бебето е много послушно засега пу-пу.От време на време не иска да спи и плаче, ама това е в реда на нещата.Исках да ви питам - нормално ли е на всяко хранене като сменяваме памперса да е пълен с ако?Все си мисля, че е добре за бебе изцяло на кърма ама почнах да се чудя дали няма да се дехидратира  Rolling Eyes
Честито на Карелия,коте Дани,Евита,Мише66,Сиско,fleur_lilia,strelche®,Инедика,ивинка,дарка живко,гигамига, лориа1,симс, миа ата,ехо82,румка, бон тони и кейт!!! Много здраве и щастие ви пожелавам   bouquet
На всички 2в1 пожелавам още малко търпение  Party Hug
И на мен ми се ще скоро да го изведа ама ще изчакам още малко да се почувствам по-сигурна  Rolling Eyes
За температурата - пускам климатика на 27 градуса и почвам да умирам от студ.А в болницата държаха бебета на 22 градуса  Shocked Shocked Shocked Но пък те не гъкваха, явно им е било добре.
Ох, толкова хаотично звуча.Извинявам се още веднъж, че не съм ви чела.Не че нямам време, просто все още се възстановявам психически и предпочитам да лежа.

# 277
  • Мнения: 5 255
Сега се свързах с нашата лекарка и ми каза ,че до 30 ден не е проблем да има жълтеница бебето. Малко се успокоих  Whistling

Успокоих се след като прочетох това, че Елин и той още е с жълтеница  Hug

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 17:11 от Radina

# 278
  • София
  • Мнения: 4 032
Връщам се сега от доктора  и ... ми никакви признаци, нито с шийката, водите, плацентата, абе въобще не му се излиза на мъничето и това си е , пък аз почвам да се притеснявам, защото докторът излиза отпуска от 1 август.Мъжът ми е обещал в събота да ме вози около Руски паметник, че там най-много дупки на квадратен метър имало и така докато не тръгна да раждам hahaha
galeto123 , защо се притесняваш да даваш Вигантол, нали е витамин Д всъщност?
Julsko bebe/ Драга , хайде дано има някакво развитие при теб, нали днес му е денят?
СИМС, честит дъщеричка!!!Много хубаво сте избрали!!!
Сандра, това с проверката и мен ме разсмя LaughingБраво на мъжа ти!
Миласара, стискам ти палци за утре, да увеличите броя на лъвчетата в къщи!!! Peace
Лени, благородно ти завидях за подаръка от твоите приятелки!!!

# 279
  • Мнения: 7 263
Ели, аз по тоз повод съм решила изобщо няма да чакам събота. Още утре набелязвам някой МОЛ \ и без друго половината не съм ги обикаляла от половин година, пък и сега е що годе безопасно, хем съм дебела, хем правим грандиозен ремонт - само за спорта\ и се впускам като обезумяла шопингманячка да му изследвам всеки квадратен сантиметър. За жалост температурите не позволяват много пребиваване на открито иначе можехме да си организираме с Драга и мининадбягване за хипопотами в някой парк с награда половин бира на финала  cheers cheers cheers

# 280
  • Мнения: 256
Честито бебче на Симс!Здраво и щастливо да  бъде!
Честита месечинка на Влади,Стелла,Елина и Мария!Много да радват своите мами!

Сиси,много сладки дечица имаш!За ЕБХ иска ми се,но още не мога да се реша!Нещо от към време няма как да се справя!
Дарка,добре завърнала се! Hug
Изкарах супер безсънна нощ!Май ни започват коликите!
За жълтеницата - с баткото карахме максималното време което беше!40 или 43 дни беше,не съм много сигурна!
Пъзел,страхотна количка!Каката харесва ли я?
Миласара,много успех утре! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
Lennyh,страхотен подарък от твоите дружки!Със здраве да си го ползвате!
Карелия,много готин Нико!Пу,пу!
Миме,браво за наддаването!Добре го давате!
Още нещо исках да кажа,ама ей на отнесох се!После пак,ако ме оставят де!

# 281
  • Мнения: 1 208
Тан, ние излизаме всеки ден предиобед за неопределено време.Докато краката ме държат за обикалям,после на кафенце докато все още мъничето си седи в количката ,че с Петя например на кафе абсурд да седнем.После като я изкъпем и нахраним към 21,30 пак сме навън до към полунощ. Тя си взема единия сън на въздух а ние с тати на разходка и биричка  Laughing Връщаме се пак ядене и миене и спане. Laughing

Честито бебче на Симс - да е здравичко и много да радва мама и тати. Hug

Успех утре на Миласара а вдруги ден ако не се лъжа е чочосан  Hug

Аманитка,в началото ще е така после ще се нормализират нещата - важното е най-вече Габриел да суче колкото може повече. Аз даже вече не се цедя - единственото цедене е няколко капки ,които смесвам с капките за колики.Гърдите ми са пълни а не усещам нужда да ги цедя.Искам да благодаря на момичетата,които ми дадоха съвета да не се "издоявам " постоянно.  Hug




# 282
  • Мнения: 76
Гале, килцата ги свалих с недоспиване и секс Joy Joy  Сега сериозно - в болницата оставих 9,5кг, след това до 15-тия ден свалях неусетно всеки ден и станах 54кг, застоях се на тях и към днешна дата съм 53кг, та имам още 5-6килца, но ще е зор да се свалят. Когато го няма мъжа ще увелича недоспиването, а когато е тук секса Laughing Joy

# 283
  • Мнения: 9 120
Зори, звучиш свежо Hug Ж болницата при нас също държаха бебетата на хладно, но им е по-добре така, отколкото на горещо. Друг е въпросът, че зависи от домашните условия, а и да не става голяма Т. разлика с времето навън.
За излизането - и аз не знам по колко време като начало, но мисля, че докато е приятно, не е проблем да се разхожда бебчо.
За столчето за кола - не бива да се стои дълго в него, именно заради голчмата чупка, за кратко време мисля, че няма проблем, все пак е за новородено също.
За жълтеницата и кърменето - колкото повече папа бебо, толкова по-скоро ще мине жълтеницата Simple Smile
Гале - мерси за съвета Hug Сутринта се опитах да го нахраня от гърдата - цокна 2-3 пъти от силиконовото зърно (той и него не иска вече), после пробвах без него - пълен провал ooooh! Няма да се отказвам де, макар че усещам, че ми се е качил на главата Crossing Arms
Дарка - моите крака спаднаха  миналия ден, така че скоро ще си ок. Как мина секциото, как е бебка? Hug

Момичета - като падне пъпчето, какво се прави?

# 284
  • При децата ми
  • Мнения: 6 145
Ееееее писах, писах и наѝ- накрая ми се изтри всичко! #Cussing out Язък! Аѝде наново сега! smile3516

Здравеѝте отново
При мен днес се оказа фалшива тревога! Blush Crossing Arms hahaha
Доки каза, че може да е всеки момент... така, че стоим и чакаме! preggo Можело да бъде днес, утре, вдругиден а ако не станело до 28. 07 с багажа сутринта и в родилното...Толкова се изнервих вече! Бебето се обърнало с главата надолу, заело е изходна позиция и било около 3 кг., което според него било добре. Околоплодните води били намалели, но все още имало... Та такааа.Пак съм си 61 кг. а как хапвам само... Wink
Хубавото днес е, че купихме кошарата за спане с матрак, нещо, което трябваше да свършим досега! smile3521 Е, друг е въпросът, че пак не беше точно тази, която исках аз, ама здраве да е!  Stop Аз исках в зелено и жълто, но точно пък тази я нямаше, продавачката се обади и в склада, но и там Няма! Не, че тази е лоша, но онази ми хареса повече! Crossing ArmsВзехме в синьо и жълто. По-късно може да кача снимки при покупки за бебето... Хората откога го направиха товаааа! hahaha

Сега отивам да ви чета и да си направя едно ледено фрапе, че голяма жега тук! Whistling

Общи условия

Активация на акаунт