ПЕРЛА - борбата за една споделена любов 6

  • 43 957
  • 440
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 91
Тоз Мехмед да вземе да се гръмне #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Спасителя световен #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 16
  • sofia
  • Мнения: 56
Пак, ли . Какъв е тоя късмет на Мехмед , когато реши да е с Инджи , хоп тая с нейното бебе, ми вече ми писна , а и тои защо все след нея уж обича Инджи , защо оставя нея И тя страда ...........
И ако тя е най-скъпото нещо за него . Иде ми да го утрепа.

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз също много харесма този сериал. Тъкмо се оглеждах дали има темичка по темата.
Само дето напоследък нещо все пропускам да гледам!  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 273
Аз си мисля , че тази Дарин няма вина - щом Мехмед и се връзва. Един нормален човек ще обясни ситуацията, а той и иНджи просто говорят на друг език. Ми нормално е, ако някой ти каже, че ще се самоубива, ти да хукнеш след него.

# 19
  • Мнения: 0
Тази Дарин е цял ДЕМОН!!
Според вас какво ще каже Дарин на Инджи?/

# 20
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мехмед ме дразни, прекалено е непостоянен и вятърничев. Ама и Инджи си е виновна, щото все си мълчи.  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 91
Мехмед ме дразни, прекалено е непостоянен и вятърничев. Ама и Инджи си е виновна, щото все си мълчи.  Crossing Arms
Права си! Я да му заформи един скандал, права е Кадер- "Когато си ядосана- развикай се"

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Мехмед какви ги върши. Не разбира ли, че тази красавица се опитва да го оплете в мрежите си? Жал ми е за Инжди. Защо са превели името на Инджи? Когато звънна телефона на Мехмед излезе друго име U.....  ?

# 23
  • Мнения: 0
Мехмед ме дразни, прекалено е непостоянен и вятърничев. Ама и Инджи си е виновна, щото все си мълчи.  Crossing Arms
Мехмед ме дразни, прекалено е непостоянен и вятърничев. Ама и Инджи си е виновна, щото все си мълчи.  Crossing Arms
Права си! Я да му заформи един скандал, права е Кадер- "Когато си ядосана- развикай се"

Напълно съм саглсна  bowuu

Тази Дарин е цял ДЕМОН!!
Според вас какво ще каже Дарин на Инджи?/


какво ще кажите?

# 24
  • Мнения: 1 325
Тази Дарин е цял ДЕМОН!!
Според вас какво ще каже Дарин на Инджи?/


В края на предната тема го има написано, в бяло(ББ)
Ако ти е много любопитно погледни Wink

# 25
  • Варна
  • Мнения: 567
Мехмед ме дразни, прекалено е непостоянен и вятърничев. Ама и Инджи си е виновна, щото все си мълчи.  Crossing Arms
Права си! Я да му заформи един скандал, права е Кадер- "Когато си ядосана- развикай се"

Нали се развика, каза си всичко, а той я обяви за луда, и че си измисля ( когато се скараха и тя падна по стълбите)!
Въпроса е в това той най-накрая да се осъзнае и да проумее, че така не се печели една жена,
след като казва, че тя е най-ценна за него нека го и покаже, празни приказки всеки може да говори!
Аз напълно заставам зад Инджи, действията на Мехмед не се покриват с думите му, за съжаление!

# 26
  • Мнения: 96
кога успяхте да пуснете нова тема... два дена ме нямаше... сега го гледам.... после ще пиша

# 27
  • into the blue
  • Мнения: 771
Тази Дарин е цял ДЕМОН!!
Според вас какво ще каже Дарин на Инджи?/
BB
Dарин се обажда на Инджи да се срещнат и и казва, че трябва да се  ожени за Мехмед,
,че той много е привързан към нея и детето, че иска да се ожени за нея, че майка и е говорила с него.Че нейното дете е живо, а на Инджи е умряло и така и така не живеят заедно- да се разведе с него. и  Инджи, естествено се вързва.
Мехмед се среща с Дарин и и казва оттук нататък да не разчита на подкрепата му и че Инджи  е най-скъпия човек в живота му

# 28
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Аз напълно заставам зад Инджи, действията на Мехмед не се покриват с думите му, за съжаление!

Аз също. Но това не променя факта, че все мълчи, мълчи, търпи и накрая избухва (неподходящо) и само става по-зле.  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 511
разбрахте ли,че утре вечер няма да го дават филма,заради мач
и в четвъртък имало,но май тогава няма да е по бтв

Общи условия

Активация на акаунт