Забременяване и спорт?!

  • 6 993
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 425
Бягам през ден около 30-45 мин. Също карам велоергометър в къщи и ходя на курс по Nordic Walking...Сигурно е много?  Thinking Май трява да зарежа спорта.... Rolling Eyes
Правим опити за бебе от ноември месец м.г., т.е. 10 месеца.

# 16
  • Мнения: 4 399
Ти си доста активна. Но ако организма ти е свикнал, може и да не ти идва в повеЧе. знаеш ли дали имаш овулация? Проверявала ли си я по някакъв наЧин (ултразвук, температура, тестове за ову)? Много интензивния спорт може да окаже влияние върху овулацията и или да изЧезне, или да се измести. Но ако ти имаш овулация, не се притеснявай. А ако не си проверила досега, опитай да установиш дали имаш. Nordic Walking и велоергометъра са безобидни неща според мен. Единствено бягането би могло да се сЧита за по-интензивно натоварване.
По принцип 10 месеца не са дълго време. Но в зависимост на каква възраст си, може да са първия сигнал Че трябва да запоЧнеш с някой изследвания.

# 17
  • Мнения: 1 425
Vjara, благодаря ти за информацията. Аз съм активна, но това го правя от няколко месеца, незнам дали организма ми е привикнал на такова натоварване  Thinking . Овулация незнам дали имам, направих миналия месец опит за мерене на температура, но нещо не се получи  Confused Ще ходя на женски доктор чак другия месец (тук доста се чака), пък хем чакаш, хем си плащаш - ужас.

Общи условия

Активация на акаунт