90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №64

  • 16 607
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2
Розичка благодаря за кафенцето пихме го сега и ние с Роси,да ви се похваля имам страхотен сувенир подарък от цялото им семейство от Троян,всички са много почернели и отпочинали,както вече самата Роси ви писа Hug
на тези който правя ремонтще кажа стискайте зъби момичета,хубавите работи бавно стават Hug

# 436
  • Мнения: 13
Ехе писали, писали аз кога ще ви изчета.Росе аз защо не мога да видя снимките иска парола newsm78.

Аз днес съм въглехидратна до обяд добре,но довечера ще имаме гости и ще прегреша,утре пак на гости и плодовия ден ще отиде подяволите .Ще гледам поне през деня да съм плодова Flutter

Гушкам ви много всички,а ще ви чета незнам кога Hug Hug Hug Hug

# 437
  • Мнения: 1 777
Здравейте на всички!!!!
На тези които правят ремонт ,поне знаете какво правите.
Аз не знам дали да се оплаквам,протече вода в кухнята на тавана.Отначало мислехме ,че е от някоя тръба на климатика(с централен сме) е пукната и се образува конденз.Направиха дупка ,оказа се че не е .Сега направиха дупката по-голяма и казаха ,че е някоя тръба която минава под ваната.Сега от кухнята се вижда горе банята.
Чакаме в момента да решат ,как точно ще го правят ,дали ще правят дупката по-голяма и отдолу ще се ремонтира или ще махат ваната и така.Добре ,че това не е единствената ни баня. Simple Smile


Аз днес съм на въглехидрати и мисля едни спагети с доматен сос да направя. Simple Smile
Много минуси на всички!! Heart Eyes

# 438
  • Мнения: 287
Здравейте момичета,

Приключих първи етап -5.5 кг.Очаквах да са повечко като се има предвид че имам доста за сваляне,но ми оставя успокоението че поне не съм гладувала и че съм в рамките на здравословното отслабване.Надявам се и във втори етап да отслабна поне още толкова.

# 439
  • Португалия
  • Мнения: 4 226
nikolexa , браво !!!
а на сантиметри,как си?
 защото аз ,пак казвам ,че не съм се теглила, чакам неделя  Wink , но днес с изумление открух,че на корем съмс 8 см по-малко
бях близо до трицифреното число  Embarassed  Embarassed

# 440
  • Мнения: 99
Фиданки НОВА ТЕМА
Напомням да пращате на ЛС на мен данните за табличката Peace

# 441
  • Мнения: 0
zraveite na vsi4ki,iskam da po4na 90 dnevnata dieta no 90 dena sa mi mnogo az iskam da svalq 10 kg nai mnogo 15 6te mi kajete li ima li efekt?i za kolko vreme moga da gi svalq? Wink
 Wink

# 442
  • Мнения: 1 777
zraveite na vsi4ki,iskam da po4na 90 dnevnata dieta no 90 dena sa mi mnogo az iskam da svalq 10 kg nai mnogo 15 6te mi kajete li ima li efekt?i za kolko vreme moga da gi svalq? Wink
 Wink

Светла заповядай в новата тема,тази тема е доста стара.


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=470817.690;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт