Юли 2009 - Тема 69 :)

  • 12 137
  • 298
  •   1
Отговори
# 60
  • Силистра
  • Мнения: 288
Честито на Ехо за малкото мъжленце. Да е живо и здраво юначето!

Момичета, какви два месеца кави пет лева....

# 61
  • Кърджали
  • Мнения: 10 373
Честито на Ехо замалкият Даниел. Да е жив и здрав и да носи много щастие на мама и тати.

# 62
  • Мнения: 11 830
mia_ata, честита дъщеричка с невероятното име Калиника, дано й донесе много късмет! Да расте здраво и спокойно дете за радост на мама, тате и кака!

eho82, честито момченце! Нека Дани има щастливо и безгрижно детство!
 
Радина, предполагам, че твоите данни са точни и ги добавих, че имаше разлика с 50 см. Wink
pepsipasta, успех!
Lennyh, хайде още малко!
Драга, трябва да почнем да залагаме вече за теб. Simple Smile Тъкмо започнем наново да те мислим и хоп - постинг. Simple Smile
Берушка нещо ми се губи!
Галенце,  Hug А Джиджи не е "драсвала скоро", сигурно хайманосват със Стелла. Wink
soleii, добре завърнала се! Аз случайно прочетох в проблемното и уведомих и момичетата тук, честитихме ти и отдавна сте в списъка! Hug Сега само добавих и мерките на Божидар - прекрасно име! Бързо ще избледнее това, което си изживяла защото вече имаш своя божи дар! Wink
karelia79, не ги очаквай, може пък да нямате, ние нямаме, макар че все е ослушвах, вече спрях и направо забравям, че имаше и такова чудя, но има още време да ни споходят и нас.
И аз продължавам да мисля за море в края на септември, но всичко зависи и докъде сме с апартамента, че нали искам и да се прибираме в София най-късно началото на октомври. И може да се откажем, а Юлиана сега пак е там и в Анталия ще я водят май.
Фортунче, голяма промяна наистина ви предстои, много вълнуващо, представям си какво ти е! Виж в чужбинските мами дали има такива от Казахстан, ако има със сигурност много ще ти помогнат! Ама вие имате буквално няколко дни или първо само таткото ще замине и после вие!? Дано бебка е все така послушна, че да се справите по-лесно с адаптацията, а и за баткото ще си е сериозно приключение, не трябва ли да бъде и ученик.. И да не ни забравиш, ще чакаме да пишеш и от там! Hug
Стеф, разбира се, че ще влезете в релси!! Правиш най-доброто за твоето момченце, браво, че не се отказваш, много на твое място отдавна биха се предали и останали само на АМ! Стискам палци да го махнете напълно! Хапвай храни за по-силна лактация, купи си и лактогонен чай, най-обикновен, направи си 1-2 литра и можеда си го пише вместо вода студен. Вероятно е възможно все пак да засуче, но предполагам се  съветваш с консултанти и те ще ти дадат най-добър съвет как да продължиш. Но дори и така, много майки хранят децата си с изцедена кърма и повече от година! Как е помпата?
Много добре сте решили за Смолян! Гушкам те силно, силно!! Дано намираш и занапред минутки да ни държиш в течение как сте! Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 225
Честито на днешните мами  bouquet
Да растат много здрави и щастливи .Бързо възстановяяване на мамите.
Аз имим предложение да си направим класация за най-преносила мама.Гаранция ,че ще съм аз.Моя младеж не дава никакви индикаций ,че утре ми е термина Rolling EyesА какви жеги се очакват в края на седмицата.....
Lennyh да се понапънем с теб за утре Joy Heart Eyes
Приятен следобяд мацки Hug

# 64
  • Мнения: 192
Честито на Миа Ата и Ехо!!!Много да са послушни и здрави дечицата им!!!

Аз малко се позагубих тези дни - жегите ми изпиват мозъка Crazy, Боряна има луди нощи, но ги редува с що годе спокойни, бива така....

за секса - лекарят, който ме оперира каза 3 месеца да чакаме....малко прекалено ми се струва Stop, но пък за коремни преси забравих да питам, някой знае ли със сигурност?

# 65
  • София
  • Мнения: 121
Честито на Ехо и На Солей!!!

Стеф, опитай да му пускаш по няколко капки с ръка от гърдата преди да засуче, така малко се обърква с двата вида сукания. Бъди по-упорита и той ще си засуче, ама това ти го казвам ей така , в смисъл ти знаеш най-добре. То детенце нали си папка , ще успеете. За депресията, аз от няколко дни се чувствам по-човек дет се вика, преди това ми беше объркано, сега като сме в режим и посвикнахме един с друг и се радвам с цяло сърце и душа на всичко около себе си, имам време и за мен дори - днес се боядисах, предедих гардероба и какво ли не още. Дано мине добре прегледа ти  bouquet а иначе при нас идваха само майка ми, сестра ми и свекитата - на 3 ден идваха и сега почти през ден минават за малко. Други хора не сме канили и няма да идват скоро. Мъничка е още , а и на мен не ми е до гости.
Мамо Диди, ако чуете някакъв по-странен звук наподобяващ отчетливи и последователни сигнали - погледни през прозореца, да  знайш НЛО-то е  Joy Как ги правят тея бебефони.. нашият не хваща други сигнали, но пък забавя звука с 1 сек и така първо бебето чувам, после бебфона - все е дно са две.

Сиси, ако имаш нужда от помощ с тема само свиркай по-рано да съм на линия!
Фортун, малееее вие много далече отивате.... не е лошо смяна на обстановка, ама с бебе незнам как е Simple Smile ще се справите и с багажа и с всичко. 3 год., а..доста време, ще проговириш руски, там нали руски говорят  Joy EmbarassedДа не му  давате някакви капки на детенце , които да запичат или нещо друго? макар, че Айла спомена , че ако детето наддава добре е възможно да се изхожда и по-нерегулярно.
Бон Тони, хайде аз залагам за теб! Wink
Полина, за секса 3 месеца - ти секцио ли беше  newsm78

Аз секса го пека от няколко дни, само още мъничко да минат лохиите, ама сигурно ще е утре Praynig PraynigТолкова се вълнувам, незнам дали ми вярвате все е дно ми е да първи път.. hahaha
Сега най-големия проблем ми е как да огранича вълчия апетит и то към тестени неща, хляб особенно. Купих си пълнозърнест поне да не е бял, но честите хапвания са задължителни. Със сигурност като увелича разходките от утре /и сутрин и вечер/ ще има по-добър ефект, а мисля и някоя диета да видя във форума newsm78

# 66
  • Мнения: 658
На 18.07.2009 год. в 4,15 ч сутринта мама Loria1 роди момиченце - Стела - 3,000 КГ, 50 СМ!!!
ДА И Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА, МНОГО ДА РАДВА МАМА И ТАТИ, ДА ХАПВА ДОБРЕ И ДА Е МНОГО ЗДРАВИЧКА!!!

# 67
  • Мнения: 1 208
Гале, то как няма да се вълнуваш .....аз миналата година като се пооправих след раждането имах чувството,че съм девствена ,че и сега така. След половин година без секс то си имаме направо девствена ципа  Laughing

А честита радост и на мама Лориа  Hug

# 68
  • Мнения: 5 258
Честита радост и от мен на Ехо и на Лориа! Живи и здрави да са им дечицата!   bouquet

Сиси, вярно ми е инфото  Peace

# 69
  • София
  • Мнения: 6 198
Честито на Ехо и на Лориа!Да са ви здрави бебетата и да ви носят много радост!

Fortune,дано бързо да забравиш(доколкото е възможно това).Бебчо ще ти помогне  bouquet
Мама Диди,пробвай да смениш канала(ако бейбифона има такава опция)

# 70
  • София
  • Мнения: 225
Честито и на Лориа
Много здрава и послушна да е малката принцеса.
ЕЙ мами я кажете Вие какви залъгалки ползвате?Каучукови или силиконови?Не че съм привърженик ,но да имам под ръка.Споделете и марките който ползвате.Предварително Благодаря  bouquet
Честит празник и на днешните празнуващи Илинден  bouquet

# 71
  • Мнения: 9 131
Bon toni - аз хал хабер си нямах от биби и шишета, но проуяих малко и взех на НУК - с каучуков биберон, както и едно шише със силиконов. Ок са си...

За кърменето - какво ли не пробвах, за да цоцка директно от гърдата, но е трудно, в смисъл, че формата на зърното ми е една такава...с много зор и стискане се оформя зърно, а той няма търпение, затова със силиконово. Дори с него е трудно вече, защото така буйства като е гладен, че бута всичко с ръчички. като е спокоен, си цока нормално, макар че често се изпуска от гърдата. Кърмата иначе я докарвам на количество, хапвам и пийвам, домашна боза правихме дори - има ефект определено Laughing Днес сме имали само 1 хранене на АМ, да видим до края на деня как ще сме...
Сиси, Гале - благодаря ви Hug А, Сиси - помпата е супер!!!

Честити нови бебчета  bouquet

# 72
  • Мнения: 1 208
Мама Диди,пробвай да смениш канала(ако бейбифона има такава опция)

Има но и на двата канала хващаме какво ли не  Laughing

# 73
  • Мнения: 11 830
loria1, честита дъщеричка!! Много щастие да ви донесе!

Стеф, радвам се за помпата, че аз още не съм я пробвала даже. Чудя се дали, ако започнеш да го храниш малко по-рано от обичайното, няколко минутки преди да е освирепял, дори и да се наложи да го вземеш спящ, дали няма да захване спокойно зърното, да си го подготви, хем и ти ще си спокойна и тъкмо като слезе кърмата със силната струйка той вече ще се задейства.. просто си разсъждавам и аз. Но професионалистките ще кажат най-добре! Peace
Браво за истинската боза, че тази, която продават е пълна с боклуци, спомням си едно време на село и ние правихме.
pollinna, много ми се струват 3 месеца, все пак, за да ти е по-спокойно си изчакай профилактичния преглед и пак питай, макар че той ще е същия лекар сигурно..
Гале, аз ако отворя да чета около 20-та страница не е проблем, бързо ще пусна, но, ако случайно ме няма, то няма и как да ти сигнализирам, ако и ти не влезеш, все ще се намери кой да пусне. Wink За кекса и аз така след раждането на Юлиана се вълнувах и тръпнех, сега нещата се случиха съвсем естествено, а и ние нали се виждаме напоследък само петък, събота, неделя, много си липсваме и всячески го изразяваме. Но за мен определено вече като родители стана по-различен, правим го с двойно по-голяма любов, а сега вече и с тройно! Simple Smile
Иначе и аз така съм с апетита, особено след кърмене изпитвам голяма жажда и уж гледам да ям диня, пъпеш, ама след това и друго..  Embarassed Преди малко изядох наведнъж 3 сварени царевици, ама истински, не като тези, които продават, че аз не го харесвам този американски сорт, дано само не отключа тъкмо колики, но аз и други неподходящи неща съм яла и нямаме - домати, праскови, а колко кайсии изяждах по едно време.

# 74
  • Мнения: 173
Здравейте, момичета,

Само да ви кажа едно хубаво упражнение за корема, особено за майките родили секцио: както си седите свивате и отпускате коремната стена по 100 пъти (ако можете и повече и колкото пъти се сетите на ден, като започнете с по-малко, разбира се).

Иначе за свиване на корема най-добре действа плуването и тичането (знам, че едва ли ви остава време за това Simple Smile ), а не коремните преси.

Общи условия

Активация на акаунт