Колко изчакахте след missed?

  • 4 787
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 128
Мисед при мен се установи в 9г.с., последва кюртаж. Гинеколога ми ме посъветва да изчакаме 6мес. преди да подновим опитите отново, случи се така, че след тези месеци ми откриха киста, която лекувах с противозачатъчни 2-3мес., след това се разболях и пих антибиотик-още 2мес. изчакахме. Подновихме опитите на  10мес. след миседа и два месеца след това бях бременна!

# 46
  • Мнения: 161
Направих аборт в шести месец - бебчето ми беше умряло и трябваше да предизвикат раждане.  Sad  Лекарката ми каза, че абсолютния минимум е 3 месеца, но за предпочитане е да се изчакат 6 месеца. Май принципът е - в който месец се е случило - толкова горе-долу са нужни за възстановяване.

# 47
  • Мнения: 382
при мени при двата миседа ми казаха да изчакам три месеца,и двата пъти изчаках,сега правим опити вече два месеца но безуспешно.страх ме е да не се  повтори  пак,няма да преживея още един мисед Cry

# 48
  • Мнения: 191
Момичета има ли някоя от вас  да е била с ин витро -икси и колко време се чака за да си подновим опитите за бебе по естествен път докато дойде време за ин витро отново.

# 49
  • Мнения: 3 988
m@lena, аз бях бременна след ин-витро.
Индивидуално е при всяка жена времето, което се препоръчва да се изчака. Зависи колко напреднала е била бременността, дали е имало усложнения, налагал ли се е кюретаж и т.н.
Виж ми мнението на първа страница в темата за повече подробности: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415539.msg12012115#msg12012115
Най-добре е да се консултираш с твоя лекар.  Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 2 908
Малена,зависи си много при всеки отделен случай,как е протекло всичко.
И аз съм след Инвитро,случи се 8/9 г.с.,имах кюретаж/абразио тъй като нямаше никакви признаци да стане от самосебеси,а нямаше за кога да се чака.На мен ми казаха три цикъла да минат и тогова мога да пристъпя към нов опит и съответно опити по естествен път но там вероятността е много малка но нали уж казват,че понякога стават чудеса и всеки таи някаква надеждица в себе си.
Та,най-добре твоят Док да си каже мнението,тъй като е запознат със твоят случай в детайли и би ти дал най-адекватен съвет.
И накрая да ти кажа,да се опиташ,колкото се може по-скоро да се отърсиш от преживяното,да гледаш напред към новият успех и да мислиш положително за всичко което ти предстои.Повтаряй си,че ти си силна и ще успееш.Прегръдки. Hug

# 51
  • Мнения: 191
Аз бях в 7г.с. и доктора ми каза че сама ще се изчистя,но никой нищо не ми каза какво да правя и затова се обръщам към вас.Дали трябва да отида на контролен преглед или нещо друго нищо не ми казаха и съм много потресена. RageБлагодаря ви предварително за всичко.

# 52
  • София
  • Мнения: 2 908
Ами аз отидох няколко дни след абразиото и после чак в първите чисти дни на първия цикъл.
Ти нали беше при д-р Владимиров,той нищо ли не каза,какво да правиш по-нататък в смисъл,кога да отидеш на контролен преглед и въобще да обсъдите ситуацията след неуспеха и как продължавате нататък.
Добре е да отидеш на преглед за да се види дали всичко е изхвърлено и матката в какво състояние е,ако той е в отпуска все още,отиди при някой друг добър Доктор но не го отлагай.
След като ти дойде първия цикъл тогава вече ще стане по-ясна картинката и ще е поне малко успокоение,ще може да се направи някакъв план за действие за предстоящето.
Прегръщам те миличка. Hug Hug Hug

Допълвам се:Боже Малена,сега разбрах от друга тема,че си била при Дуковски и как се е отнесъл с теб,и ти вярвам напълно,защото със една моя приятелка се е държа по същия начин преди време и тя беше ужасно разстроена и депресирана от него.Ами,аз бих те посъветвала да звъннеш до твоята клиника и да си запишеш час,хем ще те прегледа д-р Владимиров,хем ще обсъдите,как ще продължавате.Дано по-бързо се възстановиш психически най-вече или поне се опитвай да мислиш положително,много е важно това да не ни завладее отчаянието и да задълбаваме.Ще успееш следщият път,вярвай. Praynig Hug

Последна редакция: вт, 01 сеп 2009, 15:08 от ninkata80

# 53
  • Мнения: 191
ninkata80-Моя док. е Владимиров,но в болницата "Майчин Дом"беше Дуковски #2gunfireКогато ме изписаха от болницата се обадих на Владимиров да му кажа ,но той само ми каза на 15.09 да му се обадя и тогава ще си взема епикризата и тогава ще говорим за другия опит.Това беше. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт