ОСМОКЛАСНИЦИТЕ - смелчаците

  • 22 370
  • 364
  •   1
Отговори
# 60
  • Хасково
  • Мнения: 592
Знаток да ти е жив и здрав сина Simple Smile И все успехи му желая а на вас много и цялото семейство много здраве и любов Simple Smile


Момичета казаха ли ви на вас нещо за родителска среща  Hug

# 61
  • България
  • Мнения: 2 164
JuliS - Честит празник! Да ти е жив и здрав рожденика! Желая ви здраве и късмет! smile3525
Зла Гад® - Ти си жена - ГЕРОЙ. Мисля, че трите деца са най-малкия ти проблем!  bouquet

# 62
  • Мнения: 2 716
Знаток да ти е жив и здрав сина Simple Smile
rotfImbo rotfImbo rotfImao
Благодаря! Чак се задавих.

Анинце - аз нямам син. На Джули момчето има празник.

# 63
  • Мнения: 7 163
Абе голяма веселба е този РД на момчето на JuliS. Joy
В другата тема,където я поздравявах пък сбърках ник-а и ме спукаха от майтап.

Явно ще е труден Рожден ден!

# 64
  • София
  • Мнения: 1 357
Знаток да ти е жив и здрав сина Simple Smile
rotfImbo rotfImbo rotfImao
Благодаря! Чак се задавих.

Анинце - аз нямам син. На Джули момчето има празник.

Абе, няма значение. Пак наздраве! hahaha

# 65
  • София
  • Мнения: 1 634
JuliS,
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!  Tada
Здрав, щастлив и много да те радва!



Знаток, ето повод да почерпиш и ти  cheers
Празник да има!  Simple Smile

# 66
  • Мнения: 389
JuliS   smile3525 Да ти е жив и здрав баткото и много да те радва
Благодаря за почерпаката

# 67
  • Мнения: 141
ЧЕСТИТО НА ПРАЗНУВАЩИТЕ  и от мен!!! nbirthday
Голяма веселба сте заформили... и почерпка. Simple Smile
Стискам палци на чакащите утрешното класиране newsm10Чакаме да се похвалите със сбъднати желания.

# 68
  • Мнения: 7 163
Успех утре на margaritavass и на Елена!!! Hug

Успех и на всички,които четат,чакат трето класиране,но не се осмеляват да пишат!!!

Наздраве на останалите!!! Drunk

# 69
  • София
  • Мнения: 754
JuliS - Честит 16 рожден ден, ей това е страхотна възраст, ама разбираш това когато си далеч от нея Laughing

Да ти е живо и здраво момчето, да има късмет и много сбъднати мечти      bouquet

Утре излиза трето класиране...еееех момичета загубихте тренинг за датите и резултатите Joy само питиетата са ви в главата  Joy
А аз всички класирания и дати съм ги назубрила Joy , абе луда работа, но питието помага и в този случай, както ви е известно Joy

Ана - Благодаря!!!

# 70
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
margaritavass - ние треперим и следим с теб.


В понеделник, четвърто класиране. Знаем ние знаем. Тогава ще треперя за мое познато дете, дано стане.

Честито на празнуващите   bouquet  bouquet  bouquet

# 71
  • Мнения: 497
Първо - честит празник на Джулис-за сина и на бившата Пиги-за дъщерята (на патерица). Да са ви живи и здрави децата и да ви радват дъъъъъъъъъъъълги години.
Второ-какво ви става, бе жени. Знаток, откъде ги изнамери тия гадни твари, завряни в обувка. Честно, всеки път се заглеждам някое да не би да мърда Joy Joy Joy Пиги-да не би свекърва и зълва също да четат тук, та подбираш меко казано  странни никове за такава хубава жена.  Това да не е своево рода някакво отмъщение. И аз си имам като тебе два броя такива (едната вече я нямам, де, ама 15 години стигат), та много добре те разбирам за какво иде реч, хем стажа беше задочно обучение Joy Joy
Трето-Маргаритавас, тоя път заради тебе самата  те орисвам  babydust7да се класирате на желаното от вас място. Как издържаш досега не знам, аз щях да се разпадна сигурно досега. Айде да ни черпиш и ти най-после и да отиваш да почиваш, че егати лятото изкара тази година.

# 72
  • Мнения: 2 829
Честит празник на порасналото момче на Джулис!!



кво й е на аватар на Знаток
виж къф е готин Hug
мен ми харесва


Маргаритавас--успех !!!

# 73
  • София
  • Мнения: 754
казабланка - благодаря за разбирането, но нещата вървят към четвърто класиране.
Очевидно ще карам до края - подготвила съм се, нали дамите във форума ме черпят постоянно със стрхотни питиета,
Ще стане, рано или късно, но ще стане, аз съм неспасяем оптимист Simple Smile
Иииии тогава ще падне черпене Joy

Благодаря Dorothy и MЪНКИ - не ме изоставяте  Laughing Simple Smile Laughing , за вас няма почивка... и разбира се Lady-B, моята добра орисница...

# 74
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
казабланка - благодаря за разбирането, но нещата вървят към четвърто класиране....

Сигурно ще ми се смеете, ама какво е четвърто класиране...  newsm78 Аз мислех, че третото е последното...

Общи условия

Активация на акаунт