Колко изчакахте след missed?

  • 4 788
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 617
Аз няма ден в който да не се сетя за това и да си кажа сега щях съм в ........седмица или месец,щях да изглеждам.........,а отскоро си мисля и как ще се чувствам когато дойде датата на термина,ох ужасно е. Sad

Така е, но ще мине. И аз бях така. Датата на термина мина и замина и сега съм във фазата - щях да бъда с количката по парковете... Sad
Даже преди ден-два бях извън страната, на много хубаво пътуване, и в един момент цялото ми щастие се помрачи от мисълта - ако нещата се бяха развили както трябва, сега нямаше да съм тук...

Кураж, момичета! Всички ще гушкаме бебета! Praynig

Страхът  няма да си отиде напълно, но ще отстъпи място на други емоции - надеждата и вярата че този път всичко ще е наред!

По въпроса - лекарските мнения бяха различни - от 2 до 6 месеца, ние изчакахме три, вече 6 месеца опитваме и не става...
Първия път се получи на втория месец.

# 31
  • Мнения: 565
Кюбит, за смяната на начина на хранене- да речем ,че търся. Търся това, което би било най-подходящо за мен и за което бих повярвала,че е най-доброто. Няколко години съм била на разделно хранене (доста отдавна беше) , а някъде на 21-22 спрях месото. Диети никога не съм правила. Сега покрай спортуването срещнах едни хора, с едни теории, които макар да са обратното на всичко , което сме чували до сега , звучат доста правдоподобно. Всъщност удивително правдоподобно. Освен това ги наблюдавах известно време- изглежда ,че при тях работи. И реших да пробвам. Моят проблем не е с месото като такова, по-скоро с идеята с какво е наблъскано месото, което си купуваме от магазина. Ако мога да си намирам домашно,чисто месо, не бих имала грижи.
Момичета, за болката и спомените ви- пак казвам, не мога да си представя какво би означавало да загубиш бебе при първа бременност. Аз психологически съм ок. Въпреки ,че онзи ден бях по необясними за мен причини в ужасна дупка, ревеше ми се и нямах реална причина. На другия ден си дадох сметка,че е била датата , на която трябваше да отида на следващ преглед , ако всичко беше ок. Явно съзнанието си работи и на по-дълбоко ниво  Confused

# 32
  • Мнения: 1 325
Fighty, и аз по-принцип ям само пишешко и то изключително рядко, друго месо не, още от малка изпитвам отвращение.
И през двете бременности, не ми се ядеше дори и пилешко, също изпитвах отвращение и към яйцата.
През първата, успешна бременност, бях с доста изразена анемия, бях на желязо последните месеци.
Следващата за съжеление завърши в 11г седмица, мисед.

# 33
  • Мнения: 565
Момичета, днес бях на преглед, всичко е наред, слава богу:)
Зададох на доки въпроса директно -защо 3 месеца, навсякъде пише,че няма медицинска причина. Тя каза,че е вярно,че това е презастраховане, но щом не искам да чакам , да почвам . "То си е божа работа"- така каза:) Накрая се "спазарихме" да изчакам поне един цикъл Simple Smile Мисълта ми е ,че явно е допустимо и един да не се изчаква:)
Така че - след месец има няма, живот и здраве се захващам за работа  Laughing Стискайте палци Simple Smile

# 34
  • Мнения: 526
Момичета, днес бях на преглед, всичко е наред, слава богу:)
Зададох на доки въпроса директно -защо 3 месеца, навсякъде пише,че няма медицинска причина. Тя каза,че е вярно,че това е презастраховане, но щом не искам да чакам , да почвам . "То си е божа работа"- така каза:) Накрая се "спазарихме" да изчакам поне един цикъл Simple Smile Мисълта ми е ,че явно е допустимо и един да не се изчаква:)
Така че - след месец има няма, живот и здраве се захващам за работа  Laughing Стискайте палци Simple Smile
а само да питам ти с абразио ли беше или спонтанно се изчисти?

# 35
  • Мнения: 565
Вакум. Но си имах и кървене и след процедурата лекарката ми каза ,че канала бил отворени съм щяла да го изхвърля така или иначе.

# 36
  • Мнения: 24
   Момичета,ако всичко е минало без усложнения-не се бавете.Аз преди 3 год. имах missed на 2 бременност(в 12 г.с.).Стриктно изчаках 6 месеца и до ден днишен нищо не се получава.Обективни причини няма.Така че не чакайте.

# 37
  • София
  • Мнения: 3 789
Ние изчакахме 5 месеца, доки каза да минат 2-3 цикъла и можем да започваме, но аз психически не бях готова. На втория месец от опитите забременях с Алекс,
Кураж, момичета! Хубавите неща се случват, когато най-малко ги очакваме! Hug Peace

# 38
  • Мнения: 84
Мишле а ти имаше ли успешни бременности преди миседа.И само един мисед ли беше преживяла. Hug

# 39
  • софия
  • Мнения: 495
Моя мисед го установиха когато бях 11 седмица,направиха ми кюртаж.Забременях след втория цикъл и резултата е вече на 1 годинка LaughingИмах абсолютно безпроблемна бременност
Кураж,момичета  bouquet

# 40
  • Мнения: 84
Абе момичета я да ви питам това ЧГХ само с кръвен тест ли се изследва? Embarassed Hug

# 41
  • Мнения: 3 988
krasinka86, има два вида тестове.
Уринните тестове за бременност засичат покачване на нивата на ЧХГ, но са само квалитативни тестове, т.е. засичат дали има ЧХГ в кръвта (по-правилно - покачено ниво). Кръвният тест е квантитативен, т.е. отчита точната стойност на ЧХГ в кръвта.

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 16:17 от Кюбит

# 42
# 43
  • Мнения: 3
Имах фетос мортос в края на 4-ти месец, но не се знаеше точно какво се случи...
Минаха почти 2 години, просто исках да завърша (не че успях) и сега съм бременна в 15г.с. всичко изглежда наред Simple Smile
ще чакам и лежа  Whistling

# 44
  • Мнения: 3 988
PepsiGirl, честито!  Hug Пращам ти положителни мисли и стискам палци.  Grinning

krasinka86Wink

Общи условия

Активация на акаунт