Кърменето може да започне и от 50-тия ден ....

  • 3 127
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 836
Браво!Поздравления!

# 16
  • София
  • Мнения: 293
Браво!Поздравявам те за силата и търпението,които си имала.С гордост можеш да се наречеш Мама.

# 17
  • Мнения: 544
Дано повече майки бъдат като теб! Пожелавам ти дълго и безпроблемно кърмене на здраво детенце!   bouquet

# 18
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Поздравления за волята ти,майче.Бъдете здрави с малката принцеска и се кърмете дълго. Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 70
Браво!!! Мисля, че вдъхна кураж на много майки!
Аз също съм готова на всичко за да кърмя своето съкровище когато то се появи и ще се връщам към историята ти винаги когато срещна трудност!
  bouquet

# 20
  • Мнения: 6 365
Браво, Зинаида! Ще те давам за пример!

Бих искала да се видим някой ден, когато съм в Пловдив.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Благодаря ви момичета  Hug

Браво!!! Мисля, че вдъхна кураж на много майки!
Аз също съм готова на всичко за да кърмя своето съкровище когато то се появи и ще се връщам към историята ти винаги когато срещна трудност!
  bouquet

Толкова се зарадвах на твоя пост , искренно се надявам да  помогна на повече майчета да повярват че МОГАТ  Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 3 638
Зинаида, браво!  bouquet Всеки път се възхищавам на майки, които цедят, за да дават кърма на дечицата си, това е наистина по-трудният начин на кърмене. Много се радвам, за успеха ти и дано продължавате все така и докогато и двете поискате  Heart Eyes
С твое позволение ще пусна линк към темичката ти в темичката за кърмене на близнаци, те често се раждат преди термин и имат проблеми със сученето от гърда и на много майчета се налага да цедят. Надявам се твоят пример да вдъхне надежда и на тях!

# 23
  • Мнения: 9 471
Поздравления за куража и постоянството ти  Hug

# 24
  • Мнения: 4 555
Поздравления! Ти наистина заслужаваш успеха, който си постигнала!   bouquet

При мен обаче не се получи  Cry Имам чувството, че никога няма да мога да преодолея разочарованието си. Няма ден, в който да не мисля за провалилото се кърмене и да не се обвинявам. И като че ли напоследък се задълбочава, вместо да ми минава  Confused

# 25
  • Мнения: 1 499
Благодаря ти, че сподели историята си !!!
Възхищавам се на куража ти, смелостта ти и вярата ти!

# 26
  • Мнения: 360
Едно голямо БРАВО  bouquetВ кърмаческия има една тема,всяка споделя опита си с кърменето мисля че ще бъдеш от полза на много момичета ако я споделиш и там Hug

# 27
  • Мнения: 445
Браво, миличка! Още дълги години да го правите!   bouquet за упоритостта ти!

# 28
  • до Него
  • Мнения: 91
yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
браво! браво! браво! щом дотук си издържала не се притеснявай ще я кърмиш до..... когато вие двете решите / казавам го от опит -имам две деца

# 29
  • Мнения: 14 654
Темата е за кърмаческия форум, който се интересува от кърмене и без това ходи там.

Общи условия

Активация на акаунт