Септември `09 - 33

  • 10 433
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Забравих ДУНДИ2 newsm59  party023  bigdance2

# 31
  • Мнения: 17
dundito, пожелавам на теб и цялото ти семейство всичко онова, което ние хората наричаме щастие  Hug
 НАЗДРАВЕ  newsm24 Drunk cheers

# 32
  • around the world
  • Мнения: 651
Dundito, честит рожден ден bdbaloni! Много здраве, любов, щастие и радост, а на есен най-хубавия подарък  ylinfant!
Villi, много съжалявам за случилото се с малката. Бързо възстановяване ви пожелавам и дано да не го боли детенце много Praynig Hug почивай си повече и се опитай да бъдеш спокойна до колкото е възможно  Hug Hug
Кiαrrα, леко пътуване в жегата и ще чакаме новини за бебчо!

# 33
  • Мнения: 1 701

За списъка - Кери ,Бургас СЦ
Да не се окажем съседки?
 И аз съм СЦ ...

# 34
  • Мнения: 1 495
Честит Рожден Ден, Дунди !!! Желая ти много щастие и късмет и разбира се да бъдеш най-щастливата майка през септември !!!  Hug
Видях, че групичката за днеска доста намаля Sad. А от колко часа е уговорката?
За списъка, аз съм Теодора, София, Студ.град

Аз съм три дена болнични, защото в понеделник ми се гадеше почти целия ден и не можех да си намеря място на стола. Но пък честно казано и вкъщи не ме свърта Sad.
Честито бебе на Розалина, да наваксва бързо и скоро да е в прегръдките на мама.

# 35
  • Мнения: 5 026
Villi дано малката се оправи бързо  Peace

Дунди, жива и здрава да си!

# 36
  • Мнения: 1
Здравейте, мили мами!

Аз от доста време не съм писала, само ви четях! При нас засега нещата са добре, миналата седмица в четвъртък бяхме при доки, бебка тежеше около 1,870 кг., върви седмица напред! Надявам се все така да е добре и да издържим до края! Heart Eyes
ЧРД на Дундито2!   newsm59  ura newsm51 Бъди здрава и много щастлива! А през септември да станеш мама на най-сладкото бебче!
Добре дошли на новите мами! Леко бременеене им желая и успешен финал!
Цвета, мила,  Hug и стискам палци да се оправиш и бебчето да се задържи в теб до края!
На всички, които днес са на преглед, пожелавам късмет и се надявам бебчовците да са добре!
Честита госпожица на Розалина! Стискам палци двамата с Манос скоро да ги изпишат от болницата и да радват мама и татко вкъщи!
Вили, съжалявам за случилото се! Дано малката бързо да се възстанови и да не я боли много! И в бъдеще да нямате повече такива инциденти! А ти гледай по-малко да се притесняваш, което знам, че едва ли е възможно, но все пак опитай!  Praynig

Ние все още не сме купили нищо за бебка, но вижте каква количка сме си харесали. Моля ви, ако някоя от вас има мнение за този модел, ако сте я ползвали или ваши познати, да ми пишете, защото честно казано доста се колебая!  newsm78
http://www.kasidabg.com/bertoni-carrera-red.html?osCsid=d5qgcse2 … l0p5gc4mrujn93rc0

На всички пожелавам хубав ден!   bouquet

# 37
  • Мнения: 5 026
Ние все още не сме купили нищо за бебка, но вижте каква количка сме си харесали. Моля ви, ако някоя от вас има мнение за този модел, ако сте я ползвали или ваши познати, да ми пишете, защото честно казано доста се колебая!  newsm78
http://www.kasidabg.com/bertoni-carrera-red.html?osCsid=d5qgcse2 … l0p5gc4mrujn93rc0
иска ми парола  Thinking

Дайте акъл, моля, с какво да махна лепило от стикери? Тях ги изжулих, но лепилото не пада...  ooooh!

# 38
  • Мнения: 53
Със спирт или ацетон  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 260
Атракция пробвай с обезмаслител Meglio  или нещо от сорта Peace

# 40
  • Мнения: 17
Atrakcia, върху какво са били стикерите? И Циф действа

# 41
  • Мнения: 153
 да почерпя че забравих - баща ми има рожден ден http://www.segabg.com/online/IMG/2563/0271-large.jpg
http://tortikemi.dir.bg/_files/3807251.jpg

Последна редакция: ср, 22 юли 2009, 14:58 от keri_

# 42
  • София
  • Мнения: 1 504
Влизам само да кажа, че няма да дойда на срещата, защото мъжа ми няма да може да излезе по-рано от работа и няма кой да гледа Кати...а с нея определено не ми се идва...
Весело изкарване....и псле ще ви чета, че съм се захванала да готвя, пека хляб и някакви такива глупости Sunglasses

# 43
  • София
  • Мнения: 123
Момичета, здравейте и от мен. Аз пак се позагубих, но ходихме малко на почивка на море,но вече доки не ми дава да мърдам от София, защото имамам контракции въпреки, че пия нутри маг и но шпа.
Честита госпожица на Розалина да е жива и здрава и много да ги радва.

Честит рожден ден на Дундито 2. Пожелавам много здраве, щастие, късмет, едно здраво бебече през септември   bouquet   bouquet  bouquet  bouquet

И понеже трябва да пазя леглото ще сым на линия много по- често. Simple Smile

Забравих да напиша за списъка Милена кв.Триъгълника

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 87
   Здравейте! Бих искала да се включа и аз в септемврийската група  (вече "легално"   Simple Smile , до сега само четях). Казвам се Биляна, живея в Шотландия и очаквам първото си дете на 20.09. За съжаление не знам какъв е пола му, тъй като на лекарите тук е забранено да казват   Rolling Eyes  Twisted Evil.
   Искам да отговоря на въпроса на *Elesta* за online4baby - аз купих от тях (през www.ebay.co.uk) кошара за моето бебе и съм много доволна - и от качеството и от доставката, а най-вече от цената. Има една уловка при тях - допълнителна такса за някои дестинации, която е изписана с много ситни буквички някъде отдолу на всички останали условия и не ти излиза в сумата за плащане. Затова, ако решиш да поръчаш от тях, те съветвам добре да провериш колкото точно е таксата за транспорт до България и изрично да я посочиш в плащането, защото това може да е причина за забавяне на доставката. Постарах се да бъда полезна, но май стана досадно дълго изявление...като за първи път се престарах  Laughing.
   Желая на всички ви лека и безпроблемна бременност до края!

Общи условия

Активация на акаунт